Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zloději v chorvatsku: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zloději v chorvatsku

Poslední aktualizace před 8 let
S
SharikČlen
Přidáno před 10 let
během tří týdenního pobytu v kempu u omiše ukradli sousedovi v noci uzamčené kolo a včera zkusil vykrást zloděj obytné auto souseda,který si před autem četl a samozřejmě auto nechal otevřené vždyť seděl u auta.zloděj byl vyrušen a utekl,takže ke škodě nedošlo ,ale je vidět,že drzost chorvatvatských zlodějú je veliká
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
predpokladam ze spis kradou cesi jak chorvati :-) ja byl jednou svedkem, ze do rakouskeho privesu ktery stal ve stejnem kempu kousek odemne, sli krast dva cesi, pres den vlezli do otevreneho predstanu a do karavanu, byli vyruseni tak utekli..
S
SharikČlen
Přidáno před 10 let
nikolivěk zloděj byl chorvat,než došel k nám do duče udělal několik aut v galebu v omiši a jak jsem se později dozvěděl byl později policií zadržen v dugim ratu
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

PetrK napsal:

predpokladam ze spis kradou cesi jak chorvati :-)..



Ahoj,
asi nejsme pro svět zrovna vzorem, ale zase bych to s tím sebemrskačstvím nepřeháněl.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Citovat

PetrK napsal:

predpokladam ze spis kradou cesi jak chorvati :-)..



Ahoj,
asi nejsme pro svět zrovna vzorem, ale zase bych to s tím sebemrskačstvím nepřeháněl.



:g:g:g:g
P
PidzejoviNováček
Přidáno před 9 let
ja bych jen pridal letosni zksuenost.... kamp Stella maris v umagu na Istrii, nejaci "umelci" obesli celej kemp (na policii nas bylo nepocitane) a brali jen hotovost, pozor na to, policiste rikali, ze to tam je na dennim poradku v tomto kempu, ale pani recepcni se dusovala, ze to vubec nechape jak to je letos uplne poprve....takze zavirat, zavirat zavirat.... :-)
Ford focus C-max + knaus sudwind 395T
L
lubinČlen
Přidáno před 9 let
Mohu jen potvrdit letos na istrii v banjole kamp indija. manželce 2 den ukradly nové plavky ze sušáku.už to není co bývalo
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Jen jestli se v těch plavkách někdo neopaluje na Mácháči
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
lubinČlen
Přidáno před 9 let
no druhý den odjížděly dva karavany z CZ. takže ať jim sluší
J
Jirka KalaNováček
Přidáno před 9 let
Moje skusenosti z Chorvatska. Peljesac camp antony boy. 14 dnu klidu pohody, vse odemceno ve dne v noci. Češi, Slovinci, Poláci, Chorvati, Rakušáci, Němci, Švýcaři možná náhoda ale už tři roky za sebou. Naproti tomu camp ve Švýcarsku těsně pod Zermatem veškeré informace německy,italsky,anglicky,tou jejich hatmatilkou a pod tim česky Pozor krade se. Noc co jsme tam spali tam nějací smejdi radili. Vybírali hlavně Čechy, auta stany bydliky. Peněženky, mobily a peníze. Nas naštěstí nic. Takže vse je asi o náhodě a lidech. Az dostanou za krádež poradny flastr a v base budou makat a ne zevlovat tak si třeba rozmysli brát co jim nepatří. Jirka
L
lubinČlen
Přidáno před 9 let
Nám se v Chorvatsku 10-let taky nic neztratilo až letos. Tak doufám že to byla náhoda
I
imro900Člen
Přidáno před 9 let
chodime do rovinju na istriu do valalty a nezamykame karavan ani bycikle a dokonca ked ideme k vode tak sa nechava notebook na stole vonku a nic sa nestratilo.pravdou ale je ze nas slovakov,cechov a poliakov tam clovek poriadne ani nestretne .
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
A jak vlastně takový čórkař vypadá ? Jak ho poznat nebo alespoň otypovat ? Je to těžká otázka ? :x
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A jak vlastně takový čórkař vypadá ? Jak ho poznat nebo alespoň otypovat ? Je to těžká otázka ? :x


Ako asi? Uplne normalne. Vyzera ako Ty alebo ja. Len dufam, ze som teraz vela neprezradil ....
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A jak vlastně takový čórkař vypadá ? Jak ho poznat nebo alespoň otypovat ? Je to těžká otázka ? :x


prilezitost dela zlodeje.... takze kdokoli... kazdopadne tam kde vetsinou parkuji jen kamiony, ci kamiony a obytnaky, vzdy je divne kdyz stoji osobak a v nem cuci do blba treba 2 mlady kluci, to vzdy vypada divne.. ja vzdy na parkovisti nez necham auto kontroluji cetnost rozbiteho skla na zemi....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Je to tak. Ani barva pleti, ani národnost, ani společenské postavení nehrají roli.
Třeba před týdnem jsem byl v kempu v HR u toho kdy byl dopaden a pomocí kamer usvědčen zloděj číšnické šrajtofle s tržbou. Z darebáka se vyklubal host kempu, rakouský pan chirurg z jedné tamní kliniky. Peněženku měl ukrytou v palubce svého nového VW Westfalia Joker .....
No takže jedno z pravidel zní : nevěř nikomu :_
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Je to tak. Ani barva pleti, ani národnost, ani společenské postavení nehrají roli.
Třeba před týdnem jsem byl v kempu v HR u toho kdy byl dopaden a pomocí kamer usvědčen zloděj číšnické šrajtofle s tržbou. Z darebáka se vyklubal host kempu, rakouský pan chirurg z jedné tamní kliniky. Peněženku měl ukrytou v palubce svého nového VW Westfalia Joker .....
No takže jedno z pravidel zní : nevěř nikomu :_



...ale mně můžeš, já bych tě neokradl.:D:_
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
A já se přiznám taky, k smrti rád kradu!!!!!...výmysly a nápady a proč? BO su hloupej!M a ještě se raduju!g
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Me2d napsal:

A já se přiznám taky, k smrti rád kradu!!!!!...výmysly a nápady a proč? BO su hloupej!M a ještě se raduju!g


Ríšo neblbni, k podobným věcem se přiznávám až při třetí promili.:_:_
S
sigirČlen
Přidáno před 9 let
Taky přidám první nemilou zkušenost z Chorvatska. Parkoviště před kempem Kozica, přijeli jsme pozdě, tak čekačka do rána, ve čtyři hod. ráno, naštěstí jsem nespal, najednou cvakli západky od obou předních dveří. Jen jsem vyskočil a zase to zamáčknul, ven se mi nechtělo, tak statečnej nejsem. Do rána už klid a ráno nefunkční zámek u řidiče, něco vevnitř zalomeno, ještě jsem to neopravil, tak nevím co tam bude.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,392 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22626 sekund | Průměrně za: 0.22626 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB