Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Solarni panel ... co nejvetsi Wataz v "atyp" rozmerech...?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Solarni panel ... co nejvetsi Wataz v "atyp" rozmerech...?

Poslední aktualizace před 10 let
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Zdravim!

Shanim solarni panel.

Ja vim, neni dnes problem to objednat, ale ja mam jeden problem:

ROZMERY

Tudiz shanim solarni panel, co nevetsi "Wataz" do rozmeru 1100mm x 560mm

Tento rozmer mi "krasne pasne" do vanicky VW T2 Westfalia.

Vi nekdo kde a jak a co?

Diky!

Jo staci uplne normalni mono :-)
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let
100Wp mono bude maximum.
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Uz moc dlouhe. Tedy ty co jsem zatim nasel.

Proto kdyz v tom nekdo dela asi by mel lepsi zdroje a dokazal neco nabidnout. 100 nebo 80 mi staci.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
Coz o to, panel by tu byl, extratrida (Sun Power cells), 1038 x 527 x 35, nebo 1038 x 527 x 46, ale obavam se, ze az zjistis cenu, tak Te nepotesi a budes rikat, ze je to zbytecne.

Ani netusim zda je nejaky prodejce u nas prodava, vetsinou se vozi v Nemecka a vetsinou je nikdo nechce, jilikoz se vetsine zdaji drahe.

100 W v techto rozmerech od jineho vyrobce bude problem kvuli technologii.

Pak jak spravne pises, budes muset jit na 80 W.
4.114683,118.628756
mekiemekieČlen
Přidáno před 10 let
a co tohle. Cena taky není nejnižší, ale rozměrově sedí http://eshop.neos...2-80wp-12v
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
4.114683,118.628756
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let
Změřím Ti dnes reálnou délku té 100ky.

Automatické sloučení 01.09.2014 10:04:

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Změřím Ti dnes reálnou délku té 100ky.

Je to presne 1195, takze moc :-(
Ta 80ka bude zrejme reseni.
Upravil Tomas Brabec dne 01.09.2014 09:04, před 10 let
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Jj to je uz moc, kurna drat, teda solar :-D

Kdyz bych dal dve 40, tak spojit paralerne?
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
Ne ze by mi do toho neco bylo, ale proc chces davat 2x40 w, kdyz jsi v zadani hledal nejvykonejsi panel dle definovaneho rozmeru ?
4.114683,118.628756
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Protoze jsem do toho rozmeru nenasel nic do cca 3000,- KaCe ... kdezto na jednu dovolenou pro test mohu poridit 2ks 40Wp za celkem snad cca 2400,- ... vcetne reguatoru do 3tis a mohu to otestovat.

Nicmene existuje-li panel do tech rozmeru a treba i 80Wp do tech trech, vzal bych. Ono se muze sice napsat ze je tady nabidnut jeden do 3600,- nicmene kdyz jeste musim pokoupit vyfuk na ten svuj skopek, bratru za trojnasobek ceny toho panelu (jo veteran s dvoulitrem a jeste VW... to se prodrazi :-D ...) tak uz si to spoctu takto.

A panel chci pro sichr. Minuly rok jsem vydrzel ve stejne konfiguraci skoro tri tydny, jen jednou byla krizovka s nastartovanim, tak tuhle dovcu si vyzkousim panel (druhou baterku zatim nemam kam dat, aneb neverim tomu origo drzaku pro kempovou baterku... v zime se bude delat klempirina, pak ji tam klidne dam... nicmene opet vozit sebou dalsich 15kg v baterce se mi nechce, precejen ten boxer je pomerne hladovej, zvlaste s "polovicni" specifikaci Porsche).

2x40Wp... to je uz skoro 80Wp a bejde se mi to tam bez problemu.

Nebo je nejaka jina nabidka? Budu ad za vse :-)

Treba jsem nasel 80Wp, ale delka 1200mm ... ac to vypada moc, kdyz nemohu overit, nebudu riskovat

A nebo jsou kratke, OK, ale zase siroke :-D Holt si asi nevyberu a na zvedacku to opravdu nechci davat. V te vanicce bude pekne schovanej :-)
Upravil Sisatej dne 01.09.2014 21:54, před 10 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Sisatej napsal:

Protoze jsem do toho rozmeru nenasel nic do cca 3000,- KaCe ... kdezto na jednu dovolenou pro test mohu poridit 2ks 40Wp za celkem snad cca 2400,- ... vcetne reguatoru do 3tis a mohu to otestovat.



Diky za vysvetleni, cenovy limit respektuji ..... nezapomen ale, ze budes muset v takovem pripade poridit vice uchytu, spojek atd., coz Ti tez navysi porizovaci naklady.
4.114683,118.628756
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Tak techto veci se vali po dilne dost, v tom bych problem nevidel.

Nicmene stale plati ze nejaky 80 v celku za slusnou cenu by byla lepsi volba... Ale nevejdou se ;-)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
V Lipsku je za 87,50 E 80 W mono, nic levnejsiho se mi nepodarilo objevit.

Rozmer je 970 x 550 x 30.

Je to schudne ?

Obavam se, ze moc dalsich variant v dannem rozmeru a cene nebude .....

http://www.ebay.d...51a8c5d53f
4.114683,118.628756
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
A to vypada dobre :-)

Jest-li jsem si to vylozil dobre, posilaji i na platbu pri prevzeti? Tudiz pisnu email zda-li poslou i bez ebay uctu a kdyz ano, tak to klapne.

Mas s nima nejake zkusenosti?¨

Diky!
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
Kdyby jsi měl problém doručení do ČR tak mi napiš SZ, pokusím se to zařídit na adresu v Německu hned za Cínovcem :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Diky, snad to nebude potreba :-)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Sisatej napsal:

Mas s nima nejake zkusenosti?¨

Diky!


Ne, ne, ja jsem na ty SPR - ty drahy - takze zkusenosti mam s temi prvnimi co jsem poslal ....

Pokud ma nemecka firma na ebay.de 99,9 % pozitivni hodnocceni, tak riziko se rovna temer nule.
To je to posledni ceho bych se bal ...

Mimochodem ten samy panel je tam 2x v aukci od myslim cca. 50 E, takze pokud mas rad adrenalin, tez to muzes zkusit ...
4.114683,118.628756
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Adrenalin jo, ale ne 14dni pred dovcou :-D

Tak ja to testnu a na pristi sezonu to udelam poradne... Jo kolikrat jsem to uz rikal... Ale kdyz je neco funkcni tak uz do toho nehrabu :-D
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Sisatej napsal:

Ale kdyz je neco funkcni tak uz do toho nehrabu :-D


Tak to jsi me rozesmal, to je stare dobre IT prislovi !)!)!)
4.114683,118.628756
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 10 let
Nejenom IT ale melo by byt vsech techniku :-D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sisatej, Tomas Brabec, sipadan, mekie, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,963 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16839 sekund | Průměrně za: 0.16839 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB