Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan + předstan - čím umýt?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan + předstan - čím umýt?

Poslední aktualizace před 9 let
T
TKTDiČlen
Přidáno před 10 let
Jaký čistič (šampon) používáte na karavan a předstan? Karavan se mi z venku zabarvil lehce do žluta a najde se i nějaká ta mastná skvrna, např. u průduchu ledničky. Děkuji za každý tip
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Na karavan mám vyzkoušen cilit Bang a na předstan mýdlová voda s kartáčkem, po chemii musíš znovu impegnovat, na gumovou část a černé fleky na ní mi pomohl supermafrasol od Mafry profesional patřičně ředěný.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Karavan umývám přípravkem na odstranění hmyzu z aut, myslím že to dělá sheron a prodává se na pumpách v rozprašovači asi za 70 korun. Nastříkám to od střechy až dolů chvíli počkám a pak to vezmu vodou s jarem a špína jde dolů jako po másle. Karavan je pak krásně bílý. Předstan jsem zatím kromě těch gumových spodků nečistil.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
T
TKTDiČlen
Přidáno před 10 let
Cilitu bang je několik druhů, který vzít?
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Univerzalni extra silny zeleny
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
rajanrajanČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím,
super věc na mytí karavanu a auta je Kilav Extra je to koncentrát používá se 1-30 až 50 .
Umyje to i šmouhy od gum bez drhnutí a cena za litr je mezi 120-160 kč stačí jen nastříkat a spláchnout ,nebo naředit do kbelíku a lehce houbou setřít.
Myje i auto plachty a motory .
Funguje fakt skvěle.
rajan Připojili následující obrazek:
kilav_extra_ko_5044eb68eb262.jpg
T
TKTDiČlen
Přidáno před 10 let
Díky všem za rady, vyzkouším ten cilit, máme to doma a když nepomůže zkusím ten kilav, ještě jednou díky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

TKTDi napsal:

Jaký čistič (šampon) používáte na karavan a předstan? Karavan se mi z venku zabarvil lehce do žluta a najde se i nějaká ta mastná skvrna, např. u průduchu ledničky. Děkuji za každý tip


zkus tohle, ze zažloutlých platů to udělá "jako nové". výborné i na černé šmouhy.

http://www.campi-...bytne-vozy

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
klappeklappeČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

tuareg napsal:

Karavan umývám přípravkem na odstranění hmyzu z aut, myslím že to dělá sheron a prodává se na pumpách v rozprašovači asi za 70 korun. Nastříkám to od střechy až dolů chvíli počkám a pak to vezmu vodou s jarem a špína jde dolů jako po másle. Karavan je pak krásně bílý. Předstan jsem zatím kromě těch gumových spodků nečistil.


Geniální nápad, díky za něj! Dnes jsem podle toho umyl svůj karavan a vypadá jako nový :)
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Levně , rychle a dobře :D
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: TKTDi, Me2d, tuareg, rajan, Zdenek a Alena, klappe

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,729,292 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14556 sekund | Průměrně za: 0.14556 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB