Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 POZDRAV DO CHLUMU U TŘEBONĚ: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

POZDRAV DO CHLUMU U TŘEBONĚ

Poslední aktualizace před 10 let
IVO-HANKAIVO-HANKAČlen
Přidáno před 10 let
MOOOC ZDRAVÍME POSÁDKY C24 V KEMPU JIH, A OMLOUVÁME SE, ŽE SME SE NÁLEŽITĚ NEROZLOUČILI, HANKA JELA NA KOLE DŘÍVE, TAKŽE NEBYLO MOC ČASU.BYLI STE FAJN, HLAVNĚ TEN NÁPAD S TÍM GRILEM. PROSÍM O TYP NA SEHNÁNÍ TOHO TÁLU. DVÍŘKA SI SNAD VYROBÍM SÁM, DÍKY:o
R
RadovanČlen
Přidáno před 10 let
Že se tak vtírám... Povězte i nám ostatním o nápadu s grilem,který zmiňuješ - zajímalo by mě to a třeba nejen mě. Díky
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

IVO-HANKA napsal:

MOOOC ZDRAVÍME POSÁDKY C24 V KEMPU JIH, A OMLOUVÁME SE, ŽE SME SE NÁLEŽITĚ NEROZLOUČILI, HANKA JELA NA KOLE DŘÍVE, TAKŽE NEBYLO MOC ČASU.BYLI STE FAJN, HLAVNĚ TEN NÁPAD S TÍM GRILEM. PROSÍM O TYP NA SEHNÁNÍ TOHO TÁLU. DVÍŘKA SI SNAD VYROBÍM SÁM, DÍKY:o



Ivo, děkujeme za pozdravy, nic si z toho nedělej já se stejně raději vítám než loučím. Jak jsem slíbil posílám odkaz na desku: http://www.eva.cz...-pekelnik/
A zase někde čau. To už se budeš doufám moci předvést s grilem a ve svém fochu. :D:_
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

lada721 napsal:
Ivo, děkujeme za pozdravy, nic si z toho nedělej já se stejně raději vítám než loučím. Jak jsem slíbil posílám odkaz na desku: http://www.eva.cz...-pekelnik/
A zase někde čau. To už se budeš doufám moci předvést s grilem a ve svém fochu. :D:_


...tohle dostat bezpečně a výškově polohovatelně na horní desku Cramera, by nemělo chybu :x
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
IVO-HANKAIVO-HANKAČlen
Přidáno před 10 let
Jedná se o takový prima udělátko na gril, posílám foto
IVO-HANKA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
No tak přece :g:^
.. a podle těch inovačních vychytávek do bude určitě Láďovo :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 28.07.2014 09:38, před 10 let
Mirek a MartaMirek a MartaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,též zdravíme,ještě si tento týden užíváme :_ kemp je plný vodníků :^
IVO-HANKAIVO-HANKAČlen
Přidáno před 10 let
TAK TO SI TO POŘÁDNĚ UŽIJTE A BUĎTE RÁDI, ŽE JSOU TO VODNÍCI A NÉ PODVODNÍCI:o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: IVO-HANKA, Radovan, lada721, TomTP, Mirek a Marta

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,255,698 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17859 sekund | Průměrně za: 0.17859 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB