Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Soukromé radary: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Soukromé radary

Poslední aktualizace před 15 let
JokerJokerČlen
Přidáno před 15 let
Potřeboval bych poradit. Vloni v červenci mě vyfotil mediálně profláknutý radar v Mělníku na přejezdu nepoužívané vlečky. Teď mně přišly fotky. Někde jsem četl, že Krajský soud v Hradci Králové zprostil řidiče trestu za rychlou jízdu, kterého změřil radar soukromé firmy. Prý soukromá firma nesmí schraňovat osobní údaje o lidech , tedy ani fotky, takže takto získaná fotka není důkaz. Tak nevím, jestli se mám pouštět do sporu s obcí, která si takto přilepšuje do městské kasy, ale hlavně dává vydělat kamarádům ze spřátelené firmy.
VlciVlciČlen
Přidáno před 15 let
Nic neplať. To je normální podvod na řidiče, je tam značka nechráněný železniční přejezd a přitom to je vlečka která se nepoužívá. Braň se kamaráde!!!p)
J
jirhavČlen
Přidáno před 15 let
Dvakrát mě přišla fotka a vždy to řídila osoba mě blízká.V tvém případě to musel být brácha,co?Jsou to hajzlíci drzí,posílají fotky i z doby kdy neměli oprávnění.;n
Jirka MJirka MČlen
Přidáno před 15 let
Taky mě tam vyfotili, ale bacha na to. Zákon údajně nezná pojem vlečka, takže je to dle zákona železniční přejezd. Pokud je to firemním autem, tak také pozor na osobu blízkou. Údajně by mohli nechat zaslat finanční úřad na kontrolu knihy jízd a tam by se to zjistilo. Držím palce, aby to dobře dopadlo.
JokerJokerČlen
Přidáno před 15 let
To je právě ten případ, jel jsem služebním autem, a už v dopise s fotkama z městského úřadu vyhrožují, že by se mohli podívat do knihy jízd. Tak to asi pokorně zaplatím.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Radši se nešprajcuj, někdy je třeba knihu "malovat" a fin. podle tankování na kartu zjistí zbytečnosti.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 15 let
Opravdu mě fascinuje, že i přes veškerou medializaci a ostatní skutečnost (jako např. značky upozorňující na přejezd jsou nečitelné - nikdo je nikdy nemyl - radar vyleštěný jako psí ...) pošlou obsílku a vyhrožují knihou jízd.
Pro zajímavost, kolik ti naměřili??
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 04.03.2009 16:42, před 15 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
Z městského úřadu se na knihu jízd nepodívají. Zkouší záchodi. Knihu jízd kontrolují státní cajti v případě nehody ale nám to neudělali a pak ještě finančák. No srovnávání kreditky a knihy jízd.... to už by člověk musel někoho joooooooo nas..at. Něco o tom vím. Měšťáci (....áci, sorry ale taková je skušenost) ani obec ne. Klidně poslat do sedací části těla. Jinak mně chtěli drbat za rychlost, tak říkám jako že teda fajn, no asi se mi pokazil antiradar, holt musím nechat spravit no. A rázem bylo po problému. Pak jsem blokoval levý jízdní pruh.... No v 90 něco pčes x00. Nevím, koho jsem blokoval, ale rychle jsem najednou nejel:D. Nevadilo ani to, že jsem neměl doklad o pojištění... Prostě jsem neumožnil předjetí v levo .... Za 15 minut tvrdých bojů kolem nás neprojel nikdo ani dvacítkou, ale blokoval jsem za dvě stě Kč :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Holt někdy jim to vyjde, někdy ne.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Tou kartou jsem myslel CCs a podobně, to fin. miluje, protože to je jednoduché zjišťování a pak následují nepříjemné otázky.
C
CATNováček
Přidáno před 15 let
Je to docela snadné, dojeď na ten místně příslusný úřad a než jim cokoliv zaplatíš či řekneš, požádej je o informaci jak je jejich systém registrace zabezpečený proti úniku osobních údajů. Potom jim zděl, že systém registrace v trestním řízení napadneš s tím, že je možné, že se jedná o podvod. Není totiž možné ochránit datové soubory a věř, že jim pořadová čísla v systému registrací nebudou sedět a to z jednoduchého hlediska, každý má někde svého kamaráda a ten se prostě ze systému registrace umaže. Nicméně odborníci na PC to odhalí. A vzhledem k tomu,že nikdo nechce problémy, tak ti většinou sami navrhnou řešení a to pro obě strany nejlepší. Zatím stoprocentně úspěšné!!! Zdraví CAT
VlciVlciČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Joker napsal:
To je právě ten případ, jel jsem služebním autem, a už v dopise s fotkama z městského úřadu vyhrožují, že by se mohli podívat do knihy jízd. Tak to asi pokorně zaplatím.


Nepodívají se nikam, jenom to prostě zkoušejí. Jsou to hlavně jenom zaměstnanci městského úřadu( myslím tím měst. pol.) jako je třeba uklizečka nebo úřednice. Příčemž řada z nich má pouze základní vzdělání. Ale tuhle, dá se říct šikanu v obcích někdo způsobil, říká se jim zastupitelé, tam se pánové obracejte.
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj všichni. Beru to jako velké sv...tvo. Městská policie by měla se starat o pořádek a bezpečnost ve městech. Co se týče dopravy, měla by se zajímat max o stání ve městech. Na měření rychlosti tu jsou státní p. Když už nám nepomůžou v nehodách do 100tis co budou dělat? Opravdu si tím města zvyšují rozpočty. Nestačí jim, že dnes už nezastavíš na neplaceném parkovišti. Všude jen platit. Když si to všichni uvědomíme, tak si z daní platíme krásnou buzeraci.
A to si představte, že Kapš nabídl ministerstvu, že brány jsou připravený na úsekové měření rychlosti se záznamem.
Tak Ti držím palce ať Ti to dobře dopadne. NAPIŠ.
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
No ale tuším, že v Rakousku nebo kde jsou úsekové zakázané, neříkají nic o rychlosti...... Pojedu jak prase, pak dám na benzínce kafe a je ze mně ukázněný řidič....
VitaVitaČlen
Přidáno před 15 let
já se děsím jedné věci - úsekový radar uloží fotku, číslo auta a čas - a je jen otázkou času, kdy to do ruky dostane finančák a k vám přijde na kontrolu už se svou verzí knihy jízd - a to bude tóčo.
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
Tak toho bych se nebál :-)))))))))))))))))))))))).
zaměstnanec pro správu daní
Petr J.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Pozor, zbystřit ! My tu tak srdečně a nezávazně plkáme, aby to nebyl špehéř, nachytá mladý chlapec moudra a vylepší si prac. výsledky;h
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
Už mlčím. Jsem se snažil poradit. Jinak vymáhání ne kontrola, aby bylo jasno.;h;h;h Holt kdo se směje naposled, ten se směje .....

PS: o radarech v poho, Praha - Ruzyně ...............Dolní Lutyně 2:45, z toho 10 minut benzínka a 20 policajt :-))))). A kamarádům po krku nejdu, i kdyby. Navíc spolupráci já a policie si fakt nedovedu představit :o:D
VitaVitaČlen
Přidáno před 15 let
To Petr, na jedné straně úsekové jsou v Rakousku a Německu nepovolené, na druhou stranu stále se zpřísňující pravidla hry a nedostatek peněz ve státní kase - a hlavně neblahé zkušenosti s pracovníky kontroly FU ... Vím, že to dnes nejde, myslím, že to legálně ještě chvíli nepůjde, ale tuším, že to nelegálně brzo někdo použije.
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
No nehádám se, ale takové vymoženosti zatím určitě ne. Kdybych měl mít fakt problém s úsekáčem, asi bych se jel podívat do Štrasburku. Věřím, že pracovníci kontroly mohli působit jako blbci, někteří jimi mohli být. Ale na druhou stranu vím, do čeho jsme tlačeni směrnice, předpisy a bůh ví čím.... Je to na román na pokračování.... Pokud by někdo porušil něco nelegálně, tak soudy jsou kupodivu proti FÚ. Navíc se docela nedá dokázat co a jak. Zrovna jsem jel soukromě, mám doma zapomenuté opravné daňové přiznání, že jsem jeden den využíval auto k soukromým účelům. No a těch pár korun jim dám, ať se mají ty k... dobře. Myslím opálené, neb značná část výběru skončí u nich nebo na nápravu toho, co zničí... Třeba někdy při pívu proberem, je to na dýl.
Upravil Anonym dne 05.03.2009 21:15, před 15 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
Jinak krásná demonstrace úsekového nesmyslu. K té cestě z letiště: měření letiště - rodiče........ holt visím na šibenici. Letiště - domů ( o sto metrů dál), pohoda, o dvě hodinky víc ( oběd, pívo, pokecat jak se měla ségra v norsku.... nevím proč, ale po cestě nic nemluvila, jedině brzdi vole :-) ). A teď jak na úseky ;h;h
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,596 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16667 sekund | Průměrně za: 0.16667 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.19MB/4MB