Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Skylink-zase víc??: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Skylink-zase víc??

Poslední aktualizace před 4 roky
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 10 let
Dnes mi dorazil email od Skylinku a sním požadavek na již 498kč:@ Existuje alternativa v podobě jiného poskytovatele?? nemám na mysli pozemní signál či TV po internetu. Narazil jsem na předplacenou kartu u T-mobil "jen za něco přes 1500". po tel.ujištovali,že NIKDY nic platit nebudu,to na začátku ale slíbil i Skylink. Leč v podmínkách je i tento dovětek-T
-
Mobile je oprávněn Podmínky a Ceník Služby kdykoliv měnit
a doplňovat, popřípadě jakýkoliv z Tarifů či doplňkových Balíčků...

Díky za každou dobrou radu.:_Petr
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

petr a jarka napsal:

Dnes mi dorazil email od Skylinku a sním požadavek na již 498kč:@ Existuje alternativa v podobě jiného poskytovatele?? nemám na mysli pozemní signál či TV po internetu. Narazil jsem na předplacenou kartu u T-mobil "jen za něco přes 1500". po tel.ujištovali,že NIKDY nic platit nebudu,to na začátku ale slíbil i Skylink. Leč v podmínkách je i tento dovětek-T
-
Mobile je oprávněn Podmínky a Ceník Služby kdykoliv měnit
a doplňovat, popřípadě jakýkoliv z Tarifů či doplňkových Balíčků...

Díky za každou dobrou radu.:_Petr


T-mobile je zatím opravdu zdarma. Nabídku má stejnou jako Skylink, vysílací frekvence taky - není třeba přelaďovat.

Věšteckou kouli jsem nechal v dílně, nemůžu se podívat, jestli to tak zůstane !)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

petr a jarka napsal:

Dnes mi dorazil email od Skylinku a sním požadavek na již 498kč:@ Existuje alternativa v podobě jiného poskytovatele?? nemám na mysli pozemní signál či TV po internetu. Narazil jsem na předplacenou kartu u T-mobil "jen za něco přes 1500". po tel.ujištovali,že NIKDY nic platit nebudu,to na začátku ale slíbil i Skylink. Leč v podmínkách je i tento dovětek-T
-
Mobile je oprávněn Podmínky a Ceník Služby kdykoliv měnit
a doplňovat, popřípadě jakýkoliv z Tarifů či doplňkových Balíčků...

Díky za každou dobrou radu.:_Petr


http://www.t-mobi...a-standard


tarif start je zatím bez poplatků jak dlouho to vydrží ti asi nikdo neřekne. :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 10 let
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let


to ale nejde bez poplatku nebo se pletu ??
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let


Ti, co chtějí jezdit více na jih - Španělsko, Portugalsko, Řecko atd. by měli rozhodně šáhnout po Freesat. Má tam výrazně lepší pokrytí - potvrzeno zákazníky, nejen mapami.

Za poplatek 500 Kč ročně má však omezenější nabídku než Skylink a T-mobile. Chybí HD programy a např. Nova Cinema.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 10 let
Určitě bez poplatku ne,ale je tam dost programů ,rozhodně více než základ Skylink.Ne však HD,ale kdo z Vás má HD v obytce....Já ne.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Při prvním zpoplatnění jsem vyhodil televizi a doufám, že pochopili můj názor.
Pokud polatky zvyšují, měli by si uvědomit, že existuje konkurence. !o
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Právě kvůli těm poplatkům jsem satelit uplně zrušil.Pořád to ty k.rvy zdražujou.Ze mě už jim nekápne ani pětník.Oprášil jsem starou anténu a chytám to co v základu na satelitu.Teda mimo slováků.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Bez poplatku,tak zatím asi nikdo ?? Ono to sice vypadá,že je to zdarma,ale musí se číst vše,i to co je psáno tím malým skoro nečitelným písmem. Skylink účtuje ročně tzv. servisní poplatek 498Kč.
Freesat sice píše zdarma,ale malým písmem je :
Nabídka freeSAT - balíček freeSAT karta
Cena za poskytování služby na jeden měsíc freeSAT karta 0 Kč*
* Uplatňuje se jednorázový aktivační poplatek 500 Kč a roční administrativní poplatek 500 Kč (tak karta stojí tim pádem 500Kč a ročně 500Kč,sice ne servisní,ale administrativní poplatek)

Tak v podstatě jak je zvykem stejní "vydřiduši".Skylink je feště o 2Kč ročně levnější.Tak si člověk nevybere.
T-mobile zatím ročně neúčtuje nic,ale zase karta stojí 3x více a jak dlouho "nic" je ve hvězdách.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Pár kaček se dá ušetřit placením servisního poplatku Skylink pomocí SIPO. Strhávají si měsíčně 33 Kč, přičemž je první měsíc zdarma. Takže za rok to dá 363 Kč. Zrovna dnes jsem tento způsob platby aktivoval na domácí přijímač. Původně jsem chtěl Skylink zrušit a naladit pozemní signál DVB-T ale pokles kvality HD vysílání( 47 inch plasma) byl pro mne neakceptovatelný. Na druhé straně mi zase 33Kč měsíčně nepřijde za dodávku kvalitního HD signálu jako vydřidušská cena.
V autě televizi nemám, tam mě to netrápí.
Upravil Rudy dne 13.08.2014 21:48, před 10 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Přesně tak Rudy,plně souhlasím.My jsme si nějak odvykli za něco platit a zapomněli,že už se nežije v té době,kdy vše bylo všech :D Přijde doba,kdy i za pozemní vysílání se bude platit.Pokud se tedy člověk nespokojí jen s ČT apd. Viz.např. Freesat,kde je Nova Cinema placená. Ani vlastně ta ČT není zadarmo,zapomněl jsem na koncesionářské poplatky,tak co je vlastně dnes zdarma ??? :|
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 10 let
My Skylink platíme cca2 roky, bylo to něco kolem 330 kč. Nyní podražili a je fakt, že všude se zdražuje. Právě jsem jim poslal 498,-kč:_Petr
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Jo Mirku, je to tak. Nic není zadarmo. Na druhé straně si můžeme svobodně vybrat, jakou službu budeme využívat a dodavateli za ní zaplatit. Někdo si připlatí za dodávku základní nabídky v HD kvalitě, jiný dá přednost širší nabídce a překousne SD a někdo se spokojí s pozemním HD vysíláním.
Myslím si, že tohle principiálně není špatně. Co špatně je (respektive bylo) je slib dodávky služby zdarma, ačkoli muselo být každému jasné, že na tak malém trhu nemůže takový "bussines case" fungovat. Jenže tady šlo o typický příklad, jak se takové věci ve státě s mizernou vymahatelností práva dělají. Obsadí se co největší podíl trhu a firma se prodá zahraničnímu investorovi. Ten najde způsob, jak původní vágní příslib obejít. Vydělají na tom oba. Okrouhá zákazník, který naivně uvěřil nereálným slibům.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Když jsem před lety kupoval Skylin kartu tak mně prodejce ujišťoval, že je to konečná cena za službu. Můžu pouze polemizovat o klamavé reklamě či psaných podmínkách. Každopádně jsem z důvodů vysílání kravin byl rád, že toto opatření přišlo a mohl jsem jim vypovědět službu. Televizi nemáme a hudba vyplní tento deficit víc než dobře. Pokud to vemu z ekonomického hlediska, tak ušetřené poplatky (karta+konces.+el.) nám zaplatí 1/2 cesty k moři. !i
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

_P_H_ napsal:

Když jsem před lety kupoval Skylin kartu tak mně prodejce ujišťoval, že je to konečná cena za službu. Můžu pouze polemizovat o klamavé reklamě či psaných podmínkách. Každopádně jsem z důvodů vysílání kravin byl rád, že toto opatření přišlo a mohl jsem jim vypovědět službu. Televizi nemáme a hudba vyplní tento deficit víc než dobře. Pokud to vemu z ekonomického hlediska, tak ušetřené poplatky (karta+konces.+el.) nám zaplatí 1/2 cesty k moři. !i

Rád bych jednou došel tamtéž. Zatím doma jednu TV máme, i když ji sledujeme povětšinou pouze v zimě. Když už ji ale pustím, chci vidět kvalitní obraz a poslouchat kvalitní zvuk. Proto Skylink, zatím. Fakt je, že oba mojí dospělí synové televizi vůbec nesledují, ani nemají TV přístroj a zjevně jim nechybí...
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 10 let
Patřím mezi ty, kteřì se cítí Skylingem poškozený za jejich nefér jednání hlavně co se týká servisního poplatku a teď jsem musel vyměnit i kartu za 4ookč.Pravděpodobně u jiných společností to nebude jinak pokud tento způsob obchodování se zažije a podmínky se budou měnit co rok jak jim to vyhovuje.Já musím zaplatit přesně do koruny a nemůžu měnit své smluvní podmìnky třeba že zaplatím půlku a druhou aź jak se mě budou pořady líbit.Podle mne všechny tyto poplatky ať se jim řìká servisní,vedení účtu,za zrušení účtu atd. jsou jen kličky jak si tyto instituce zvedají zisk .Z celoroční platby jsem přešel na platbu krátkodobou a v obytce používám video.Pokud budou dál tlačit na pilu vyhodím investice do satelitu a prohlásím se za najivního prosťáčka.Moji kluci také televizi nemají a u mě se jedná asi o závislost které se musím zbavit a jak říká kolega výše za ty peníze se dají pořídit i jiné zážitky.
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Jsem taktéž Skylinkem postižený ale vrátit se na strom se mně moc nechce. Kam jsme to dospěli?
A tak je to se vším. Dostal jsem upozornění od pojišťovny, že mně zvedají výši pojistného z povinného ručení protože musejí odvádět 3 % z mé odváděné pojistky do nějakého debilního fondu zábrany škod. Platil jsem 6152 a teď chtějí 7178. Tady už nefunguje nic. Ani ta matematika, kterou jsem se naučil.:v:(:_
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

lada721 napsal:

Jsem taktéž Skylinkem postižený ale vrátit se na strom se mně moc nechce. Kam jsme to dospěli?
A tak je to se vším. Dostal jsem upozornění od pojišťovny, že mně zvedají výši pojistného z povinného ručení protože musejí odvádět 3 % z mé odváděné pojistky do nějakého debilního fondu zábrany škod. Platil jsem 6152 a teď chtějí 7178. Tady už nefunguje nic. Ani ta matematika, kterou jsem se naučil.:v:(:_


Chapy sorry ze off-topic, ale Láďova poznámka mě fakt rozesmála. Taky mě totiž přišel podobný dopis a ať jsem počítal jak jsem počítal, tak jsem zjistil, že neumím spočítat ani 3 %. Neměli by jim sebrat licence? Přece pokud si někdo nedokáže poradit s matematikou základní školy, neměl by dělat neco užitečnějšího ( něco méně náročného ) ?
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

lada721 napsal:

Jsem taktéž Skylinkem postižený ale vrátit se na strom se mně moc nechce. Kam jsme to dospěli?
A tak je to se vším. Dostal jsem upozornění od pojišťovny, že mně zvedají výši pojistného z povinného ručení protože musejí odvádět 3 % z mé odváděné pojistky do nějakého debilního fondu zábrany škod. Platil jsem 6152 a teď chtějí 7178. Tady už nefunguje nic. Ani ta matematika, kterou jsem se naučil.:v:(:_


Chapy sorry ze off-topic, ale Láďova poznámka mě fakt rozesmála. Taky mě totiž přišel podobný dopis a ať jsem počítal jak jsem počítal, tak jsem zjistil, že neumím spočítat ani 3 %. Neměli by jim sebrat licence? Přece pokud si někdo nedokáže poradit s matematikou základní školy, neměl by dělat neco užitečnějšího ( něco méně náročného ) ?


Nikdo nikoho nenutí platit navýšené poplatky. Ať u skylinku nebo jiných služeb. To, že si podivně počítají %, mně nepřidá na serióznosti té společnosti a odešel bych. Oni dobře vědí, že to většina zaplatí, a ty co odejdou se možná podílí na oněch podivně vypočítaných %.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,008 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20212 sekund | Průměrně za: 0.20212 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB