Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ceresit aqua blok: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ceresit aqua blok

Poslední aktualizace před 10 let
P
petakČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím, mám dotaz, můžu tímto ceresitem aqua blok natřít podlahu obytného auta?
Podlaha je z překližky a natřená asi ještě od výroby nějakou černou barvou.
Vzhledem k tomu, že je to z roku 1991, tak pochybuji o barvě, která by byla vodoodpudivá a
zároveň prodyšná.
Předem díky za odpověď
B
brapetNováček
Přidáno před 10 let
Zdravim, s ceresitom aqua block mam viacnasobne skusenosti, na nieco to dobre je, avsak na podlahu si to velmi predstavit neviem. Po vytuhnuti z nateru vznika nieco ako gumovy povlak. O priedusnosti nie je mozne hovorit absolutne /je to silikonovy tmel/ a je velka sanca, ze sa to bude od podlahy odlupovat pri kazdom otoceni nohou .. Je to skutocne dobre, ale na to, co uvadza vyrobca a sice na opravu thlin a spojov, krytin, odkvapov, muriva a podobne. Moj nazor, na podlahu nepouzitelne.
P
petakČlen
Přidáno před 10 let
Dík za reakci, ale myslel jsem na podlahu z venku ze spodku auta.
B
brapetNováček
Přidáno před 10 let
Pod pojmom podlaha ma ine ako interier ani nenapadlo..ospravedlnujem sa.ale nic to nemeni na situacii,par kamienkov a pojde to pekne dolu v platoch. Nie je to ako klasicka farba,co sa vpije do podkladu, je to ako gumovy poter,ked sa to kus narusi,odchadza to v celych kusoch a narusi sa to velmi lahko,staci par kamienkov a pojde to cele len prudom vzduchu pocas jazdy..
P
petakČlen
Přidáno před 10 let
Tak to jsem zavrhnul, čím bys to natřel ty?
priborjpriborjČlen
Přidáno před 10 let
Pokud není dřevo lakované a chceš spodek ošetřit, musíš použít nějakou nátěrovou hmotu, která je pružná. To splňují lazurovací barvy, já bych doporučil některou syntetickou lazuru pro exterier, silnovrstvou, třeba Oversol Xyladekor. Ošetřoval jsem tím spodek u karavanu taky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: petak, brapet, priborj

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,348,237 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13371 sekund | Průměrně za: 0.13371 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB