Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nové karty CCI: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nové karty CCI

Poslední aktualizace před 9 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Jak jste již asi zaznamenali, CCI karty prodělají "restart". Poslední staré pošlu v úterý a potom budu čekat na nové, které jsou již objednané.
Takže kdo potřebuje kartu rychle, musí ji objednat a zaplatit do úterý. Nové karty budou pravděpodobně k dispozici během listopadu. Cena by měla zůstat stejná.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 01.12.2014 13:36, před 9 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Karta CCI prochází inovací. Karta bude mít modernější design, ale také mimo jiné se jedná s českými kempy, aby její přijímání bylo i v tuzemsku běžné. Vylepšeno by mělo být i pojištění právní odpovědnosti za škody způsobení držitelem karty CCI, nebo jeho posádkou (až 11 osob). Cena je slíbena stejná.

Vylepšením bude i možnost nechat si poslat katalog kempů ČR spolu s kartou. Najdete v něm i slevové kupóny do některých kempů v Česku.
Fun
Smile
Fun Připojili následující obrazek:
obrazek0001_17.jpg
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 9 let
Poslal som sz
54!y+45!f+24!u+17!l
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
O nové CCI kartě:

Fédération Internationale de Camping,
Caravanning et Autocaravaning

CELOSVĚTOVÁ ORGANIZACE

F.I.C.C. je jediná celosvětová organizace věnující se
campingu, karavaningu a autocaravaningu. Jako nezisková organizace
hájí zájmy karavanistů a milovníků těchto aktivit na mezinárodní úrovni.
F.I.C.C. neustále podporuje tuto stále sílící formu turistiky.

F.I.C.C. dnes reprezentuje více jak 6 milionů karavanistů z 66 federací / klubů a 37 zemí.


Postupně budou s kartou CCI smluvně spojeny (kromě kempů) i jiné turisticky zajímavé objekty jako hrady, zámky a další turistické atrakce, z čehož budou těžit držitelé těchto karet.


Pojištění karty CCI vytváří pro držitele karet významnou přidanou hodnotu
Krytí – pojištění škod třetím osobám 
Toto pojištění se vztahuje na právní odpovědnost za škody a / nebo újmy na zdraví třetích osob při výletech a pobytu v hotelu nebo jiných pronajatých ubytovacích kapacitách, které jsou způsobeny držitelem karty CCI a jejich manželem/ manželkou a spolucestujícícmi (až do maximální výše 11 osob) ve stejném vozidle nebo na kole. Pokud držitel karty CCI musí dočasně opustit své spolucestující a předčasně se vrátit domů v průběhu dovolené, tito spolucestující zůstávají i nadále pojištěni.

Příloha.
Tato samolepka vás bude vítat v partnerském kempu:


Automatické sloučení 10.12.2014 16:52:
Karty začnu posílat v pátek, půjde-li vše podle plánu.
Po získání karty se zaregistrujte na stránkách http://www.campin...ster-user/
Tam je i seznam všech kempů, které přijímají karty CCI a jaké poskytují slevy.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 10.12.2014 16:53, před 9 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

fun napsal:

O nové CCI kartě:

Fédération Internationale de Camping,
Caravanning et Autocaravaning

CELOSVĚTOVÁ ORGANIZACE

F.I.C.C. je jediná celosvětová organizace věnující se
campingu, karavaningu a autocaravaningu. Jako nezisková organizace
hájí zájmy karavanistů a milovníků těchto aktivit na mezinárodní úrovni.
F.I.C.C. neustále podporuje tuto stále sílící formu turistiky.

F.I.C.C. dnes reprezentuje více jak 6 milionů karavanistů z 66 federací / klubů a 37 zemí.


Postupně budou s kartou CCI smluvně spojeny (kromě kempů) i jiné turisticky zajímavé objekty jako hrady, zámky a další turistické atrakce, z čehož budou těžit držitelé těchto karet.


Pojištění karty CCI vytváří pro držitele karet významnou přidanou hodnotu
Krytí – pojištění škod třetím osobám 
Toto pojištění se vztahuje na právní odpovědnost za škody a / nebo újmy na zdraví třetích osob při výletech a pobytu v hotelu nebo jiných pronajatých ubytovacích kapacitách, které jsou způsobeny držitelem karty CCI a jejich manželem/ manželkou a spolucestujícícmi (až do maximální výše 11 osob) ve stejném vozidle nebo na kole. Pokud držitel karty CCI musí dočasně opustit své spolucestující a předčasně se vrátit domů v průběhu dovolené, tito spolucestující zůstávají i nadále pojištěni.

Příloha.
Tato samolepka vás bude vítat v partnerském kempu:


Automatické sloučení 10.12.2014 16:52:
Karty začnu posílat v pátek, půjde-li vše podle plánu.
Po získání karty se zaregistrujte na stránkách http://www.campin...ster-user/
Tam je i seznam všech kempů, které přijímají karty CCI a jaké poskytují slevy.


Ahoj, ze všech těch plno kempů, co jsou od Bibione až po Punta Sabione tyto karty akceptuji podle těch stránek jen 3 kempy tak tedy pro Italii mně to nepřijde moc výhodné tu kartu pořizovat :) existuje i nějaká "alternativa" ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 9 let

Citovat


Ahoj, ze všech těch plno kempů, co jsou od Bibione až po Punta Sabione tyto karty akceptuji podle těch stránek jen 3 kempy tak tedy pro Italii mně to nepřijde moc výhodné tu kartu pořizovat :) existuje i nějaká "alternativa" ??


Karta ACSI Club ID - myslím že je v tom i pojištění...
VW Caddy, Hobby 400 SFe
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

IVRI napsal:

Citovat


Ahoj, ze všech těch plno kempů, co jsou od Bibione až po Punta Sabione tyto karty akceptuji podle těch stránek jen 3 kempy tak tedy pro Italii mně to nepřijde moc výhodné tu kartu pořizovat :) existuje i nějaká "alternativa" ??


Karta ACSI Club ID - myslím že je v tom i pojištění...


ID (s pojištěním) nejsou pro Čechy, pouze základní ACSI. I tak je karta ACSI podstatně lepší než CCI (ta je vcelku k ničemu)

Die ACSI Club ID können Camper folgender Nationalitäten nutzen: Niederländer, Belgier, Franzosen, Deutsche, Österreicher, Schweizer, Britisch (Engländer, Nordiren, Waliser, Schotten), Iren und Dänen.

Achtung! Camper mit o.g. Nationalität, aber nicht wohnhaft in den Niederlanden, Deutschland, Frankreich, Belgien, Dänemark, Schweiz, Österreich, Irland, Vereinigtes Königreich, Norwegen, Schweden, Finnland, Portugal, Spanien oder Italien, können die ACSI Club ID aus versicherungstechnischen Gründen nicht anfordern.

Zur Zeit müssen wir einige Camper leider enttäuschen. Wir sind aber damit beschäftigt, die Zahl der Nationalitäten und Länder zu erweitern.
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 9 let
Mne kartu CCI vsade v Taliansku akceptovali. Chodim na zapadne aj vychodne pobrezie do kempov. !e
54!y+45!f+24!u+17!l
K
KristofaciČlen
Přidáno před 9 let
Máte někdo tušeni kde jinde objednat kartu CCI. U Funa ji mám objednanou od 28.10. Kartu stále nemám a komunikace z jeho strany vázne.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Restart CCI karet je dnešním dnem zahájen. Kdo má objednánu a zaplacenu kartu, může ji očekávat zítra v poště.
:_
Fun
Smile
firemanfiremanČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý večer všetkým.Prosím Vás- mam zaujem o CCI kartu som zacinajuci karavanista ale: zatial som pochopil že karta pre mna stoji 10EUR . zlavy v kempe ak ju akceptuju-jasne. V pripade skody sposobenej tretej osobe t.j. karavanom (nie autom) nacuvam v kempe suseda? skoda sa neriesi zo zakonnej poistky pripojneho vozidla?-nejasne. Poprosim vas o nejake konkretne veci na co sa karta vztahuje.A da sa priplatit aj nejake urazove pripoistenie?alebo karta je len na skodu tretej osoby?dakujem velmi pekne
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Ahoj, připlatit se nedá, pojištění je jednotné. Další info zjistím.

Automatické sloučení 18.12.2014 23:27:
Stručně má karta tyto výhody:

1. nahrazuje cestovní pas nebo občanku na recepci kempu
2. i v sezóně dávají smluvní kempy slevu 5 až 25 procent
3. pojištění celé posádky po dobu výletu (podrobnosti zjistím)
Fun
Smile
Upravil Fun dne 18.12.2014 23:27, před 9 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Karta objednána 10.12, zaplacena 10.12 a dnes ráno 19.12 ve schránce.
Míro a Šárko dík.:_
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Ano, někdo musel čekat déle, čekal jsem na nové karty. Nyní už budu posílat karty jednou týdně, při malém počtu objednávek jednou za dva týdny. Také mě můžete "bombardovat" soukromými zprávami a když budete spěchat, pošlu je ihned.

K pojištění je zde odkaz: http://www.campin...insurance/

Kdo neumí anglicky, francouzsky, španělsky, holandsky, italsky, německy nebo švédsky tak použijte google překladač. Ještě zkusím sehnat český překlad.
Fun
Smile
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Šéfe, to je fofr!!!:g V neděli objednáno a ve středu dodáno.!M Já nevím, co všichni furt s nějakými reklamacemi máte.:D Jen tak dál a dík.st)!sn!d:_
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 9 let
Míro díky, u mne také fofr. A kdyby jsme jeli do Maďarska na Silvestra, tak už můžeme použit.
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 9 let
Objednal som 11.11., aj zaplatil, ale v schranke sa stale nic neobjavilo. :x
54!y+45!f+24!u+17!l
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Chybička se vloudila, pošlu ji ještě dnes.:|
Fun
Smile
L
lubinČlen
Přidáno před 9 let
chtěl bych se zeptat na dodání karty. Mám objednáno a zaplaceno 30.12.2014 a zatím mi nic nedošlo
A
aventoNováček
Přidáno před 9 let
Dobrý den.
Já jsem ji také zaplatil a ještě nedošla.
Děkuji za odpověď
Zbyněk
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,384 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25183 sekund | Průměrně za: 0.25183 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB