Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 mover enduro EM303A: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

mover enduro EM303A

Poslední aktualizace před 7 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím,
Mám dotaz,můžu dát na můj karavan tento pojezd.Váhy 1430 -1900kg.Jde o to aby to výkonem zvládl,nebo koupit ten výkonnější?Máte někdo toto Enduro na větším karavanu,a jste spokojeni.Díky, Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
na tomhle karavanu budeš mít problém v terénu a při stoupání, výkon nebude ideální. Mám na váhově podobném karavanu výkonově srovnatelné a jsou s tím problémy budu měnit za silnější. Doporučil bych ti Trumu nebo Reich ty jsou v pohodě. Pokud si pojezdy budeš chtít prohlédnout mám tu všechny zmíněné.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj já mám rok namontován pojezd Enduro 303, je to s manuálním přítlakem. Karavan má v papírech 1250 kilo , ale bůh ví kolik má doopravdy a neměl jsem zatím žádný problém že bych někam nevyjel.!y
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Výkon nebude idealní z důvodu přítlaku nebo výkonu motorů ?
Ten manuální přítlak se dělá na každém kole zvláště ?
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Mechanický přítlak se ovládá z obou stran ale je to propojené, takže to uděláš ze strany která je v ten moment pro tebe lépe přístupná. Jedná se o pár otočení kličkou a na moveru je barevná stupnice intenzity přítlaku.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Děkuji. Zvažuji pro který se případně rozhodnout.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

karavanyplus napsal:

Ahoj,
na tomhle karavanu budeš mít problém v terénu a při stoupání, výkon nebude ideální. Mám na váhově podobném karavanu výkonově srovnatelné a jsou s tím problémy budu měnit za silnější. Doporučil bych ti Trumu nebo Reich ty jsou v pohodě. Pokud si pojezdy budeš chtít prohlédnout mám tu všechny zmíněné.


Jaké problémy máš na mysli? Napiš co máš konkrétně, jaký karavan a jaký typ pojezdu a co to dělá.
Ale i Enduro dělá výkonnější, proto jen zvažuju varianty, a určitě parametry jako váha, výška, cena, výkon.-
Prostě jen rozdíl EM305 vs EM303A a větší karavan když je nějaké stoupání, popř bláto atd....

Automatické sloučení 19.12.2014 12:31:

Citovat

tuareg napsal:

Ahoj já mám rok namontován pojezd Enduro 303, je to s manuálním přítlakem. Karavan má v papírech 1250 kilo , ale bůh ví kolik má doopravdy a neměl jsem zatím žádný problém že bych někam nevyjel.!y


Ahoj, rád bych opravdu měl jistotu a porovnával podobné karavany!

Automatické sloučení 19.12.2014 12:36:

Citovat

kraken napsal:

Děkuji. Zvažuji pro který se případně rozhodnout.


Pokud se rozhoduješ, jaký pojezd můžeme výběr spojit .Na jaký karavan to budeš dávat?
Já už se musím rozhodnout a nějaký koupit, prostě už nechci trapnit, a s manželkou ve vedru tlačit skoro na pláži mezi lidma, karavan.
Pak přijel rakušák se stejnou soupravou, tak jsem byl zvědav jak to udělá a manželka vytáhla dálku.........
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Upravil leosmalik dne 19.12.2014 12:36, před 9 let
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Koupil jsem Burstner Belcanto 550TK.
Má psanou celkovou 1500kg, ale určitě to bude mít po naložení více.
Předchozí karavan jsme měly menší a s tím byla manipulace ještě slušná. S tímto sám už nehnu ani když je prázdný.
Chtěl bych proto mover také pořídit, ale bude mě limitovat cena.
ChippChippČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,mám Enduro EM 303 na karavanu s celkovou hmotností 1500kg,kopeček ani obrubník není překážkou.V návodu je psáno pro karavany do 1800kg.Mirek
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím Vás kolegové karavanisté,

mám skromný možná až blbý dotaz, také uvažuji o koupi moveru pro karavan o hmotnosti do 1500 kg.

Můžu počítat s tím, že za pomoci moveru budu vyjíždět třeba i na vyrovnávací klín? Myslím samozřejmě tak jako že bezpečně.

Díky moc za odpovědi.
P
Petr77Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, měli jsme karavan Hobby 560kmfe, celková hm. 1600 kg pojezd Ego Professional, výjezd do kopce na nerovné ploše bez problémů, na klíny také. :) http://www.campi-..._var=15083
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Na klíny úplně bez problémů
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 9 let
Ještě jednou děkuji za rychlé reakce.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Nemá někdo toto?

http://www.campi-...er-trolley

Vím že už dříve už tenhle pojezd diskuzí proběhl,ale jestli tenhle někdo používá prosím podělte se o zkušenosti.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 9 let
já jej používal na Hobby 425, měl kolem 1000 Kg, celkem v pohodě, jen občas prokluzoval po teránu a bylo nutné stoupnout na oj a zatížit ji. S LMC, které mělo něco kolem 1300 kg už měl ale problémy.
Je to super na malý lehký karavan, ale na těžší už nestíhá.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
A hlavně kde to vozit?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

tuareg napsal:

A hlavně kde to vozit?


to je ten nejmenší problém, je to v brašně, vždy jsem to měl na podlaze karavanu pod stolem. Přeprava tě nijak neomezuje.
Výhodou je, že se to samo dobije solárem, ale jak jsem již říkal, pouze pro lehčí karavany.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Zdar,
tak se zeptám jinak, jaký pojezd kolem 30t.Kč na karavan 1900kg, koupit?
Prosím jen vyzkoušené, vlastní zkušeností.
Díky, Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím Tě,

jaké problémy mělo to hýblátko s těžším karavanem, myslíš takové, že nemělo sílu a přestalo se točit, nebo to zkrátka hrabalo a klouzalo a když stál někdo na oji?

Citovat

Petr V napsal:

já jej používal na Hobby 425, měl kolem 1000 Kg, celkem v pohodě, jen občas prokluzoval po teránu a bylo nutné stoupnout na oj a zatížit ji. S LMC, které mělo něco kolem 1300 kg už měl ale problémy.
Je to super na malý lehký karavan, ale na těžší už nestíhá.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 9 let
[quote]Petr Macek napsal:

Zdravím Tě,

jaké problémy mělo to hýblátko s těžším karavanem, myslíš takové, že nemělo sílu a přestalo se točit, nebo to zkrátka hrabalo a klouzalo a když stál někdo na oji?



nepřeneslo to tažnou sílu na zem, na zámkové dlažbě v mírném svahu nepomohlo ani když jsem umístil svých 100 kg na oj, prostě to prokluzovalo. S lehčím hobbíkem to po dlažbě jezdilo samo, občas jsem to zatěžoval pouze v terénu.
Jinak silné to bylo dost.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,424 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25248 sekund | Průměrně za: 0.25248 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB