Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 To je hrozné. Běhá mi mráz po zádech.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

To je hrozné. Běhá mi mráz po zádech.

Poslední aktualizace před 9 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let
šot byl v tv na NOVĚ,manželku jsem k tomu nevolal....
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif
C
coronerČlen
Přidáno před 9 let
Ja jsem to v tv nevidel,ale rikali nejakou pricinu toho pozaru?treba elektroinstalace,a jestli to bylo fabricky auto nebo vestavba delana doma.z fotek se to neda poznat,vsechno je to do mrte shorely.abychom si mohli davat majzla a nestalo se to dalsimu z nas.kardopadne je to az k breku.kdyz clovek vidi jak mu hori pred ocima jeho milacek.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

coroner napsal:

Ja jsem to v tv nevidel,ale rikali nejakou pricinu toho pozaru?treba elektroinstalace,a jestli to bylo fabricky auto nebo vestavba delana doma.z fotek se to neda poznat,vsechno je to do mrte shorely.abychom si mohli davat majzla a nestalo se to dalsimu z nas.kardopadne je to az k breku.kdyz clovek vidi jak mu hori pred ocima jeho milacek.


Zcela jiste alkovna ci polointegral, takze urcite fabricka stavba, pokud by to byla vestavba, tak toho zustane vic
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Dle zprávy explodovala jedna propanová bomba ale na prvním snímku jsou obě, jen trochu ohořené.:_
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 9 let
NIKDY nesmíte věřit novinářům.
Dle fotky je evidentní že obě lahve jsou vcelku.
Exploze PB lahve by roztrhala plášť´.
Novinář napíše pod jasnej snímek evidentní nesmysl - jen aby byla senzace.
Nemám rád novináře.
Lžou ani poledne nedržejí :o.
Osobní zkušenost.
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Exploze lahve je samozřejmě nesmysl. To by ta láhev nezůstala v celku. Ale je možné, že hořel plyn z otevřené láhve. Pokud tam nebyl nějaký Secumotion kombinovaný s pojistkami na hadicích, tak bych to považoval dokonce za pravděpodobné. Předpokládám, že alespoň jedna láhev byla za jízdy otevřena.
Samozřejmě pouze spekuluji.
Rudy
kocisjirkakocisjirkaČlen
Přidáno před 9 let
Mohlo to být cokoliv.
Klidně i od motoru.
JK
... taková normální rodinka!@!rp)!g
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Docela by mne zajimalo od ceho to bylo abych si na to dal pozor. Nema nekdo znamyho z DO na prislusne casti D2 nebo HZS , ktery by nam poskytl objektivni info ?
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 9 let
U auta je nejpravděpodobnější vzplanutí od eletriky.
Po svých zkušenostech mám před oběma bateriemi odpojovače. A dokonce u Bydlíka mého otce ten odpojovač zafungoval na 100% a zachránil tak celý auto,jinak by dopadlo úplně stejně.
Martin
Facebook- Martin Havelka
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
[quote]Martin Mrak napsal:

U auta je nejpravděpodobnější vzplanutí od eletriky.
Po svých zkušenostech mám před oběma bateriemi odpojovače. A dokonce u Bydlíka mého otce ten odpojovač zafungoval na 100% a zachránil tak celý auto,jinak by dopadlo úplně stejně.[/quot

Toto se stalo samozřejmě za jízdy. Popiš jak odpojuješ baterku za jízdy.
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

NIKDY nesmíte věřit novinářům.
Dle fotky je evidentní že obě lahve jsou vcelku.
Exploze PB lahve by roztrhala plášť´.
Novinář napíše pod jasnej snímek evidentní nesmysl - jen aby byla senzace.
Nemám rád novináře.
Lžou ani poledne nedržejí :o.
Osobní zkušenost.


+1000 Karel ma pravdu... ;)
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
karelHkarelHČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

lada721 napsal:

[quote]Martin Mrak napsal:

U auta je nejpravděpodobnější vzplanutí od eletriky.
Po svých zkušenostech mám před oběma bateriemi odpojovače. A dokonce u Bydlíka mého otce ten odpojovač zafungoval na 100% a zachránil tak celý auto,jinak by dopadlo úplně stejně.[/quot

Toto se stalo samozřejmě za jízdy. Popiš jak odpojuješ baterku za jízdy.

lehce se nakloním a vypnu odpojovač bo ho mám pod židlí !)
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 9 let
Tak odpojovač asi nebyl, a já si ho taky nedám. Je to zásah do originální elektroinstalace. Jen se podívám do pojistky a podmínek pojišťovny. Možná to bude lepší , než dodělávat různá udělátka, která možná byla příčinou toho požáru. A kdyby se přece jen stalo něco podobného, měl bych absolutní jistotu, že vše bylo jak má být od výrobce a koupil bych si auto nové.:_
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Však to nemá spojitost s bombama. Auto začalo hořet z duvodu závady.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

NIKDY nesmíte věřit novinářům.
Dle fotky je evidentní že obě lahve jsou vcelku.
Exploze PB lahve by roztrhala plášť´.
Novinář napíše pod jasnej snímek evidentní nesmysl - jen aby byla senzace.
Nemám rád novináře.
Lžou ani poledne nedržejí :o.
Osobní zkušenost.


Ahoj Karle, to, že jedna z PB lahví explodovala je v oficiální zprávě hasičů HZS Jihomoravského kraje, žádný novinář si to nevymyslel.
Upravil Jan Bordovsky dne 30.10.2014 10:32, před 9 let
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

karelH napsal:

Citovat

lada721 napsal:

[quote]Martin Mrak napsal:

U auta je nejpravděpodobnější vzplanutí od eletriky.
Po svých zkušenostech mám před oběma bateriemi odpojovače. A dokonce u Bydlíka mého otce ten odpojovač zafungoval na 100% a zachránil tak celý auto,jinak by dopadlo úplně stejně.[/quot

Toto se stalo samozřejmě za jízdy. Popiš jak odpojuješ baterku za jízdy.

lehce se nakloním a vypnu odpojovač bo ho mám pod židlí !)


Páni, netušil jsem, že pro jízdu není nutná baterie. Když je to tak dobrý prvek bezpečnosti, co tak o tom informovat výrobce všech aut aby to zavedli už do prvovýroby.:D:_

Omlouvám se za odbočení ale zajímavost těchto názoru mně jinak nedá.
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 9 let
Zažil jsem když mě auto začalo hořet za jízdy od eletriky.naráz bylo všude plno kouře.Ihned jsem zastavil a hledal čím rychle odpojit baterku.dráty se mě tavily před očima.Tehdy jsem odpojovač neměl a najít v nářadí nůžky na plech abych odstřihl kabely u baterky taky zabralo nějakej čas.Nakonec to dopadlo dobře.
Ihned po téhle zkušenosti jsem namontoval odpojovač.

Za nějakou dobu zase jsem přicházel k taťkovýmu bydlíku (uplně jiný auto ) kterej stál asi hodinu na místě zaparkovanej a vyděl jsem u něj kouř.Říkal jsem si,že asi hoří popelnice,co stály za autem.Byl to omyl,kouř se valyl z motorového prostoru. Hned jsem vytáhl hasičák a pootevřel kapotu,vyvalil se velikej hustej dým a já jsem to auto znal,takže jsem věděl kde přesně jsou odpojovače,takže jsem v mžiku odpojil baterky a hledal co vlastně mám hasit.Po odpojení baterek to všechno přestalo a nebylo tedy potřeba nic hasit.
Vznítil se hlavní svazek kabelů,kterej byl těsně u motoru a byl asi prodřenej,nebo propálenej od motoru.byl tam tak přidělanej z továrny.

To jsou moje zkušenosti,hasičák je dost dobrá věc,ale odpojovač na baterii je někdy k nezaplacení.
Martin
Facebook- Martin Havelka
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
Poprvé jsem hasil na vojně avii někde před táborem.Proklepal se kabel mezi bateriemi, naštěstí řidič stihl oddělat kabel od kostry dřív, než ni došel hasičák.Jel jsem v noci za ním a zastavil jsem ho.
Podruhé jsem urvával kabel od baterie u feldy, protože spadl na výfuk a začala hořet izolace.

Takže za mě pozor při opravách okolo motoru na umístění kabelu od baterky.Připáskovat u starších aut je to lepší než origo ztvrdlé úchyty.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,647,733 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26664 sekund | Průměrně za: 0.26664 (0) sekund | Dotazy: 148 | Použitá paměť: 2.36MB/2MB