Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vyhledávač STPL Itálie -offline verze ke stažení?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vyhledávač STPL Itálie -offline verze ke stažení?

Poslední aktualizace před 10 let
B
BasalkaNováček
Přidáno před 10 let
Ahoj!
nemáte náhodou tip na vyhledávač STPL v offline verzi?
Nemám Bordatlas, takže zatím to vypadá, že vyhledávám body před cestou, podle camperlife.it.. :/
děkuju!!!!!
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Basalka napsal:

Ahoj!
nemáte náhodou tip na vyhledávač STPL v offline verzi?
Nemám Bordatlas, takže zatím to vypadá, že vyhledávám body před cestou, podle camperlife.it.. :/
děkuju!!!!!


Jedna z mnoha možností je tady : http://home.arcor...s/womo-sp/
Snad ti to pomůže.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let
Pročti si následující http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...ad_id=9985

jak Campercontact tak Adac je off-line a to včetně Itálie. Jinak je samozřejmě nejlepší koupit originální italskou publikaci, tam je toho nejvíc - papírový BordAtlas či Adac jsou přece jen německé publikace a míst v Itálii tam není tolik.

Nahrání POI do navigace dle odkazu výše je také řešení, nicméně je nutno počítat s tím, že to není vždy 100%.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Basalka napsal:

Ahoj!
nemáte náhodou tip na vyhledávač STPL v offline verzi?
Nemám Bordatlas, takže zatím to vypadá, že vyhledávám body před cestou, podle camperlife.it.. :/
děkuju!!!!!



Aplikace do chytrých telefonů nebo tabletu od Promobilu: mobil life +

Používám a funguje báječně....!)
allfaallfaČlen
Přidáno před 10 let
V čem rozdíl mezi mobil life a mobil life +?
B
BasalkaNováček
Přidáno před 10 let
paráda - jdu to prozkoumat. Jsme úplní zelenáči a jedeme dva s miminem a se psem. Váháme mezi Itálií, Francií nebo Řeckem. Všude ale asi platí to samé, pokud budu chtít projít město nebo nějakou památku a tím opustit karavan, asi nemůžu nechat karavan stát opuštěný na STPL a odjet si, bude lepší to kombinovat s kempy. Nebo jak to řešíte? Prostě, třeba v Itálii necháte stát karavan na place a "děj se vůle Boží"? A omlouvám se za asi připitomělé dotazy, prostě právě objevujeme Ameriku.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

allfa napsal:

V čem rozdíl mezi mobil life a mobil life +?



Rozdíl je právě v té offline verzi...:)
allfaallfaČlen
Přidáno před 10 let
Tak jsem investoval závratnou částku 142Kč. Mapa offline je poměrně hrubá, potěšila by možnost kopírovat souřadnice místa a dát do navigace (zatím jsem takovou možnost nenašel), ale jinak dost dobrý, když je člověk mimo připojení.
Edit: tak už jsem na to přišel, souřadnice jde předat do navigace přes tlačítko Map, takže jsem spokojenej :^
Upravil allfa dne 02.09.2014 09:01, před 10 let
KaliKaliČlen
Přidáno před 10 let
Já letos zainvestoval podobnou částku do aplikace ALL MOTORHOME PARKINGS. Placená je offline a při cestě severní Itálií našla vždy sellplatz tak do 10 km.Asi jsem měl štěstí ale 2x to bylo i s možností servisu a zcela zdarma.Před cestou si stáhnu mapy předpokládaných zemí a potom už zadám parametry na místě.V telefonu spolupracuje i s navigací (mám Aponia GPS).Můžeš hledat Stellplatz,Kemp,Nebo místo na servis dle zadaných parametrů.
Za mně spokojenost.

Kali
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Kali napsal:

Já letos zainvestoval podobnou částku do aplikace ALL MOTORHOME PARKINGS. Placená je offline a při cestě severní Itálií našla vždy sellplatz tak do 10 km.Asi jsem měl štěstí ale 2x to bylo i s možností servisu a zcela zdarma.Před cestou si stáhnu mapy předpokládaných zemí a potom už zadám parametry na místě.V telefonu spolupracuje i s navigací (mám Aponia GPS).Můžeš hledat Stellplatz,Kemp,Nebo místo na servis dle zadaných parametrů.
Za mně spokojenost.

Kali


Mohu jen potvrdit výše napsané, se Sygicem spolupracuje taky naprosto spolehlivě.

PS. ALL MOTORHOME PARKINGS je v podstatě Campercontact.nl
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Basalka napsal:

Ahoj!
nemáte náhodou tip na vyhledávač STPL v offline verzi?
Nemám Bordatlas, takže zatím to vypadá, že vyhledávám body před cestou, podle camperlife.it.. :/
děkuju!!!!!


Camperlife (offline / online) muzes zkusit i zde ... pokud Camperlife vyhovuje ....

http://www.androi...camperlife
4.114683,118.628756
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

allfa napsal:

Tak jsem investoval závratnou částku 142Kč. Mapa offline je poměrně hrubá, potěšila by možnost kopírovat souřadnice místa a dát do navigace (zatím jsem takovou možnost nenašel), ale jinak dost dobrý, když je člověk mimo připojení.
Edit: tak už jsem na to přišel, souřadnice jde předat do navigace přes tlačítko Map, takže jsem spokojenej :^



Přesně to jsem Ti chtěl napsat. Kliknutím na tlačítko Map se otevře navigace...:)

A pokud by ses rozhodl investovat ještě do mobilního připojení na cestách nebo někde na WiFi přepnul do režimu Online, tak budeš mít i superpodrobnou mapu....:^
allfaallfaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

stellplatz napsal:

A pokud by ses rozhodl investovat ještě do mobilního připojení na cestách nebo někde na WiFi přepnul do režimu Online, tak budeš mít i superpodrobnou mapu....:^


Přes tlačítko Map se přepnu do aplikace Maps.Me a tam jsou dost podrobné offline mapy, takže OK.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Basalka, rimidavl, Vajglon Hnuson, stellplatz, allfa, Kali, sipadan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,802 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17641 sekund | Průměrně za: 0.17641 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB