Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 jaký bojler?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

jaký bojler?

Poslední aktualizace před 10 let
klappeklappeČlen
Přidáno před 10 let
Dobré odpoledne všem,

v jiném příspěvku řeším koupi karavanu (palandy ano/ne?), v jehož výbavě bych uvítal bojler na "výrobu" teplé vody. Ve specifikacích karavanů nejsou uváděny typy bojlerů, ale já se dočetl, že ideální je kombinovaný (plyn/elektro) nebo alespoň plynový bojler, že všechny ostatní (Truma el.) stojí za prd.

Orientujete se v tom někdo?

Teplou vodu chci na občasné umývání pár kousků nádobí, ale i občasnou sprchu (např. po lyžích).
Na co si při koupi dát pozor?

Díky moc za rady.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

poklopak napsal:

Dobré odpoledne všem,

v jiném příspěvku řeším koupi karavanu (palandy ano/ne?), v jehož výbavě bych uvítal bojler na "výrobu" teplé vody. Ve specifikacích karavanů nejsou uváděny typy bojlerů, ale já se dočetl, že ideální je kombinovaný (plyn/elektro) nebo alespoň plynový bojler, že všechny ostatní (Truma el.) stojí za prd.

Orientujete se v tom někdo?

Teplou vodu chci na občasné umývání pár kousků nádobí, ale i občasnou sprchu (např. po lyžích).
Na co si při koupi dát pozor?

Díky moc za rady.



Pokud budeš víc jezdit "na divoko tak plynový
pokud víc do kempu tak stačí el.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
C
caravanmanČlen
Přidáno před 10 let
včera jsem nainstaloval kolegovi z C24 kombinovaný 9l, plyn/ 220V, viz foto ze zkoušky plynu:
caravanman Připojili následující obrazek:
bojler_1.jpg
klappeklappeČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

caravanman napsal:

včera jsem nainstaloval kolegovi z C24 kombinovaný 9l, plyn/ 220V, viz foto ze zkoušky plynu:


To vypadá dobře. Co taková dodělávka stojí? V případě, že bych koupil karavan bez bojleru... Případně prosím do SZ. Díky.
C
caravanmanČlen
Přidáno před 10 let
jednoduchá odpověď ( můj názor):^ - vybírej radši s bojlerem. Pokud nehodláš karavan zhodnotit jako v tom vtipu se škodovkou,tj. že ji zhodnotíš o 100% když jí natankuješ do plna:D
klappeklappeČlen
Přidáno před 10 let
Rozumím, vidím to stejně :)
Díky moc.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: klappe, Zdenek a Alena, caravanman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,715 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17341 sekund | Průměrně za: 0.17341 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB