Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SATURNIA: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SATURNIA

Poslední aktualizace před 9 let
B
BATIČlen
Přidáno před 9 let
má niekto skúsenosti - informácie o TERME SATURNIA (IT)?
BATI
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 9 let
Před dvěma lety jsme navštívili přírodní termály Saturnia - Cascate del Mulino a místní STPL. STPL 42.65618 N 11.50472 E je s automatickou bránou, poplatek byl pokud si dobře pamatuji 12 € za den, vlastní přírodní termály u bývalého mlýna 42.64566 N 11.51552 E jsou asi 2,5 km daleko. U termálů je parkoviště, ale jen pro osobní auta.
B
bufanNováček
Přidáno před 9 let
Letos v červnu jsem náhodou objevil v Grossetu nějaký pohled kde bylo foto ze Saturnia a protože to byl kousek tak jsem tam zajel. Přírodní koupaliště, takové uměle udělané bazénky a terasy u starého mlýna jsou hezké, teplá a proudící voda příjemná. Nechalo by se v ní ležet celý den. Vedle je restaurace s běžným italským jídlem. Parkování je zadarmo hned vedle restaurace na přírodním parkovišti mírne ve svahu a terasách, ale jen pro osobní auta,bylo tam nejaké omezení pro vozidla vyšší než dva metry. Ze silnice směrem na městečko Saturnia asi 1. km je odbočka na nějaký golfový resort, byla tam automatická závora tak jsem tam nejel. Asi o km dál je odbočka na další termální zařízení o kterém jsem nevěděl, jsou tam bazeny,restaurace,parkoviště, to jsem bohužel zjistil až po příjezdu domů. Samotné městečko Saturnie nic moc, na kopci, ouzké uličky, cesou po Italii jich podobných najdete spoustu.
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
Byli jsme tam také před dvěma roky, příjemné koupání v teplé vodě, vypadá to takhle
allfa Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: BATI, rimidavl, bufan, allfa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,080 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11643 sekund | Průměrně za: 0.11643 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB