Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ebl 15/12: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ebl 15/12

Poslední aktualizace před 10 let
gluteusgluteusČlen
Přidáno před 10 let
ahoj kluci. asi to tu nekde bude ale prosim calira ebl 15/12 r. 90 asi neumi dobijet motorovku. neumi to nekdo pritomny doladit aby nabijel obe aku?
dekuji honza
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 10 let
:) umí, ale budeš s tím muset přijet
gluteusgluteusČlen
Přidáno před 10 let
ó přímo Karel to je předzvěst výborného výsledku :-) to tam ani nedojede.co poslat jen ebl postou. nebo neprodas mi jen technologii? ne vazne mam to do čl 3 kila. nejde mi o vydrb s cenou.podle schematka bych to zvladl.chtel bych jestli by umel prepinat do aku jak 220 tak i solar.nebo tam supnout jinej ebl ale to zas nebudou pasovat konektory.to je moc prace... tak jestli neustoupis tak dojedu, ze :-)

Automatické sloučení 04.09.2014 21:04:
nebo nenaucils to uz nekoho blize olomouci?
Upravil gluteus dne 04.09.2014 21:04, před 10 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 10 let
:) gluteus
1) díky za pochvalu, snažíme se.....
2) přepíná to při 220V při soláru
3) jetli to půjde na všechny typy EBL nemůžu říct, ale na většinu myslím ano
4) schéma posílat nebudeme (je to náš vývoj takže know-how nebude veřejně přístupné)
5) musí tu být vždy celé auto
6) nenaučil a ani se s tím výhledově nepočítá
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let
Poslal jsem Ti SZ. Umime to vyresit a jsme kousek.
gluteusgluteusČlen
Přidáno před 10 let
Karle dekuju a opravdu si tveho zajmu uprimě vazim nicmene ta cesta me odrazuje a tim smerem neplanuju ani vylet. Tady Tom mi nabizi rychlou a nenarocnou variantu tak to sfouknu takto. Diky.

Automatické sloučení 21.10.2014 20:56:
ahoj. muzu jeste dotaz k memu pravekemu elb? vypina mi napajeni nastavby podle nalady.at je aku plna ci ne proste obcas odpoji a pomuze pouze start motoru.pak to zas slape jak ma.nema nekdo radu?neni to bolistka nejakeho relatka?diky moc.
Upravil gluteus dne 21.10.2014 20:56, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gluteus, Karel Prokop, Tomas Brabec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,896,183 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10601 sekund | Průměrně za: 0.10601 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB