Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Křeslo Dukdalf Paso Doble: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Křeslo Dukdalf Paso Doble

Poslední aktualizace před 10 let
HavraniHavraniNováček
Přidáno před 10 let
Koupím křeslo Dukdalf Paso Doble, nejlépe modrobílé. Potřeboval bych jedno na doplnění počtu, bohužel už se nevyrábí a nikdo jej už na skladě nemá.
Havrani
S
supinaČlen
Přidáno před 10 let
Koukni do sekce prodej někdo ho tam zrovna prodává
HavraniHavraniNováček
Přidáno před 10 let
Dobrý postřeh, díky!
Havrani
Petr a HanaPetr a HanaČlen
Přidáno před 10 let
Dukdalf vyrábí Holanďani,u nás problém již sehnat. Nechal jsem si dovézt lounger cena2000kč.:_
HavraniHavraniNováček
Přidáno před 10 let
Poptával jsem ji v Německu i v Holandsku, ale už je pozdě. Mám 4x paso doble, tak bych chtěl mít i pátou stejnou. Uvidíme do jara, jestli někdo na půdě něco nenajde. :-)
Havrani
pedapedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Havrani napsal:

Poptával jsem ji v Německu i v Holandsku, ale už je pozdě. Mám 4x paso doble, tak bych chtěl mít i pátou stejnou. Uvidíme do jara, jestli někdo na půdě něco nenajde. :-)


Www.freizeitwelt.de Mají ještě 1ks skladem
HavraniHavraniNováček
Přidáno před 10 let
No jo, ale tohle jsem nevygoogloval. Dík za info.
Havrani
pedapedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Havrani napsal:

No jo, ale tohle jsem nevygoogloval. Dík za info.


Z toho si nic nedělej, že jsi to nevygůgloval, zkus to příště vyyahovat, nebo vyseznamovat!o
HavraniHavraniNováček
Přidáno před 10 let
Tak jsem to křeslo včera na Www.freizeitwelt.de objednal a dnes mi přišlo storno objednávky, že ho nemají a už nemohou ani objednat. Připadám si jako v Českých e-shopech, taky kdejaký e-shop předstírá, že má všechno skladem a přitom má kulový.
Havrani
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Havrani, supina, Petr a Hana, peda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,904,982 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15555 sekund | Průměrně za: 0.15555 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB