Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Aký regulátor na plyn na pripojenie 5kg BP bomby 30mbar alebo 50mbar?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Aký regulátor na plyn na pripojenie 5kg BP bomby 30mbar alebo 50mbar?

Poslední aktualizace před 7 let
tulaktulakČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím,
chcel by som sa poradiť aký regulátor dať k 5kg PB bombe.
Kúpil som príves KIP z Holandska a potrebujem vymeniť regulátor na pripojenie 5kg PB bomby.
Momentálne je tam 50mbar
Ked som pozrel návod od chladničky tak v nemčine je doporučený 30mbar, v angličtine 50mbar.
Vo vnútri chladničky je napísaný max. 50 mbar.
Plynové kúrenie je Riviera PALERMO - tu neviem či 50 alebo 30 a na plynový trojhorák nie je nič napísané.
Problém je že v Probugase majú 30mbar regulátor na 5kg bombu.
Či teda kúpiť ten 30 mbar regulátor a nebude vadiť kúreniu ani plynovému variču, alebo hľadať 50mbar ako tam aktuálne je.

ďakujem za rady.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Regulátor tlaku je stejný na jakoukoliv BP bombu,pokud jsou spotřebiče na tlak 50 mB tak je nutno použít pouze tento.Šroubení jak na 10 kg tak 5 kg jsou stejné.Může se lišit jen typ matice CZ nebo D.Ale D regulátory pasují bez problémů i na naše bomby.Pokud jak píšeš tam máš 50 mB musíš použít pouze tento.Nevidím důvod proč jej vůbec chceš měnit.Podle mne je to zbytečné. Ten 30 mB nemůžeš použít !! Pokud jde ještě třeba 2 kg bombu,tak je ji možno bez problémů také použít,pouze k regulátoru se použije redukční kohout. Stačí se podívat třeba na některé stránky karavan shopů,do sekce PLYN.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 9 let
Mirek už na většinu odpovedal:
použij 50mBar regulátor s tzv.německou koncovkou
http://www.karava...--gril.htm
tulaktulakČlen
Přidáno před 9 let
Pytal som sa preto, lebo v navode na chladnicku je napisane ze 30mbar, aj ked v anglickej verzii je uvedene 50mbar.
Keby som v nemeckom navode chladnicky nenasiel udaj 30mbar, tak oregulatore 30mbar ani neuvazujem. Zacal som o dvochregulatoroch uvazovat kvoli tym30mbaro v nemeckejverzii navodu od chladnicky.
Inak do privesu mi ide 2kg bomba :-)
H
hyry2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,trochu to oživím otázkou:
Přestala mi chladit lednička a tak jsem vše rozdělal a vyčistil.Už zase maká,ale co mne zarazilo.V ledničce je psáno 50 mbar.Karavan jsem koupil předloni s 30 mbar regulátorem.Používám německou bombu asi 6 kg a rezervní českou 10 kg.Vše funguje v pořádku.Ještě jsem skouknul topení a tam píšou taky 50 mbar.Je možné,že by to někdo přetryskoval,nebo těch 30 mbar je normální,nebo ten regulátor mám vyměnit za 50 mbar(a proč).Děkuji za radu.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hyry2 napsal:

Ahoj,trochu to oživím otázkou:
Přestala mi chladit lednička a tak jsem vše rozdělal a vyčistil.Už zase maká,ale co mne zarazilo.V ledničce je psáno 50 mbar.Karavan jsem koupil předloni s 30 mbar regulátorem.Používám německou bombu asi 6 kg a rezervní českou 10 kg.Vše funguje v pořádku.Ještě jsem skouknul topení a tam píšou taky 50 mbar.Je možné,že by to někdo přetryskoval,nebo těch 30 mbar je normální,nebo ten regulátor mám vyměnit za 50 mbar(a proč).Děkuji za radu.


Jestli ta lednice normálně jede tak to nech být, je možný, že někdo už trysku vyměnil, na karavan.cz se dá koupit tryska na 30 i 50 mbar.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Tryska když se z lednice vytáhne tak je na ní vyražené číslo, podle kterého se dá zjistit na jaký tlak je. Pokud je na 50 tak bych tam dal reg 50 a bral to tak že byl někdo těžce neznalý věci a koupil první co viděl. To že to nějak funguje ještě neznamená že je to správně. Přívěs má jednduché spotřebiče které to nějak přežvýkají akorát je jejich účinnost slabší a začnou se špinit komíny. Pokud se na to podívá servis který na pohled zná rozdíly mezi hořákama v truma topení tak zjistí i co je v topení. U vařiče nevím, tam jsem číslo na trysce neviděl.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tulak, Mirek a Jirinka, Karel Prokop, hyry2, Zdenek a Alena, STMax

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,904 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18256 sekund | Průměrně za: 0.18256 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB