Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nádrž na vodu vestavná: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nádrž na vodu vestavná

Poslední aktualizace před 9 let
operativecoperativecČlen
Přidáno před 10 let
za 1200,- Kč
operativec Připojili následující obrazek:
ndr.jpg
LukasPetaLukasPetaNováček
Přidáno před 10 let
Zdravím, jaký má rozměr?
Mercedes 310D
operativecoperativecČlen
Přidáno před 10 let
vnější rozměr jsem naměřil 80/40/25cm z toho mi vychází 80litrů bez stěn a víka odhad 75litrů čistý objem
B
BendyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,chtěl jsem se zeptat, jestli je ještě nabídka aktuální. Chtěl bych si tu nádrž přidělat pod karavan jako odpadní nádrž, abych nemusel hned vyndavat tu s kolečkama, na parkovišti to nevypadá dobře:) Ale za 1200 je to dost drahé(mj. nová stojí 1400
Ahoj Bendy
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Bendy napsal:

Ahoj,chtěl jsem se zeptat, jestli je ještě nabídka aktuální. Chtěl bych si tu nádrž přidělat pod karavan jako odpadní nádrž, abych nemusel hned vyndavat tu s kolečkama, na parkovišti to nevypadá dobře:) Ale za 1200 je to dost drahé(mj. nová stojí 1400
Ahoj Bendy


Tam je ten rozdíl odpadní nádrž nebo nádrž na vodu... Odpadna je černý plast ale na vodu bílý nebo modře.
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: operativec, LukasPeta, Bendy, janiskaravany

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,033,599 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16070 sekund | Průměrně za: 0.1607 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB