Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ukradený LMC495 Brno: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ukradený LMC495 Brno

Poslední aktualizace před 6 let
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 10 let
Tak jsem dopadnul stejně jak pán z Brna-Líšně. Z Brna-Slatiny se soboty na neděli 3.8.2014 mne ze zahrady byl ukraden LMC 495 rv.07 který jsem používal s rodinkou od roku 2007 a užili jsme si sním spousta krásných dovolených. Zbyly jen fotky a vzpomínky. Nejvíc mne štve bezmoc v tomto státě oproti zmetkům co nic nedělají, fetují,kradou.Kdybych vám tu měl napsat co vše už mne bylo během pár let odcizeno je to už jen k breku a zlosti.
Poslední dobou už jen vydělávám na to co mne kdo ukradne a tak nějak mne to už nebaví. Přidávám fotky jen pro případ,že by si ho někdo někdy náhodou všimnul.Můj názor je, že nikde tyto karavany nejezdí,zůstanou někde na nějakým stálým place jako bouda pro rybáře nebo buňka pro řemeslníky.Mějte se lidi držím palce ať se vám něco podobného vyhne.Tom a Zdena
Upravil Fun dne 08.08.2014 13:36, před 10 let
ramtlah1 Připojili následující obrazek:
obrazek0005_4.jpg Obrázek nebyl nalezen obrazek0003_6.jpg obrazek0002_6.jpg Obrázek nebyl nalezen
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Bohužel nejsem u PC. Nemohu upravit a přidat fotky. Přidám je hned jak se vratim.
Fun
Smile
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Tome a Zdeno, ten pocit litosti, vzteku a bezmocnosti znam. Ale hlavu vzhuru zase bude lip. LMC byl nas prvni karavan. Az budou fotky budeme koukat jestli ten tvuj nekde nepotkame:_
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Fotky přidány.
Fun
Smile
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 10 let
Děkuji za vložení děkuji i za podporu.Prohlížím inzeráty jestli se někde neobjeví,policie se zatím neozvala od parkování vedli jen tři cesty,dvě jsou pod kamerami, bohužel jedna je volná tak asi jeli zrovna tou.Ano život jde dál,je potřeba vstát otřepat se a jít dál,ale tak nějak už mne toho bylo ukradeno v průběhu pár let moc,tedy přiznám se neznám ani nikoho ve svém okolí kdo okraden nebyl.S tím vyvstává otázka fakt s tím nejde něco dělat nebo se státu nechce a je mu to jedno,že se tu všude krade jak za božího dne.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Inzerci jsem projížděl nějaké dvě hoďky. Naší, Slovenskou a Polskou. Neměl jsi nějakou specialitku, dle které by se dal lépe identifikovat ?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
RadoRadoČlen
Přidáno před 10 let
Je to moc smutné, ale je doba keď niektorý nemajú vôbec žiadne zábrany a hranice.Ja si osobne myslím, že karavan bol odcudzený na objednávku a už vôbec nie je CZ, najskôr ho má niekto na trvalé státie napr, v HR v kempe. Tam ho prevezú na iných značkách a potom už nikam nejde a pekne doslúži. Možno by bolo dobré zverejniť niečo v čom bol iný a tiež by som zverejnil VIN čislo a špz. Ponaučenie a pre nás ostatných, je naivné si myslieť, že nám z dvora nikto karavan neukradne. Skutočnosť je celkom iná a pritom je množstvo cenovo dostupných zabezpečení, či už stabilizátora, papuče na kolo atd. Moc by som vám prial karavan nájsť, ja osobne budem pozerať kade pôjdem.
K O C Ú R K O V O
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 10 let
No karavan bych si poznal kdybych ho viděl,ale to je to,že já v něm strávil spousta času.Vzadu chybělo jedno madlo,manžeta od stabilizátoru byla prasklá,střecha byla po kroupách,ale to jsou maličkosti.Moc LMC 495 s palandama zde v čr není co se týče mne nikdy jsem žádný se s tejným provedením nepotkal.Markýza je namontovaná tak nešťastně,že se tam nedá strčit do drážek stan a markýza končí i blbě tak,že nezakryje při dešti celé dveře.Jinak v Chorvatsku je to nyní podle mne tak,že stálá stání neustále zdražují a nespočet Čechů tam rok od roku stálá stání ruší.Pokud bych chtěl navíc karavan na stálé stání ,chtěl bych větší s velkým předstanem,ale to se možná uklidňuji a plno lidí uvažuje možná jinak.:)Já jen žasnu i nad rizikem těch zlodějů,prostě omlouvám se vzbudit se a mít tu možnost tak prostě je na místě zabiju ,prostě zabiju,bejzbolkou bych dotyčnému rozmlátil držku a vystřílel bych mu plynovku no ksichtu a šel bych si pak sednout,ale prostě narazili by na rapla chlapa ,kterýho už prostě nebaví,že mu pořád někdo něco krade a leze tam kde bydlí.Už jsem jednou s deskou v ruce honil zloděje co mne vytrhnul autorádio z auta a je super ,že jsem ho nedoběhnul.
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, zcela chápu Tvůj pocit bezmoci. Bohužel, žijeme ve státě, který zvýhodňuje podvodníky, zloděje a jiné šmejdy na úkor slušných lidí.
Řešením není ani aktivní ochrana. Uvedu příklad, který se stal mému učiteli angličtiny, černochovi z Texasu s mariňáckým výcvikem.
Načapal dva šmejdy, kteří zrovna vykrádali auto. Chtěl je vyrušit, proto na ně zavolal. Oni se však obrátili na něj a s nožem v ruce jej začali ohrožovat. Díky svému výcviku je oba zpacifikoval a zavolal policii, aby si je odvezla. Díky nečekal (i když v Texasu by mu šerif nejspíše poděkoval a daroval hodinky), dočkal se však překvapení v podobě předvolání k soudu a žalobě za ublížení na zdraví. Soud sice nakonec vyšuměl do ztracena, zprostili jej viny pro nedostatek důkazů, především díky osobnímu zájmu tehdejšího amerického velvyslance a amerických médií o soudní proces.
Každopádně přeji pevné nervy a co nejrychlejší návrat mezi aktivní karavanisty :_
ludovitludovitČlen
Přidáno před 10 let
Sucitim s Tebou je to krasny karavan ja ked stretnem LMC tak zbystrim pozornost lebo aj ja mam LMC budem si vsimat uvedene poznavacie znaky prajem Ti aby stastie aj nahody boli k Tebe ustretove
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 9 let
Tak pátrání odloženo jak jsem předpokládal.No nic šetří se na novej,ale už asi obytné auto,děti odrůstají třeba i čas na cestování někam dál se najde a co nemáme karavan tak jsem zjistil,že tak nějak sedíme doma a neužije se tolik srandy.Krásné svátky Tom a Zdena
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 9 let
Přeju, ať se penízky nastřádají co nejrychleji, abyste zase mohli brázdit a užívat tolik srandy jako dřív. :_ :q
D
DickyNováček
Přidáno před 8 let
sice mě neukčradli obytňák ale zase člun USA přiozpůsobený na moře,nepotopitelný a bylo to u nás na Orlické přehradě.2dny a 2 noci v pohodě,3.noc člun zmizel beze stopy,byl zamčen na silný nerez řetěz se spc.zámkem za stojan tobogánu.Nic nepomohlo.Našli se dvě svědkyně které si na břehu povídaly po půl noci a ty viděly odplouvat motorový člun,který táhnul za tmy můj člun na druhou stranu přehrady.Samo náhlášeno na policii.Na druhé straně se našly stpy po nákladním autě,ale to je vše.Chtěl jsem jej čipovat ale až se vrátíme z dovolené.Měl jsem ho pouze 5 dnů.Zkažená dovolená,nálada na bodu. A jelo se domů.Do teď se nezjistilo nic.
PLA 70
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Když už si to vousaté vlákno otevřel dovolím si poznámku. Objasňovatelé trestné činnosti mají jiné starosti a přemístňovatelé to dobře vědí. Takže proto ten velký úspěch v jejich prospěch. Tvé újmy je mně samozřejmě líto.:_
copycopyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Dicky napsal:

sice mě neukčradli obytňák ale zase člun USA přiozpůsobený na moře,nepotopitelný a bylo to u nás na Orlické přehradě..


To je asi toto? http://www.polici...clunu.aspx

neviem či to pomôže, ale ja by som to určite aj s fotkami zavesil do Registra ukradnutých vecí
http://www.regist...h-veci.cz/
D
DickyNováček
Přidáno před 8 let
Tech případů se tam stalo už hodně.Jsou to profíci,páč nejdřív okouknou a pak za 2-3 dny jdou na věc. A nic jim v tom nezabrání ani silný řetězy nebo velké kalené zámky.
PLA 70
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Dicky napsal:

Tech případů se tam stalo už hodně.Jsou to profíci,páč nejdřív okouknou a pak za 2-3 dny jdou na věc. A nic jim v tom nezabrání ani silný řetězy nebo velké kalené zámky.


Dulezite je mit oci otevrene a veci co se daji ukrast si dobre hlidat. Ted nemyslim sedet u vody a koukat celou noc na clun nebo sledovat bydlik celou noc na parkovisti.... Ale kdekoliv jsem, vzdycky si dobre vsimam kdo si vsima mne a mych veci.... Videt cloveka se stejnym xichtem na dvou ruznych mistech zavani prusvihem (treba na dovolene "mistnaky"). A holt to smrdi paranoiou ale mit kameru namirenou na veci movite se stava dnes pravidlem...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Po té co se podařilo všímavým karavanistou najít v Brně ukradnutý Roller Team bych chtěl oživit vlákno mého ukradeného karavanu LMC
Ano je to delší dobu, ale jsem skálopevně přesvědčený, že nikde nejezdí, nebyl ani podle mne odtáhnut k moři ,ale někde slouží jako pevné stání pro zahrádkáře, rybáře nebo chataře u vody. Nejde už o to,že by se mne vrátil a jezdil jsem sním ,jde mne o princip, že ho užívá někdo komu nepatří a vzal mi část toho kde moje děti vyrostli. Když ho ukradli pátral jsem intenzivně rok, jezdil jsem okolo Mušova, kolotočářů a všude možně na kole, ale možná i zbytečně brzo. stále mne v našem státě někdo okrádá a pokud bych mohl i motivovat k tomu aby se lidé okolo sebe dívali tak ten kdo podá info k tomu,aby se karavan LMC 495 rv tuším 07 našel i když bude možná obouchanej palubkama na střeše bude mít makrolon nabízím odměnu 50 000.- Moc karavanů LMC tohoto složení po ČR nejezdilo a nejezdí byl dovezen od prodejce z Německa vzadu mu chybělo jedno madlo ve předu byly popraskaný otvory na vytočení nožek neb to šlo přes tenký plast v předu byl stabilizátor ws bez pryžové ochrany. Osobně bych ho poznal i po 100letech
Tak kdyby náhodou můj tel je 777807012
Tom
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Je mi ozaj ľúto že si prišiel o svoj karaván, neviem si predstaviť že by sa to stalo mne.Ja ho mám tiež odparkovaný na záhrade,pár zabespečenia falošná kamera a pod.No ked si ho nejaký šmejdi vyhliadnú tak samozrejme je po ňom len im to netraba uľahčovat.Ja osobne som vojak a stále v činnej službe zažil som kosovo,auganistan, irak je to pravda moslinský svet ale tam sa s takými vyjebancami neserú.Usekávaju im ruky,kameňuju alebo verejné popravy.Pravda ale je my sme civylizovaný národ ale niečo s by som z toho preniesol k nám a verím že už by sme sa nemuseli obávať o svoj majetok a v neposlednom rade by som zrušil nutnú obranu a krajnú núdzu aby sa slušný človek nebál chrániť svoje popripade spôsobiť ešte vetší tresný čin ako páchateľ ale to je už na iné téma.No tak ako ostatný píšu budem si tak isto všímať LMCečka takých po cestách nejazdí moc a aj odstavené sa dajú rozpoznať.Je to síce už nejaká doba ale nestrácaj nadej a optymizmus pre karavanyng.
S pozdravom Lubo
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ramtlah1, Fun, JiPe Highlanders, Franta REZAC, Rado, Rudy, ludovit, Mikey, Dicky, lada721, copy, floridan79, lubodano

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,983 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28020 sekund | Průměrně za: 0.2802 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB