Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Brněnské výstaviště: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Brněnské výstaviště

Poslední aktualizace před 9 let
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 9 let
Musím se podělit o zkušenost, která mi opravdu vyrazila dech. Možná jste postřehli, že brněnské výstaviště bylo dějištěm Evropské výstavy psů. Pro karavanisty byly otevřena dvě parkoviště ( u brány 6) . Schválně píši parkoviště. Uvnitř je štěrk , k dispozici byla elektřina( ta tedy opravdu v dostatečném množství přípojek), kohoutek s pitnou vodou u plotu nad nezpevněnou plochou( takže během prvních pár hodin neskutečné bahniště bez možnosti přistoupit blíž a nezmatlat se až po kotníky). Cca metr od kohoutku je na zemi kanál krytý betonovou mříží , nad ním jasný pokyn a přeškrtnuté WC- idiogram dostatečně evokující pro středně inteligentní lidi, že je zde nevhodné vylévat chemické WC. Kanál metr od kohoutku s vodou působí poněkud komicky- normální by bylo, kdyby byla voda vyústěna nad kanálem. Jinak žádná Toi toi, žádná další služba pro parkující - kromě v sobotu přistaveného stánku s občerstvením.
Thuje kolem plotu směrem k silnici kolem výstaviště byly doslova "obexxány"- a nejen psy. I když osobně se nedivím ani jejich majitelům se jim nechtělo sbírat výtvory a sahat do toho, co tam nadělali "lidi".
Za toto chtěli 300Kč za noc. Nevím fakt za co taková pálka.
Musím myslet na ty z vás, kteří budou bydlíkovat tamtéž od 6.11. na Caravaningu. Sice jen za 150- ale podmínky se sotva za týden zlepší. Jsem celkem odolný člověk, ale když v neděli při odjezdu byl na výlevce odpadní vody ještě i obsah chemického WC včetně výsledku zažívání jeho majitelů- bylo mi do breku. Porovnávám si obdobnou akci Evropského formátu s jinými mnou navštívenými v zahraničí - a je to ostuda- Evropa opravdu musí čumět, co je u nás možné.:(
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Mám podobné zkušenosti protože jsem před nákupem
nové obytky navštěvoval výstavy tohoto typu u nás jak v Praze tak v Brně.Jezdil jsem starou obytkou a vždy jsem se cítil spíš jak objekt k oškubání neź jako zákazník který chce utratit své celoživotní úspory.Začal jsem se zajímat o koupi v Německu a koupil tam.Toto sondování trvalo tři roky takže to nebylo rozhodnutí jen na základě toho,že mě parkovišťák v Brně poctivě stáhl za parkovné a po hodině už zmizel a zůstal podobný albánský pořádek jak popisuje zuzi777a na tomto parkovišti atd. atd.Když jsem pak trochu nakoukl do obchodů některých prodejců obytek u nás kteří nakupují tyto vozy v Německu v různých slevách a akcích tak se jim divím že si tyto výstavy nepohlídají protože se v tomto odvětví točí dost velké peníze , jejich zisky. Ten přechod z takto provazovaného
albánského parkoviště , stp , kempu nebo co to je ,ke koženým křeslům prodejců mě připomínalo přísloví -navrch huj a ve spod fuj-.Nic ve zlém jen moje zkušenosti ,nákup vozu mám za sebou a mohu se jen škodolibě usmívat při pozvání na tyto akce ať už od kohokoli.
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let
:-) proto jsem si s psíka ma na ten víkend v Brně radši zaplatil hotel Voroněž. V okolí stálo poměrně dost "štěkajících" obytek.
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let
s tím problém mít nebudu......,jedeme sólo...a pak Velehrad a skanzen na Modré u Velehradu...
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif
V
AnonymČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
mně to tady nedá, jakožto rodilému "brsnilovi" (to o mně říká moje žena....:)), abych také nepřispěl do diskuze.
Jednou větou, je to velká ostuda. Je naprostá pravda, co je napsáno výše, v prodeji karavanů v ČR se prodejcům zřejmě točí velké zisky a měly by si ohlídat prostředí, ve kterém podnikají. Moje podnikání je autopůjčovna a neexistuje situace, že bychom zákazníkovi nepředali vozidlo s náležitým servisem. A věřím, že pokud bychom jistou kulturu podnikání omezili, těžce na to doplatíme. Ale smýšlení prodejců bydlíků je diametrálně odlišné (alespoň v ČR).
Také jsme si po několikaletém hledání nakonec koupili nový obytný vůz v Německu a také jsme při způsobu jejich komunikace byli mile překvapeni.
Nicméně, na výstavy sporadicky jezdíme, ale jen na jeden den, osobním vozem. Třeba bychom i vyrazili s bydlíkem, ale to vše kolem nás dost odrazuje. V Praze nás nechtějí, tam vyhrává bobr, nebo co, v Brně jsme za socky v bordelu, to je realita Čech. Bohužel.
Ale nenechejme se odradit, třeba jednání EuroTrailu s volnými vstupenkami, je zase super a věřme, že je to ta jedna z prvních pozitivních vlaštovek.....
Krásné zážitky v bydlíku a kolem něj.
Vašek
G
GSmanČlen
Přidáno před 9 let
zuzi777a: Musím se ohradit proti napadnutí BVV.
Výstavu psů NEORGANIZOVALO BVV !!! Když se podíváte na stránky veletrhů, tak to lehce zjistíte. Bohužel ne organizátora. Prostor BVV byl jen pronajatý.
Podtitul: Evropská výstava psů 2014Termín konání: 23.-26.10. 2014Místo konání: Brno - VýstavištěPořadatel: jiný organizátorPozice veletrhu: Jednička v oboru v Evropě
Nemám s BVV nic společného. V minulosti s nimi naše firma spolupracovala, proto vím, jak to tam chodí.
Pokud by pořadatel chtěl 50 přípojek vody, měl by je. Pokud by chtěl 30 výlevek, měl by je. Pokud by je zaplatil. Jako každou, jakoukoliv jinou službu. Kdo si co objedná, to dostane. To je moto veletrhu.
Ale jestli si pořadatel myslí, že 1kohoutek stačí, je to jeho věc. Ale není to problém areálu.
Takže pro příště, než někoho obviním, víte co tím myslím .... Ano jsem patriot, tak mi vadí, křivá obvinění.
Toto není problém Brna, nebo BVV, ale organizátora ...
Házíte špínu špatným směrem.
http://www.bvv.cz/eurodogshow
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

GSman napsal:

zuzi777a: Musím se ohradit proti napadnutí BVV.
Výstavu psů NEORGANIZOVALO BVV !!! Když se podíváte na stránky veletrhů, tak to lehce zjistíte. Bohužel ne organizátora. Prostor BVV byl jen pronajatý.
Podtitul: Evropská výstava psů 2014Termín konání: 23.-26.10. 2014Místo konání: Brno - VýstavištěPořadatel: jiný organizátorPozice veletrhu: Jednička v oboru v Evropě
Nemám s BVV nic společného. V minulosti s nimi naše firma spolupracovala, proto vím, jak to tam chodí.
Pokud by pořadatel chtěl 50 přípojek vody, měl by je. Pokud by chtěl 30 výlevek, měl by je. Pokud by je zaplatil. Jako každou, jakoukoliv jinou službu. Kdo si co objedná, to dostane. To je moto veletrhu.
Ale jestli si pořadatel myslí, že 1kohoutek stačí, je to jeho věc. Ale není to problém areálu.
Takže pro příště, než někoho obviním, víte co tím myslím .... Ano jsem patriot, tak mi vadí, křivá obvinění.
Toto není problém Brna, nebo BVV, ale organizátora ...
Házíte špínu špatným směrem.
http://www.bvv.cz/eurodogshow


Víš, bránit organizátora nebo BVV je pěkné. Mě jako návštěvníkovi je vcelku fuk, kdo za to parkoviště v dezolátním stavu může. Tedy v okamžiku -kdy ho nabízí jako vhodné pro karavanisty se psy. Organizátor výstavy je možná schopen požadovat kanalizaci v místě,kde evidentně není, ale v Brně se buď zatím nikdo takový z organizátorů jakýchkoliv výstav nenašel nebo prostě BVV nedokáže slušné podmínky pro parking karavanů obecně zařídit. Jinak by tam nebyl ten jeden kohoutek a jeden kanál bokem od kohoutku a absence čehokoliv dalšího. Jediné , co šlo bravurně, bylo zamknout bránu aby neproklouzli návštěvníci bez zaplacení. :( Můžu klidně obvinit ČMKU jako pořadatele Eurodogshow, anebo BVV- je to v areálu BVV - za JEHO bránou. Takže je to vizitka výstaviště ať chceš nebo nechceš!. A mě prostě břinklo do očí srovnání . Třeba i se slovinským Celje na obdobné akci, když nechci předhazovat západnější destinace. Špatná vizitka takové akce , at již se o výsledný tragikomický zjev plochy "zasloužil" kdokoliv.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Roman LuskRoman LuskČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

GSman napsal:

zuzi777a: Musím se ohradit proti napadnutí BVV.
Výstavu psů NEORGANIZOVALO BVV !!! Když se podíváte na stránky veletrhů, tak to lehce zjistíte. Bohužel ne organizátora. Prostor BVV byl jen pronajatý.
Podtitul: Evropská výstava psů 2014Termín konání: 23.-26.10. 2014Místo konání: Brno - VýstavištěPořadatel: jiný organizátorPozice veletrhu: Jednička v oboru v Evropě
Nemám s BVV nic společného. V minulosti s nimi naše firma spolupracovala, proto vím, jak to tam chodí.
Pokud by pořadatel chtěl 50 přípojek vody, měl by je. Pokud by chtěl 30 výlevek, měl by je. Pokud by je zaplatil. Jako každou, jakoukoliv jinou službu. Kdo si co objedná, to dostane. To je moto veletrhu.
Ale jestli si pořadatel myslí, že 1kohoutek stačí, je to jeho věc. Ale není to problém areálu.
Takže pro příště, než někoho obviním, víte co tím myslím .... Ano jsem patriot, tak mi vadí, křivá obvinění.
Toto není problém Brna, nebo BVV, ale organizátora ...
Házíte špínu špatným směrem.
http://www.bvv.cz/eurodogshow


Určitě máš pravdu to co píšeš, ale je to jen prostá výmluva, vy máte tu možnost a dle mého i povinnost přikázat nájemci kolik a čeho musí mít k rozsahu akce,
jasný že bohatí šetřílkové se na to jako vždy vy... ! postav si restauraci bez záchodu a uvidíš že ti přikáží i kolik jich tam musíš mít!!!
Vždy je viník ten koho je dvoreček.
Tak snad příště v čistém.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zuzi777a, zemanekpetr, mtruelle, soukar, VasekHromadko, GSman, Roman Lusk

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,818,124 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17150 sekund | Průměrně za: 0.1715 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB