Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zkušenosti ? FORD 2006 96kW: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zkušenosti ? FORD 2006 96kW

Poslední aktualizace před 9 let
K
kuba_hofiNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj,
máte někdo prosím zkušenosti s Transiťáckým motorem z roku 2006 ve verzi 96kW/131koní ? Líbí se mi v Hymeru 662CL, který má najeto jen 45000km, ale vzpomínám si že mi někdo vykládal o problémech s motory transitů, ale nejsem si jist rokem :) Díky !
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Tebou zmíněné problémy se ročníku 2006 netýkají. Objevily se až u aut o rok mladších. Taky Hymer je určitě dobrá volba. Osobně si myslím, že problémy s motory Tranzitů jsou zveličovány, respektive v současnosti už žádné nejsou. Co mělo problém umřelo, co problém nemělo jezdí stále.
D
DzoskaČlen
Přidáno před 9 let
Problémem Fordu je česká nafta.Tankuj na ověřených pumpách a vyhýbej se dlouhému odstavení.Na tranzitech byly v této době problematické motory 2,0 125k,kód motoru FIFA.Jejich slabou stránkou je vstřikování.Co vím tak tento problém neznají v okolních civilizovanějších zemích.Je to dáno tím že naši naftu prostě nepřekouše.Přiznám se že Fordy moc nemusím ale 2,4 jim chodí dobře.U již zmíněného motoru 2,0 mě ještě zarazil výkon 125koní.Rozhodně Forďácké koně asi nejsou plnohodnotní.Jedná se o nějaké poníky kteří rozhodně nejsou v kondici.Mám ve flotile Renaulty a ty těch koní mají jen 120 ale táhnou o hodně víc.Takže když to shrnu pokud do toho půjdeš vyhýbej se špatné naftě!!! Vím že to není jednoduché protože jsme blbej národ a okrádáme se navzájem a takhle to vypadá.
Josef
K
kuba_hofiNováček
Přidáno před 9 let
Díky za názory :) Hofi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kuba_hofi, Rudy, Dzoska

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,860 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14338 sekund | Průměrně za: 0.14338 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB