Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 14 dní v Itálii za 195eur: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

14 dní v Itálii za 195eur

Poslední aktualizace před 9 let
K
klaravelČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj všem. Protože nám letos čas nepřál, vydali jsme se na cestu po Itálii místo Řecka. Nechtělo se nám po kempech a také nás zajímalo, zda opravdu lze, či nelze v Itálii cestovat za malý peníz (kempovat a také stání na divoko) a koupat se na odlehlých plážích. Minimálně za nás můžeme říci - lze. Někdy jsme stáli zadarmo, někdy za malý poplatek, ale celkově nás to vyšlo i s pobytem 3 x v kempu na 48hod (z toho 1x Rakousko u Wolfgagngsee) na 195 eur. Nejkrásnější je Casal Borseti a Lido di Volano, kde skoro nikdo není, není to turistické letovisko, ale jsou tam nádherné přírodní pláže. Také jsme objevili krásný natur kemp v Lido di Dante :-) (na Itálii vyjímka, neb naturismus nevyznávají :-) ). Pokud by někdo chtěl souřadnice či vidět fotky, písněte SZ, odešlu je. Hezký den :-).
Upravil klaravel dne 26.07.2014 11:33, před 10 let
K
klaravelČlen
Přidáno před 10 let
Ještě dovětek, pro ty co mi píší :-)......po celou dobu jsme používali holandskou aplikaci All Motorhome Parkings. Díky ní jsme se dostali na místa, kde bychom rozhodně nehledali státní zdarma či vůbec možnost parkingu či stpl. Ani jsme nestačili dojet na všechna, co nám aplikace našla :-).
U této aplikace rozhodně doporučujeme zaplacení poplatu (asi 100,- ?) kdy je v offline. Následně když jste kedkoliv si jen zapnout gps, najde si vás a dle zadaných parametrů najde pěkné místečko. Je až neuvěřitelné, kam nás letos dovedla. Fakt bychom to tam nehledali :-). Jo Holandani. Za malý peníz chtějí hezky bydlet .... a bydlejí :-). A ne jen pro IT, ale i pro jiné státy. Opravdu moc pěkná a námi letos často používaná :-). Užívejte léta :-).:_
Upravil klaravel dne 26.07.2014 15:29, před 10 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
195,- eur dovolená v Itálii? To není ani na naftu a míto,,,,, ale třeba se milim?? Ale ty souřadnice by mně přesto zajímali, díky.
soukarsoukarČlen
Přidáno před 10 let
cena aplikace v Obchodě Play 151,10 Kč,kouknul jsem na ni a jinak dobrý....
www.caravan24.cz/images/smiley/103.gif
uhlikuhlikČlen
Přidáno před 10 let
I my se letos vydali do oblíbené Itálie (možná ještě na podzim). A potvrzujeme, že se dá cestovat za málo. Taky dáváme přednost stání mimo kempy na parkovištích a STP. Za 10 dnů v Toskánsku a Umbrii:noclehy...77 eur, denní parkování...22 eur,nafta...260 eur, samozřejmě každý den dobré jídlo,víno a gelato....xyz eur !). Pro zajímavost nejlacinější servis wc+voda 0,5 eur v Terni.Pěkné léto všem!
Foto z cesty:http://www.caravan24.cz/userphotogallery.php?album_id=8722
Luboš+Katka+Davídek, Knaus Boxstar
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 9 let
na fotkách je spousta krásných a zajímavých míst...jen škoda,že alespoň u nějakých nemáš v popisku GPSka
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
uhlikuhlikČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, na roce 2014 se pracuje. Letošní Italie je na webu:
http://uhlicesty.webnode.cz/
Postupně (dle času) budou doplněny cesty minulé i budoucí se stručným popisem a GPS.
Luboš+Katka+Davídek, Knaus Boxstar
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 9 let
ta aplikace je dobrá :) aktuální cena 165kč
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
K
kutil1Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

karlosVW napsal:

ta aplikace je dobrá :) aktuální cena 165kč


Ahoj, jaké země jsou v této aplikaci?
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kutil1 napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

ta aplikace je dobrá :) aktuální cena 165kč


Ahoj, jaké země jsou v této aplikaci?

Databáze aplikace obsahuje přes 18 000 míst k stání v 38 zemích. Více se dozvíš zde http://www.campercontact.com/
Dle mého nejlepší celoevropská aplikace na vyhledávání míst k stání do mobilu a tabletu. Více míst najdeš jen v lokálních databázích jednotlivých zemí.
Používám už 3 roky, mohu jen doporučit. Jen připomínám, že existuje i bezplatná on-line verze.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kutil1 napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

ta aplikace je dobrá :) aktuální cena 165kč


Ahoj, jaké země jsou v této aplikaci?


Tady mas vypis statu a bezplatnou moznost pridat do sve TomTom anebo Garmin offline navigace:

http://www.camper.../downloads

Odkaz je tam i na aplikaci ios a android, ktera je zdarma a Plna verze aplikace vyzaduje rocni predplatne 5,99 €ur (v google storu uz vidite cenu v ceskych) www.campercontact...

Takze kdo rozumi a chce usetrit, venuje 20 minut stazeni a zapracovani do tomtoma, ostatni zaplati - dobra moznost... Data jsou minovana zjevne v ramci crowdsourcingu, tak je zdarma dat museji, no volitelne k tomu pridaji neco navic...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jarda77 napsal:

195,- eur dovolená v Itálii? To není ani na naftu a míto,,,,, ale třeba se milim?? Ale ty souřadnice by mně přesto zajímali, díky.


Asi natankoval doma plnou :-) to je do dodavky dle me zkusenosti za 3000,- a po prijezdu do cech to same... - to uz by se dalo, ne?
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
korec80korec80Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

kutil1 napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

ta aplikace je dobrá :) aktuální cena 165kč


Ahoj, jaké země jsou v této aplikaci?

Databáze aplikace obsahuje přes 18 000 míst k stání v 38 zemích. Více se dozvíš zde http://www.campercontact.com/
Dle mého nejlepší celoevropská aplikace na vyhledávání míst k stání do mobilu a tabletu. Více míst najdeš jen v lokálních databázích jednotlivých zemí.
Používám už 3 roky, mohu jen doporučit. Jen připomínám, že existuje i bezplatná on-line verze.


v tomto případě neplatí, že tato aplikace může být nainstalována zároveň na dvou zařízení ??? myslím placenou offline verzi...
nějak se mi nedaří na druhé zařízení stáhnout potřebné offline mapy... :x
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Možnost stažení offline map do dvou zařízení jsem nezkoušel. Mám ji v pouze iPhone.
@Van: Samozřejmě lze stáhnout zdarma GPS souřadnice a instalovat je do libovolné off line mapy. Proč to však dělat? Kvůli úspoře 6Eur? Aplikace zobrazuje i další data jako hodnocení, recenze, vybavení... atd. Navíc zakoupením aplikace podpořím její další vývoj.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Treba kvuli tomu, ze je chci uvidet ve sve standardni offline navigaci.

Kdo rad pouziva deset ruznych aplikaci na deset ruznych cinnosti (radary a ruzne jine POI). Vzpominam na muj trip a nutnost 3 ruznych mobilu na skle, protoze zkratka kazda apka delala neco jineho :-(

Samozrejme je to urcite pocatecni jednourocni nepohodli a nekdo (mozna valna vetsina) to ani neumi naimportovat.
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Nechci dále plevelit vlákno, jen poslední poznámka.
Aplikaci zapnu a okamžitě mi vypíše všechny stellplatzy v okolí ve formě seznamu obsahující vzdálenost, typ stellplatzu, dostupné služby, cenu a hodnocení včetně recenzí. Jedním dotykem zobrazí tytéž stellplatzy v mapě. Vyberu si pro mne nejvhodnější a dám navigovat. Aplikace mi nabídne dostupné navigační aplikace v telefonu (v mém případě TomTom a Vaze) Zvolím jednu a jsem navigován do cíle. Jednodušeji to snad ani nejde.
Pokud instaluješ pouze GPS souřadnice např. do TomTomu dostaneš jen výpis nejbližších možných stellplatzů. Bez informace o ceně, vybavení, hodnocení či popisu stellplatzu. Proto doporučuji koupit aplikaci či používat její bezplatnou verzi (té chybí v offline provozu jen mapa).
Ty GPS souřadnice bych instaloval jen jako doplněk v případě diskrétního navigačního přístroje nebo autorádia s navigací. V aplikaci vyhledám vhodný stellplatz, poté jej zvolím v navigaci a jedu.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Fakt? Prave jsem vyzkousel tu ios verzi a v okoli cela CR mi to naslo 2 mista a pak az v nemecku...

Takze bud v cesku nic moc nezna anebo je vice osekana nez pises...

Urcite je bezplatna verze omezena jen na offline pouziti? Z textu na http://www.camper...ontent/app neni jasne, co znamena "small selection"...

Anebo jen neumim tu aplikaci pouzit?

K tomu pouziti s Tomtomem: myslel jsem, ze je lepsi videt ty plazzy na mape rovnou pri jizde a navigaci a ze se orstem da na ne navigovat take (jasne ze detailni info fotky a dalsi uz ne).
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
To Van:

Stáhnul jsem si cvičně ukázkové POI na odkazu od Tebe viz. výše pro Garmina a jisté je, že tyto ukázkové POI neobsahovaly žádný z důležitých údajů kromě souřadnic GPS.
Jak se STPL jmenuje opravdu důležité není, pro mne je základ počet míst k stání, voda a pak níásleduje výlevka - případně 230 V, WIFI a pod..

Vypadá to takto: "19.85848,40.77914,"c / URA VAJGURORE / Berat Caravan Camping / ? / Ura Vajgurore (SH72) [19677]"

Pokud jsem v Albánii, tak je to dostačující, jelikož není z čeho moc vybírat, ale pokud budu v NL v sezóně, tak je velmi pravděpodobné, že pokud předem nemohu usoudit kolik mít k stání STPL nabízí, tak se nevejdu a zase pofrčím dál.

Proto souhlasím pochopitelně s Rudym, největší výhodou podobných aplikací jsou doplňkové informace, hodnocení, foto ....
4.114683,118.628756
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
No v CR ti to těžko ukáže desítky stellplatzů, když těch oficiálních (mimo kempy) je celkem ani ne deset v celé ČR. Podobně je na tom celý zbytek východní Evropy a Balkán. Praxe v těchto zemích je taková, že stojí se kdekoliv, voda se vyleje do kanálu, čistá se někde vyžebrá a obsah kazety se někam zahrabe.
Použití těchto aplikací má smysl v zemích jako je Francie, Itálie, Holandsko, Švýcarsko.... Tedy všude tam, kde budeš stání na divoko hledat obtížně a ještě obtížněji se zbavovat obsahu WC kazety.
Takže příklad: jsem ve Florencii, je večer a hledám místo, kde bych přespal a ráno udělal servis. Vytáhnu iPhone, spustím aplikaci a ta mi nabídne v blízkém okolí několik stellplatzů. Vyberu ten, který mi vyhovuje nejvíc a zvolím navigovat. Souřadnice se mi automaticky překopírují do TomTom aplikace jako nový cílový bod, zasunu telefon do držáku a jedu dle TomTom navigace. Jednoduché, primitivní funkční.
Znovu opakuji, že ta aplikace má smysl pro ty, kteří cestují především západní Evropou. Pro východ nemá smysl ani aplikace ani stažení bodů do navigace. V obou případech ti bude nabídnut jeden, dva stellplatzy 100 km daleko.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Databaze CZ (csv) obsahuje v CZ cerlkem 87 zaznamu a v aplikaci bez zaplaceni se mi ukazuji 2 ceske lokace...

Z tohoto duvodu jsem se dotazoval, zda to neumim obsluhovat anebo bez (kazdorovniho) zaplaceni 6€ur nam soudruzi ceske kempy vazne neukazou :-)

---
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: klaravel, jarda77, soukar, uhlik, karlosVW, kutil1, Rudy, Van, korec80, sipadan, cody, MTS, ZdendaZemda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,521 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23641 sekund | Průměrně za: 0.23641 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB