Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rychlospojka propan butan: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rychlospojka propan butan

Poslední aktualizace před 15 let
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
V autě mám klasickou 18lt láhev na propan butan. K ní je připojen vařič. Když chci vařit venku, tak musím vařič odšroubovat a použít druhou láhev s druhým regulátorem a hadicí a to je docela otravná záležitost. Tak si říkám, že bych měl u hadice od vařiče nějakou rychlospojku a v případě vaření venku bych si natáhl třeba 5 metrovou prodlužku. Máte nějaké řešení ?
simchasimchaČlen
Přidáno před 15 let
Pro morcak - Ahoj, myslím si, že technicky, tak aby to vyhovělo předpisům, je to trochu problém. Co takhle zkusit vozit malou dvoukilovku PB s jednoduchým vařičem. Vydrží opravdu dost dlouho, všude jí vyměníš a vlastně žádné problémy neřešíš.
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Morcak. Mám na autě z venku tento ventil s rychlospojkou a pojistkou. Ventil je zapojen do plynového rozvodu. Poüžívám to na venkovni gril. Ventil se nedá otevřít, pokud nezasuneš hadici, takže mě nikdo nemůže plyn vypustit. Možná ti to pomůže.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 10.03.2009 17:24, před 15 let
EXPEDICE APALUCHA Připojili následující obrazek:
plyn.jpg
dalibordaliborČlen
Přidáno před 15 let
Tak to :g . Pěkně vymyšleno... :_
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Patriarcha napsal:
Pro morcak - Ahoj, myslím si, že technicky, tak aby to vyhovělo předpisům, je to trochu problém. Co takhle zkusit vozit malou dvoukilovku PB s jednoduchým vařičem. Vydrží opravdu dost dlouho, všude jí vyměníš a vlastně žádné problémy neřešíš.


Dvoukilovku v cizině nevyměníš, proto řeším externí vývod.
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

EXPEDICE APALUCHA napsal:
Ahoj Morcak. Mám na autě z venku tento ventil s rychlospojkou a pojistkou. Ventil je zapojen do plynového rozvodu. Poüžívám to na venkovni gril. Ventil se nedá otevřít, pokud nezasuneš hadici, takže mě nikdo nemůže plyn vypustit. Možná ti to pomůže.


Dá se koupit jen ta samotná přípojka, bez dvířek ? Nechci si kazit dizajn takovou škaredou krabičkou :)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 15 let
na Karavan.cz ji mají v E-shopu mám ji taky skladem když by ji neměli můžu Ti ji poslat.
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
Ten samotný ventil vychází cenově jak ?
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 15 let
312,- Kč
karavan cz = plyn a díly - propojení ocel 8mm - plynová rychlospojka
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
Začíná se mi to líbit. Jedna spojka u vařiče a druhá v nárazníku. Ta venkovní ještě jištěná ventilem uvnitř auta a k tomu detektor plynu v autě, ten už mám.
Upravil morcak dne 12.03.2009 12:42, před 15 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: morcak, simcha, EXPEDICE APALUCHA, dalibor, Karel Prokop

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,216,506 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18005 sekund | Průměrně za: 0.18005 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB