Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodám náhradu multiflexboardu VW T5: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodám náhradu multiflexboardu VW T5

Poslední aktualizace před 9 let
G
GogojekNováček
Přidáno před 9 let
Prodám zadní lavici do VW Multivan T5, náhrada tzv. Multiflexboard, včetně matrace uchytitelnou do podélných kolejnic, která vytvoří se zadní lavicí ve voze po sklopení zadního sedadla plnohodnotné lůžko - viz foto.
Na prodej je tedy to, co vidíte na foto: konstrukce, deska a matrace včetně potahu.

Cena 1000,- Kč.

Možno prodat i kuchyňskou skřínku včetně vařiče použitelnou do VW Multivan T4 nebo T5, uchytitelnou do podélných kolejnic - viz foto.

Foto se mi nedaří vložit.
Pfft
Upravil Gogojek dne 24.10.2014 10:29, před 9 let
P
Pedro1Nováček
Přidáno před 9 let
čau, řeším prodloužení lůžka v multivanu T5, pošli mi fotky na mail nemec.p@email.cz, teda jestli je to ještě k mání.

Díky
T
TeaNováček
Přidáno před 9 let
Dobrý den, máte to ještě k dispozici a můžete mi případně zasllat fotky na email tealykova@gmail.com? Děkuji, Tea
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Gogojek, Pedro1, Tea

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,704,182 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18943 sekund | Průměrně za: 0.18943 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.73MB/4MB