Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ŠUMAVA: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ŠUMAVA

Poslední aktualizace před 10 let
IVO-HANKAIVO-HANKAČlen
Přidáno před 10 let
AHOJ LIDIČKY, TAK SME ZAKOTVILI V HORNÍ VLTAVICI V KEMPU U VODY, MOOOC HEZKÝ, HOUBY SKORO NA KOSU, MÁME I SUŠIČKU, FURT V PROVOZU. JESTLI NĚKDO SE NUDÍTE, TAK ŠUP ŠUP NA ŠUMAVU:o
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
jéééé, ahoj .... tak to jste jen přes kopec ..... pozdravujte na Boubíně :_
Yetti
Mirek a MartaMirek a MartaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,tak tam vydržte ještě čtrnáct dní a my dorazíme :^ ,dřív dovolenou nemáme. Snad houby ještě budou...... :_
IVO-HANKAIVO-HANKAČlen
Přidáno před 10 let
ŠKODA, TAK DLOUHO TADY NEBUDEM, JEN ASI DO ČTVRTKA, ALE HOUBY FAKT SOU, TAK UVIDÍTE, ČÁGO:g
capcuch13capcuch13Nováček
Přidáno před 10 let
Jo jo Šumava patří k nejpěknějším místům naší republiky.
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

capcuch13 napsal:

Jo jo Šumava patří k nejpěknějším místům naší republiky.


Pro mne určitě, ale netroufl bych si to tvrdit plošně. Máme v tý naší malý republice spoustu nádherných míst.
Yetti
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, teda koukal jsem na fotky... moooooc krásné. Fakt super, koupit barák a nestarat se dál. Člověk ušetří spoustu práce a času :-). A taky peněz.

Jedna technická, co je to ten sud s komínem vedle? :-D JEstli můžu být tak zvědavý...
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, to je asi dotaz na mě :_

ten sud je HOTTUB, dřevěná nádoba s vodou, lavičkami po obvodu a kamny. Trávím tam spoustu večerů s kamarády, celoročně. Ten stan s komínem je sauna. Pak ten sud slouží jako ochlazovací káď.

Co se týká "domečku, tak si to pomalinku předělávám podle svých potřeb. Zatím jsem více než spokojený. V příštím roce tam udělám zastřešenou verandu .... tedy pokud budu mít čas. Musím udělat další foto, protože jsem se pár dní nudil a posunul laťku zase o kousek dál !t

Taky chci trošku vylepšit autí. Jen není tolik času co je chuti, takže postupně .... klidně přijeď i s rodinou na weekend a můžeš si to otestovat. Stání pro bydlíka mám a nebudeš první ani poslední :_

více přes SZ, pokud máš zájem !o !y p) !^
Y.
Yetti
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, před cca 18ti lety jsem se pachtil s klasickou stavbou RD. Dnes bych to řešil jako ty a vždy když něco takového vidím, tak v dobrém závidím. Jenom dotaz, jak řešíš odpady a přívod vody? Dost ti toho vede pod podlahou. Topné kabely? Jinak stavbě a tobě zdar.
Pirát.
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
přijeď a uvidíš :_ .... vodu mám z vrtu (48m), obecní vodu mám na parce taky, ale nepotřebuji ji. Budu řešit až vypiju všechnu podzemní vodu. Odpad obecní, původně byl v plánu septik.

Spodek jsem zastříkal chytrou pěnou a to i včetně všech rozvodů. Příští víkend si vyměním okna a pak to celé zaizoluju polystyrenem .... i boky až k zemi (tedy trošku pod. Taky jsem si vymyslel krbové kamna a přebytečné teplo budu ventilátorem hnát pod podlahu, takže tam bude vlastně stále teplo. Je to taková rekuperace samo domo.

Parcelu mám na nádherným místě, ale až mne někdo rozlobí do ruda, tak ji prodám a přeparkuji více na Šumavu. Do přírody. Stejně jsem venku každou volnou chvilku a žiju tak už dlouho. Škoda jen, že české úřady nemají vyřešenou otázku plnohodnotného bydlení v mobilheimu ... obejít jde vše, jen je to zbytečná opičárna ... ale co nás nezabije, to nás posílí.

A děkuju za pochvalu, čekal jsem spíše negativní reakce různých přechytralých šťourů, ale zatím na to asi nemají čas :_ ,..... o tom ale tohle vlákno nebylo. Když budete chtít více informací, domluvme si rande v Husinci a nebo na neveřejné komunikaci.

Svobodě na Šumavě zdar :_
Yetti
L
LubosČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Yetti, musím uznat, že je to opravdu to nejlepší řešení pro bydlení. Podobně jsem to pomáhal realizovat sousedovi pro jeho syna. Domeček z Kolína, ale menší, z finančních důvodů. Nejlepší řešení než platit podnájem a po letech stále nic nevlastnit. Byla to taková rychlovka, ale na cestě je přírůstek, tak nic jiného se dělat nedalo a ve stanu na horách bydlet nejde. Ještě posbírat nějaké zkušenosti stavitelů a příští rok zateplit z venku a snad to chvíli vydrží. Mám za sebou dva domy od základu, ale toto je opravdu moc dobré. :^
Jinak Šumava je srdeční záležitost a mnoho nescházelo a vrátili jsme se do rodiště rodičů. Ještě tam mám příbuzné a tento víkend a příští týden má být docela pěkně, tak asi vyrazím.
Vám přeji pěkné bydlení a podle obrázků opravdu na pěkném místě.:_
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Pokud zabloudíš do okolí, tak se zastav. Budu tady do neděle odpoledne a pak razím trošku do světa .... mám svrbění :_ Pokud máš bydlík, můžeš to tady využít jako STPZ ... grátis .... jen musíme večer degustovat pár vzorků ... jestli v sauně, nebo v sudu je jedno :_

Automatické sloučení 23.10.2014 15:01:
jo a netvrdil bych, že je nejlepší, je to jen jedna z mnoha variant a každá má svoje !j
Vím o pár lidech, kterým z mého bydlení šílí, myslí to dobře a děkuju, že jsou taktní. Jmenovat nebudu, oni ví :g
Yetti
Upravil Yetti dne 23.10.2014 15:01, před 10 let
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Yetti napsal:

Citovat

capcuch13 napsal:

Jo jo Šumava patří k nejpěknějším místům naší republiky.


Pro mne určitě, ale netroufl bych si to tvrdit plošně. Máme v tý naší malý republice spoustu nádherných míst.
Yeti hezky jsi to udělal, taky na pěkným místě. Problém na Šumavě je sezóna konec záři a je problém v kempech zavřeno. Nedávno jsme byli v Horní Vltavici, krásné počasí, nebylo si kde dát pivko po celodenním výletu, naštěstí bylo dost zásob v lednici. Ať se daří doma i na cestách:q
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
ještě že se znám s Ivo a s Hankou osobně a že mi prominou, že jim ničím vlákno :_

Jinak u mě v Husinci je plac přístupný celoročně. Nechci si z toho dělat kemp, ale pokud někdo už nebude vědět co a jak a bude poblíž, ať se ozve a já rád pomůžu, případně ubytuju. Nedělám to pro peníze, ale pro radost. Mám rád lidi a aktivní život. Takhle velký auto jsem tu ještě neměl Yossariane :_
Yetti
M
mileČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,i nám se na Šumavě moc líbí.Máme to rádi kolem Modravy,Povydří ale celkově je Šumava krásná.Také by se nám líbil nějaký domeček,roubenka nebo hájenka na polosamotě.Musíme počkat až odrostou děti a pak třeba.........:_
L
LubosČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Yetti napsal:

Pokud zabloudíš do okolí, tak se zastav. Budu tady do neděle odpoledne a pak razím trošku do světa .... mám svrbění :_ Pokud máš bydlík, můžeš to tady využít jako STPZ ... grátis .... jen musíme večer degustovat pár vzorků ... jestli v sauně, nebo v sudu je jedno :_

Automatické sloučení 23.10.2014 15:01:
jo a netvrdil bych, že je nejlepší, je to jen jedna z mnoha variant a každá má svoje !j
Vím o pár lidech, kterým z mého bydlení šílí, myslí to dobře a děkuju, že jsou taktní. Jmenovat nebudu, oni ví :g



Poslal jsem SZ
capcuch13capcuch13Nováček
Přidáno před 10 let

Citovat

Yossarian napsal:

Citovat

Yetti napsal:

Citovat

capcuch13 napsal:

Jo jo Šumava patří k nejpěknějším místům naší republiky.


Pro mne určitě, ale netroufl bych si to tvrdit plošně. Máme v tý naší malý republice spoustu nádherných míst.
Yeti hezky jsi to udělal, taky na pěkným místě. Problém na Šumavě je sezóna konec záři a je problém v kempech zavřeno. Nedávno jsme byli v Horní Vltavici, krásné počasí, nebylo si kde dát pivko po celodenním výletu, naštěstí bylo dost zásob v lednici. Ať se daří doma i na cestách:q


Tak nějaký nedostatek se najde všude. Letos jsme byli třeba na Pálavě, krásná příroda všechno, ale když se nám pokazil karavan resp. něco mi tam začalo šťavit baterku, tak to byl zážitek hledat schopného elektrikáře .
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: IVO-HANKA, Yetti, Mirek a Marta, capcuch13, ZdendaZemda, Pirat z Ruzyne, Lubos, Yossarian, mile

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,330,553 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23672 sekund | Průměrně za: 0.23672 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB