Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nízkoemisní zóny v anglii: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nízkoemisní zóny v anglii

Poslední aktualizace před 9 let
rovlarovlaNováček
Přidáno před 9 let
vyznáte se někdo v tom jak se pozná že tam s daným autem musím platit.Z materiálů na uamk to nějak nejde u privátně dělané vestavby poznat,respektive já to nepoznám.
Je to 2.5 CRDI v emisní normě 3 z roku 2005.Váha je do 3tun.
Díky za radu.
Vlád́a
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let
Když jsem před rokem plánoval výlet do Londýna, tak jsem se rovnou obrátil tam. epcplc.com , tam je třeba vyplnit jejich formulář - registrace vozidla. Na základě toho oni pošlou formulář a spočítají případný poplatek. Plním 4 takže jsem nic neplatil, jen jsem si s nimi psal. Bez toho bych měl velký problém do Londýna vjet. Trvá to asi tři týdny a vystavili mi povolení, tuším že platí asi 5 let. Ptát se u nás na UAMK považuji za ztrátu času, lepší je vlézt na stránky co jsem uvedl a zkontaktovat to tam.

Automatické sloučení 30.10.2014 00:26:
http://www.epcplc...hp?lang=cs
Upravil Jardaklidek dne 30.10.2014 01:26, před 9 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let
Muzete tady vlozit odkaz na mapu,kde jsou nizkoemisni zony v Anglii zaznamenany? Diky
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 9 let
Mapa: https://www.tfl.g...ne-map.pdf

V létě jsem to také řešil při návštěvě Londýna. Nakonec nejlepší se ukázalo parkovat v místě s dobrou obslužností, které je těsně za hranicí zóny. Můžu dát tip - parkování "na divoko" v klidném místě na ulici, 4 noci bez problémů. Na vlak je to 5 minut pěšky a odtut v centru za 45 minut - jezdí to co 5-10 minut.
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let
Ten tip by mě zajímal, já spal v kempu Crystal Palace. Je od tohoto místa taky výborné spojení do centra autobusem 3 trvá to cca 45 min. Problém je že v sezoně je to v daném kempu bez včasné rezervace bez šance, je to tam dost obsazený. Prostě je to dobré stanoviště pro návštěvu města a tak další tip není k zahození.
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Jardaklidek napsal:

Ten tip by mě zajímal, já spal v kempu Crystal Palace. Je od tohoto místa taky výborné spojení do centra autobusem 3 trvá to cca 45 min. Problém je že v sezoně je to v daném kempu bez včasné rezervace bez šance, je to tam dost obsazený. Prostě je to dobré stanoviště pro návštěvu města a tak další tip není k zahození.


Dartford: 51.4468583,0.2237167
Výborné parkování zdarma pro návštěvu Londýna. Klidné místo, není zde žádné omezení a pěšky je to 5 minut na vlak, kterým se dostanete přímo do centra Londýna. Spoje jezdí každých 5-10 minut. Určitě přijet pozdě večer/v noci - v těchto místech parkuje hodně dojiždějících, takže se hned od časného rána volná místa plní. Celkem jsme zde stáli čtyři noci a zcela bez problémů.

Fotka mista: http://uk2014.hlo...060476.jpg

Snad dám dohromady kompletní seznam míst z našeho letního putování po UK, protože s parkováním je to leckde "tricky".
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let
Ta zona je jen v Londýně? Jiná města v Anglii je nemají?
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let
Diky našel jsem to
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Lipicani napsal:

Ta zona je jen v Londýně? Jiná města v Anglii je nemají?


Nikde jinde jsem to v UK nevidel.

Citovat

Jardaklidek napsal:

Diky našel jsem to


Nejni zač. Jen snad drobné doplnění - jedinou nevýhodou toho místa je blízkost železnice, která jezdí hned za tím zeleným plotem. O půlnoci ale provoz ustává... Jinak je to kousek od okruhu a mimo emisní zonu. A bacha - ta ulice je jednosměrná. ;-)
rovlarovlaNováček
Přidáno před 9 let
děkuji, všem a určitě vzkouším komunikaci s "úřady":) i to spaní na divoko.
Vláďa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: rovla, Jardaklidek, Lipicani, Martin75

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,633,669 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11119 sekund | Průměrně za: 0.11119 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB