Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vestavba a myčka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vestavba a myčka

Poslední aktualizace před 9 let
Pepa HPepa HČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj mám dotaz jaké máte zkušenosti s myčkou. Jedná se mi hlavně o střešní okna (mám čirá) zda je kartáče nepoškrábou? Dík Pepa
P+V+K+V+E
T
tom74Člen
Přidáno před 9 let
ono je hlavně problem tak vysokou myčku najít, jedině pro náklaďáky

s jumperem střední výška H2 jsem těžko normální myčku hledal, no a teď mám ještě k tomu vodníka na střeše
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pepa H napsal:

Ahoj mám dotaz jaké máte zkušenosti s myčkou. Jedná se mi hlavně o střešní okna (mám čirá) zda je kartáče nepoškrábou? Dík Pepa


Pepo, s bydlíkem do myčky ? Nikdy. Nestávalo se to často, ale i na osobáku jsem tu a tam něco z myčky našel a tak pro vestavbu byly některé věci prostě tabu: D1, tunelová myčka... obytku jedině do boxu s ručním mytím.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Jezdím do myčky (máš ji za humny) a bez problému. Ručně jsem nikdy nemyl ani osobák natož abych blbnul celý den okolo obytky. Auta musí jezdit a ne je neustále leštit
http://www.myci-c...
Vím, že sem jezdí více majitelů obytek
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Jezdím do myčky (máš ji za humny) a bez problému. Ručně jsem nikdy nemyl ani osobák natož abych blbnul celý den okolo obytky. Auta musí jezdit a ne je neustále leštit
http://www.myci-c...
Vím, že sem jezdí více majitelů obytek

Ano taky tam jezdím a jsem spokojen, vždy dám obsluze něco od cesty a mám to umyté za pár minut, tak jako bych kolem toho tancoval celý den.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
To mě zajímá ta myčka. Zatím jsem dostal info, že do myčky nesmím, tak by tohle byla dobrá zpráva. Podle popisu ale jezdíte do těch hal pro kamiony že? Ta dodávková je jen do 2,80m. A spokojenost? Je to dostatečně jemné, aby to mazlíkovi neublížilo?
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Pokud vylozene nemusis tak mycku fakt ne. 4 roky myju jen rucne a auto je jak novy. Jedno umyti mi nezabere vice jak pul hodiny. Auta musi jezdit a byt cista. Jinak zahumusena je i ta nejlepsi kara o nicem.
BobrosmBobrosmČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, kartáče ti okna samozřejmě poškrábou.
MTSMTSČlen
Přidáno před 9 let
Jezdím taky do Čelákovic a s obsluhou se domluvíš, mám na střeše dvě antény, box, solár, okno. Obsluha vše umeje ručně a potom v lince horní kartáč za kabinou zvedne. Jenom zakrej všechny mřížky lednice i topení, minule byl až moc snaživý a umyl mi boiler zevnitř :o

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 9 let
Jen pro doplnění,

u myčky je udělaná nově čerpací stanice na PHM, za rozumné penízky.

Takže můžete i dotankovat :^

traktorista2 :_
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
R
Radek MBČlen
Přidáno před 9 let
Do myčky s obytkou nikdy.
Pokud máš vestavbu, tak počítej, že to odrápe minimálně plastová okna, pokud tam máš výbavu jako solár, kamery, satelit, klima, anténa TV, atd, tak buď obsluha ručně zvedne kartáče a nemáš to umyté, pokud to nechá jak je pro náklaďáky, tak máš po výbavě. Dnes jsou auta převážně z laminátového povrchu, což na kartáče není vhodné. Ale pokud čas který ušetříš za ruční mytí věnuješ opravám ulámaného příslušenství, tak do toho. Pokud máš základní výbavu a podrápané auto ti nevadí tak asi jo.
Za mě myčka na bydlika nikdy. U plechové káry se skleněnýma okny je to jedno.

Radek
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Do myčky s obytkou vždy
Nemám poškozený satelit, klimatizaci apod. a auto je čisté
Pepa HPepa HČlen
Přidáno před 9 let
Děkuji Všem za odpovědi.
Auto mám plechové okna sklo pouze střešní jsou plast a tak mne zaujal postřeh MTS o zvednutí kartáčů.
Nejde jen o umytí všechna auta meju ručně jen je 1-2x za rok nechám v myčce navoskovat a to je důvod proč jsem ho chtěl nechat protáhnout myčkou P.
P+V+K+V+E
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
No tak to když už tak, tak to ho 1-2x ročně dám do firmy, kde mi ho vyleští a navoskují ručně... Samozřejmě jen zvenku, vnitřek si opečováváme sami.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

No tak to když už tak, tak to ho 1-2x ročně dám do firmy, kde mi ho vyleští a navoskují ručně... Samozřejmě jen zvenku, vnitřek si opečováváme sami.


Jenom technická: a to " voskování " v samoobslužných boxech a v myčce je nějak propastně rozdílně ?
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Já nevím, jestli ses ptal mě, ale já psal něco jiného. Ani samoobslužný box, ani myčka, ale specializovaná firma. Jinak myslím, že v normální myčce je to takové voskování nevoskování a v samoobslužném to prostě máš tak jak si to sám uděláš...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Já nevím, jestli ses ptal mě, ale já psal něco jiného. Ani samoobslužný box, ani myčka, ale specializovaná firma. Jinak myslím, že v normální myčce je to takové voskování nevoskování a v samoobslužném to prostě máš tak jak si to sám uděláš...


Je pravda, že množství vosku v myčce je nepatrné.

Neni nad to si to udělat růčo.

Příští rok bych chtěl zkusit nanovosk za mokra, což by mohla být dobrá volba pro vyšší obytky.

Jelikož se to prodává pouze ve velkém balení, tak jsem do toho nechtěl jít před zimou, na jaře to vyzkouším a poreferuji.

S pozdravem traktorista2 :_
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
To mě dost zajímá. Chystám se na nějaké nano teď aby byl miláček chráněný během zimní přestávky...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,347 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.38101 sekund | Průměrně za: 0.38101 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.17MB/4MB