Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hintertux: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hintertux

Poslední aktualizace před 7 let
GINAFGINAFNováček
Přidáno před 10 let
17. Listopadu chci jet na Tux, na fóru je spoustu informaci, ale mně zajímá stav v roce 2013. Zajímá mně parkovaní pod lanovkou.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Musis zajet az na horni parking a tam odbocit vlevo k potoku. Tam je v levem rohu parkoviste tolerovane stani pro obytky. Vse zadara. K lanovce 100m. Voda je hned u kasy ve fontane. Preji hezkou lyzovacku!:)
H
hymer662Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

stellplatz napsal:

Musis zajet az na horni parking a tam odbocit vlevo k potoku. Tam je v levem rohu parkoviste tolerovane stani pro obytky. Vse zadara. K lanovce 100m. Voda je hned u kasy ve fontane. Preji hezkou lyzovacku!:)

Jak je to prosím s parkováním, dosažitelností (zda se dá vyjet na ten parking) i s karavanem ?
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
na 17.listopadu pojedeme taky na ledovec. Otvíráme tak každoročně zimní sezonu. Jestli to bude Tux nebo nějaký jiný ledovec nechám na počasí. Když bude na Tux dobrá předpověď, rádi se potkáme. Stojí se, jak bylo psáno, obsluha Vás navede.
Jirka
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

lmusialek napsal:

Citovat

stellplatz napsal:

Musis zajet az na horni parking a tam odbocit vlevo k potoku. Tam je v levem rohu parkoviste tolerovane stani pro obytky. Vse zadara. K lanovce 100m. Voda je hned u kasy ve fontane. Preji hezkou lyzovacku!:)

Jak je to prosím s parkováním, dosažitelností (zda se dá vyjet na ten parking) i s karavanem ?



Jezdím tam přes dvacet let, ale s karavanem jsem tam nikdy nikoho neviděl.... Vždy tam stála pouze obytná auta. Asi by byl i docela problém táhnout přívěs do výšky 1500m.
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

stellplatz napsal:
Jezdím tam přes dvacet let, ale s karavanem jsem tam nikdy nikoho neviděl.... Vždy tam stála pouze obytná auta. Asi by byl i docela problém táhnout přívěs do výšky 1500m.

Jeden cas (odhaduju 12let zpet) po dva nebo tri roky tam u rohu stal malej karavan bez SPZ jednoho ceskeho majitele (nejspis nepojizdny). Pak nejak zmizel... To bylo kdyz jsem s karavaningem zacinal - s kombikem, ve spacaku na zemi. Hrozne me stvalo, ze nevim kde byli schovany klice.
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,nemáte někdo souřadnice ,kde stát,dík :_ bez navigace už neumím.....!y
Zdenek BrabecZdenek BrabecČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,

souřadnice:
Tux
Rakousko
47.108280, 11.676369

http://www.hinter...cesky.html
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bazopv napsal:

Ahoj,

souřadnice:
Tux
Rakousko
47.108280, 11.676369

http://www.hinter...cesky.html
Dík:_
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Upřesnění a správné souřadnice:
Obytňáky stojí na levém parkovišti vzadu u potoka: 47°06'29.5"N, 11°40'35.1"E
WC je hned za pokladnami v suterénu, voda z pramene před pokladnami ve fontáně.

Když bude na ledovci hnusně, tak se dá parkovat dole v údolí v Zell am Ziller u sportzentra, kde hned vedle je cyklostezka: 47°13'47.4"N, 11°52'41.6"E
MTSMTSČlen
Přidáno před 10 let
občas se někdo najde
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MTS Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MichalVMichalVČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím, na Tuxu jsem byl několikrát právě 17. 11. S obytkou je to naprosto v pohodě, většinou kolem 0 st. v noci, lehce i pod 0. Parking na centrálním P. Pro dobití jsem použil malou centrálu, přece jenom 3 dny šlo topení Webasto. V tomto termínu je tam hodně lidí od nás, spousta tréninkových skupin a tedy docela slušné fronty, cca 15-20min. Pokud by někdo s dovolením chtěl nové lyže HEAD, tak na www.HEADsportSHOP... Díky a pěknou zimu. M.
J
jurobaČlen
Přidáno před 10 let
Dobrý deň, bol na ľadovci niekto už tento rok?
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

MichalV napsal:

Zdravím, na Tuxu jsem byl několikrát právě 17. 11. S obytkou je to naprosto v pohodě, většinou kolem 0 st. v noci, lehce i pod 0. Parking na centrálním P. Pro dobití jsem použil malou centrálu, přece jenom 3 dny šlo topení Webasto. V tomto termínu je tam hodně lidí od nás, spousta tréninkových skupin a tedy docela slušné fronty, cca 15-20min. Pokud by někdo s dovolením chtěl nové lyže HEAD, tak na www.HEADsportSHOP... Díky a pěknou zimu. M.



Přesně tak to je. Já také NEDOPORUČUJI na Tuxu termín podzimních práznin od 24.10. do 29.10. a stejně tak i termín od 14.11. do 17.11. To je tam fakt blázinec a fronty jak ve Špindlu. Spousta Čechů včetně autobusových zájezdů atd....... A Němci mají také nějaký svátek. Kdo může jindy, jeďte jindy!!)
SvondSvondČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, my byli na Tuxu v bláznivém termínu podzimních prázdnin a potvrzuji spousty lidí a fronty, hromada čechů, jindy jsem tam nebyl takže nemůžu hodnotit, jinak lyžování je tam pěkné..:-)..sice už trochu po termínu ale třeba to někomu pomůže...jinak jsme tam byli s karavanem a v pohodě, ale sníh byl pouze tam kde má být, jinak bychom tam byli asi dodnes....:-)..
Svond Připojili následující obrazek:
img_20141028_190404-mensi.jpg
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 9 let
Byl jsem v zillertalu opet letos po vanocich. Parkovani v pohode jak na hintertuxu tak v kaltenbachu pod lanovkou. Stoji se vzdy nekde na kraji. jak nekdo psal na tuxu nalevo u potoka hned kousek pod lanovkou. V kaltenbachu pak u rady stromu hned u projezdu, napravo naproti lanovce. Ve vysledku staci byt ohleduplny a nenarusovat parkovaci rad a neprekazet pri odklizeni snehu - treba na tuxu odsouvaji ten shih prave do potoka, takze neni dobry napad to tam blokovat, i kdyz misto na parkovani je to krasne.

Kdyby nekoho napadlo jet do Lech am Arleberg ci Zurs nebo Zug, tak varuju ze ve meste neni vubec mozne parkovat, v St. Anton se da u silnice na zpoplatnenych parkanech s autamatama, pres noc snad zadarmo - na silvestra me nikdo nevyhodil a rano sem odjel. Takze nejlepe bud nekde u silnice mezi St. Anton a Zurs. Nebo pak v Rauz, kde je lanovka, ktera vede do strediska St. Anton, stali nejake obytky na levem parkovisti.
Jarek DominikaJarek DominikaČlen
Přidáno před 9 let
Jak je to s vícedenním lístkem na sjezdovky? Musí se vyčerpat po sobě jdoucí dny nebo můžu mít třeba mezi jednotlivými dny pauzu? Jedu poprvé lyžovat do alp (Hintertux) tak prosím o radu a s vícedenní lísky jsem ještě taky neměl tu čest :|.
Je na horním parkovišti zachytitelná free wifi?
Díky moc za odpověď.
Telefon:608703865
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj všem co fandí Hintertuxu.
Byli jsme tam tento víkend 14.3.-15.3.15, dole na parkovišti bylo přes noc 8 obytných aut a nebyl problém.
Tak jen pro potvrzení, že se tam zatím stát může.
M
Jarek DominikaJarek DominikaČlen
Přidáno před 9 let
Taky jsme byli v únoru na celý týden s karavanem na Hintertuxu a žádný náznak problémů. Jen s vodou v zimně je to trošku složitější. U lanovky na wc lze nabrat, ale pouze od rána 8h do odpoledne do 17h pak je zavřeno. Ještě v první restauraci (spíše fastfood) hned u parkoviště je příjemná obsluha dokonce mluvící česky a tam taky nebyl problém nabrat vodu. Ovšem všude je přístup po schodech do suterénu. V jedné kavárně lze dokonce ráno koupit čerstvé pečivo.
Všechny dostupné wifi na parkovišti jsou blokované.
Telefon:608703865
C
cigiČlen
Přidáno před 9 let
Mohl bych požádat o přesnou GPS pozici parkoviště kde jste nocovali.
Odpadní vodu jste někde vylévali?

Děkuji
dříve vestavba Peugeot Boxer PÖSSL 2.5TD, pak Alkovna Bürstner A530 2.3JTD, nyní pokukuji co pořídit Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,820,150 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23291 sekund | Průměrně za: 0.23291 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB