Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Regulátor Truma Monocontrol CS 30mbar dotaz: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Regulátor Truma Monocontrol CS 30mbar dotaz

Poslední aktualizace před 7 let
P
petr a petra 1Nováček
Přidáno před 7 let
Stejnej problém mám i já a co vím kámoš dokonce na dvou autech moc super když na horách místo topení lítáš měnit bombu a hledáš závadu. Ještě že tam mám Webasto a nemusel jsem odjet domů . Dal jsem regulátor co je na zahradním grilu a jedu jako před tím .To že se má montovat filtr mně loni nikdo neřekl a to mně to montovala firma . Ted se na to všichni odvolávají a to podotýkám že jsem minimálně 6 roků používal pouze čistej Propan. Předpokládám že reklamace neklapne ta co s tím.
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Pokud jsi tam dal regler ze zahradního grilu tak by nebylo dobré topit za jízdy. !r
P
petr a petra 1Nováček
Přidáno před 7 let
To je jasný auto mám asi 9 let a před tím 5 karavanů tak jsem si říkal že mně jen tak něco nenese.... ale přístup lidí kteří to prodávají a montují mně trošku nadzvedl na jízdu máme pod zadníma sedačkama přímo od výrobce přídavný topení s vlastní regulací takže dětičky si to nastaví jak potřebují
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Můžeme se na to nezávazně podívat. Ovšem bez záruky. Někdy to opravit jde, někdy ne.
P
petr a petra 1Nováček
Přidáno před 7 let
Dík za nabídku zatím to mám u prodejce na posouzení ale na 99 procent mně řekne že používám špatnej plyn . Už jsem se díval do papírů a mám tam mraky faktur jen za propan tak nevím co řekne potom .
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Co řekne prodejce nevím, ale Truma se k tomu postavila zády.
Za cca poslední dva, tři roky oběhl celou evropu šmejd z výroby - nejspíš čína co zas mladí manažeři = debilní kravaťáci (asi v GOKu, kterej to pro Trumu dělá) vymysleli zlepšovák = "levnou" výrobu v číně a nikdo to nechce řešit. Prodejci za to nemůžou. Frankana tlačila na Trumu, ale nevím jestli to k něčemu bude. Šmejdská série jen jen Mono, Duo to nedělá. Problém je ve ventilkách (zmetkový materiál). Vlastnoručně jsem několik monokontrolů rozpitval, nechodily i úplně čistý mechaniky. Tomáš Jandl z Kobrasu pak provedl vítěznou defektaci. Honza Brunner jednal s dodavatelem ale nemám iluzí o tom že mu razantně vyšli vstříc. Možná se mejlím.
Zalitá mechanika je beznadějně K.O. To mi ani neposílejte. Ale to už tu psal Petr (STS MAX).
Takže filtr je částečná pomoc, ale bohužel ne všespasitelná; páč nikdo neví jestli nenasál kus z tý šmejdský, nejspíš čínský série, která se vysere tak jako tak. Starý monokontroly bez jedinýho problému chodí už skoro 10 let. Zpravidla i bez filtru. Ale je fakt, že poslední roky se příval sraček v plynu zdesateronásobil a filtr je nutnost. Kdo ho nemá - je jako by neměl palivovej filtr a vzduchovej filtr v autě. Taky to chvíli jede, ale,.... :(
Tož tak.
:_ Karel, Váš servisák v aktivní službě.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pegaso 2010, vsazavsky, Karel Prokop, dudki, Yossarian, coroner, hymer662, Garda, STMax, Laky, gut, petr a petra 1, Majli

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,016,696 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15798 sekund | Průměrně za: 0.15798 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB