Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Navigace Nokia HERE (beta): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Navigace Nokia HERE (beta)

Poslední aktualizace před 10 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Nokia uvolnila svou offline navigaci. Sice jen pro Samsung, ale v článku najdete odkaz na stažení uniklé kopie.

Mám raději online navigace, ale pro případ, kdy není dostupný internet, mám nainstalovánu i záložní offline navigaci.
Nokia Here vypadá velmi povedeně, na rozdíl od některých free navigací.

http://www.svetan...nze-201410
Fun
Smile
M
michal-bČlen
Přidáno před 10 let
Jen doplneni:

Na Windows Phone je offline navigace pro 1 zemi take zadarmo, pro vsechny za maly jednorazovy poplatek (tusim $9,99). Offline mapy jsou zadarmo vsechny
Michal
C
codyČlen
Přidáno před 10 let
To michal-b:

Odkial mas to ze zadarmo je len jedna mapa? Mne idu uplne vsetky.
tulaktulakČlen
Přidáno před 10 let
sygic je za 25 EUR cela EU s lifetime update.
Ja ho mám a som spokojný. 25 EUR je podla mna vyborna cena a ked zmenim mobil tak navigaciu prehodim na nový a hotovo.
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

michal-b napsal:

Jen doplneni:

Na Windows Phone je offline navigace pro 1 zemi take zadarmo, pro vsechny za maly jednorazovy poplatek (tusim $9,99). Offline mapy jsou zadarmo vsechny


Já mám WP již dlouho.
1. HTC nemělo Here, nokia nedala k dispozici.
2. Nokia 925 - Nokia here nainstalované už při koupi mobilu. Stáhnout offline mapy ze store není problém.
Nokia here jako jednoduchá navigace je použitelná - dovedla mně vždy do cíle.
U Here jsem nenašel možnost vložit průjezdný bod. Pouze začátek trasy a cíl. O naplánování nejlepší cesty bychom mohli diskutovat - je to věc názoru a na co je (byl) uživatel zvyklý. Já používal I-GO a byl jsem velmi spokojen. Ale to už zas musí mít člověk o další "krabičku" v autě víc....!)
VW Caddy, Hobby 400 SFe
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Mam HERE taky origo v mobilu, Lumia 920.

Naviguje, to ano.
Stahnout mapy bez problemu a bez penez.
Navigace je to pomerne jednoducha.¨
Prujezdny bod zadat nejde, pouze jde navigovat "na kousky".
Nenasel jsem tam za rok nejake statistiky a pod., takze asi nemaje :-D
Obcas ji asi dam do uzkych, neb si treba zvolim nejakou trasu a "bez dalnic" nebo "bez placenych useku" a navigace zahlasi ze neni mozne najit trasu ... nejsem si jist, ale trasa je vzdy :-D
Podstatne mene fci, nez treba Sigic, ale i ten mi jednou zaperlil, kdyz me 5km pred Lago di Garda otocil dvakrat zpet :-D ... nu co, jen program ...

Vesmes ji pouzivam bud fakt v nouzi, nebo jako "pohyblivy autoatlas". A jelikoz se neda zanest prujezdni bod, dam si treba navigovat nekam a umyslne sjedu nekam jinam aby ,e to navigovalo az potom jak chci ja.

Proste je to jako logika Microsoftu, aneb nutit uzivatele do sve vlastni logiky a pravidel, ne tak otevrene jako ostatni. Ale vse ma sve pro a proti :-)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Navigace je již k dispozici pro všechny Androidy zdarma.
Můžete si ji stáhnout zde:
http://here.com/b...lang=en-US
Fun
Smile
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

fun napsal:

Navigace je již k dispozici pro všechny Androidy zdarma.
Můžete si ji stáhnout zde:
http://here.com/b...lang=en-US


tak jsem ji stáhnul a testuju na androidu 4.1.1, TomTom to není B) ale funguje a je zdarma :g
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 10 let
Bohuzel (alespon na mem tabletu) nezvlada zakladni funkci, kterou se otoceni obrazovky kdyz mam tablet nalezato. Snad nekdy, zatim je pro mne bohuzel nepouzitelna.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

p0l0us napsal:

Bohuzel (alespon na mem tabletu) nezvlada zakladni funkci, kterou se otoceni obrazovky kdyz mam tablet nalezato. Snad nekdy, zatim je pro mne bohuzel nepouzitelna.


to je zajímavý :x v mobilu se to naležato přetočí a v tabletu (Samsung tab.2 10,1) ne :x:x:x

dodatek:
tak až teď jsem vyzkoušel, že se navigace i v tabletu překlopí naležato, ale až ve chvíli kdy zapneš "navigovat" menu předtím jde jen nastojato :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 23.10.2014 21:58, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, michal-b, cody, tulak, IVRI, Sisatej, Zdenek a Alena, p0l0us

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,105,193 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21389 sekund | Průměrně za: 0.21389 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.99MB/4MB