Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová fotogalerie FULL HD: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová fotogalerie FULL HD

Poslední aktualizace před 8 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

hyry2 napsal:

Ahoj vespolek.
Mám problém s vložením obrázku-Avataru.Obrázek je zmenšený na 10.0 kb a nejde mi stále vložit.Upozornuji,že jsem počítačová lama a musí mi pomáhat manželka.Děkuji za pomoc a případný detailní návod.Fotku opravdu mám !M



Jak si přidám fotku /avatar/ ke jménu?
Chci-li Avatar změnit, nejprve musím starý smazat, pomocí tlačítka smazat.
Nejprve si obrázek upravím do velkosti 150x150 pixelů max. 33Kb
dále v názvu fotky nesmí být český znak ani mezera !!!
Povolené přípony: .gif .jpg .png .zip .rar .tar – přípony musí být malými písmeny !!!

Klikneme na 'Procházet' a najdeme cestu k obrázku.
Volbou uložit se obrázek uloží.

když ti to nepůjde zkus to v jiném prohlížeči (chrome)

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

hyry2 napsal:

Ahoj vespolek.
Mám problém s vložením obrázku-Avataru.Obrázek je zmenšený na 10.0 kb a nejde mi stále vložit.Upozornuji,že jsem počítačová lama a musí mi pomáhat manželka.Děkuji za pomoc a případný detailní návod.Fotku opravdu mám !M



Jak si přidám fotku /avatar/ ke jménu?
Chci-li Avatar změnit, nejprve musím starý smazat, pomocí tlačítka smazat.
Nejprve si obrázek upravím do velkosti 150x150 pixelů max. 33Kb
dále v názvu fotky nesmí být český znak ani mezera !!!
Povolené přípony: .gif .jpg .png .zip .rar .tar – přípony musí být malými písmeny !!!

Klikneme na 'Procházet' a najdeme cestu k obrázku.
Volbou uložit se obrázek uloží.

když ti to nepůjde zkus to v jiném prohlížeči (chrome)

:_


Ty pripony malejma nechapu, to by se mohlo zmenit, ja treba jiz pracuji jen na mobilnich zarizeni od apple a tam vazne typ pripony respektive velikost pismen nezmenim a pak jde horko tezko neco z terenu vlozit. Vzdy to hlasi nepodporovany format

treba nesla ani z iPadu zalozit nova fotogalerie, musel jsem to nahrat do stare verze

http://www.caravan24.cz/userphotogall...um_id=8937
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

hyry2 napsal:

Ahoj vespolek.
Mám problém s vložením obrázku-Avataru.Obrázek je zmenšený na 10.0 kb a nejde mi stále vložit.Upozornuji,že jsem počítačová lama a musí mi pomáhat manželka.Děkuji za pomoc a případný detailní návod.Fotku opravdu mám !M



Jak si přidám fotku /avatar/ ke jménu?
Chci-li Avatar změnit, nejprve musím starý smazat, pomocí tlačítka smazat.
Nejprve si obrázek upravím do velkosti 150x150 pixelů max. 33Kb
dále v názvu fotky nesmí být český znak ani mezera !!!
Povolené přípony: .gif .jpg .png .zip .rar .tar – přípony musí být malými písmeny !!!

Klikneme na 'Procházet' a najdeme cestu k obrázku.
Volbou uložit se obrázek uloží.

když ti to nepůjde zkus to v jiném prohlížeči (chrome)

:_


Ty pripony malejma nechapu, to by se mohlo zmenit, ja treba jiz pracuji jen na mobilnich zarizeni od apple a tam vazne typ pripony respektive velikost pismen nezmenim a pak jde horko tezko neco z terenu vlozit. Vzdy to hlasi nepodporovany format

treba nesla ani z iPadu zalozit nova fotogalerie, musel jsem to nahrat do stare verze

http://www.caravan24.cz/userphotogall...um_id=8937



No a ted jsem se zamotal do galerie jako blazen

zadam galerii karlstejnske vinobrani 2015, vse probehne OK, galerii ulozim, fotky ac jsem je srovnal ze natahli jinak.
Jdu delat dalsi galerii tentokrat o montazi zavesu a galerie se slouci dohromady. Cele to teda smazu zacu na novo a opet tam jsou fotky z minule galeri, kdyz to opet smazu a vytvorim uplne jinou galerii, tak je pak vse OK, ale galerie se neukaze v mejch galerii, kdyz ji dam editovat tak tam jsopu pozustatky po fotkach i s popisama uplne prvni fotogalerie
tole mi vazne hlava nebere
WIN10 a microsoft EDGE


Ha tak chrome na win10 funguje..., a ja tak ten google nemusim :(
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 28.03.2016 23:45, před 8 let
Dudla Připojili následující obrazek:
gaelrie_2.jpg gaelrie_1.jpg
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Dovolím si ventilovat několik osobních poznatků a srovnání staré fotogalerie s tou novou tak, jak to vidím já.

Výhody nové galerie:
+ Lze vložit všechny fotky ze souboru najednou (úžasná úspora času)
+ Otočení fotky funguje bez problémů
+ Netřeba fotografie zmenšovat (další úspora času a práce)
+ Možnost přejít na další pomocí šipek na klavesnici (výrazně pohodlnější než klikat na šipku, která se po každém listování posune jinam)


Nevýhody oproti staré fotogalerii:
- Často dojde v některých případech ke změně pořadí nahrávaných fotografií a jejich pořadí nelze změnit
- Nebere panoramatické fotky
- Fotky jsou sice vidět celé, ale jen ve zmenšeném zobrazení
- Fotku nelze zvětšit ani zobrazit ke stažení (což se třeba hodí při vytváření itineráře inspirujícím se galerií někoho z kolegů) - takže FullHD má smysl jen jako rozlišení, na které se velké fotky automaticky upraví; plný potenciál rozlišení pak ve většině přístrojů zůstává nevyužitý
- Fotky nelze roztáhnout a zobrazit je na celou obrazovku
- Chybí funkce automatického přehrávání
- Dost postrádám možnost individuálního komentáře ke konkrétní fotografii (ptát se "kde je pořízena fotka č. 133" není dvakrát praktické)
- Škoda je, že už ani není možnost hodnocení jednotlivých fotek i celého alba, jako tomu bylo dříve (vzhledem k tomu, že stejně každý dával 5 hvězdiček, by to klidně šlo nahradit tím karavánkem nebo jiným hodnotítkem)



Poslední, co bych zmínil, je to, že tu máme dva typy fotoalb, přitom plně aktivní jsou stále obě. Zakládat se může jak starým způsobem, tak i tím novým. Vzájemná koexistence obou variant mi přijde zbytečná a především docela chaotická. Nemluvě o tom, že všechna svá alba najde uživatel, případně návštěvník uživatelova profilu, ve dvou různých složkách. Pak aby se v tom čert vyznal...

Popravdě ani nevím, co to obnáší udělat takový přechod a doplňovat galerii o další funkce. Jen po používání obou galerií nevnímám přechod na tu novou jako stoprocentní krok směrem kupředu. Osobně bych několik změn uvítal. Asi se budu opakovat, ale v některých provedeních bych se inspiroval facebookem. Obzvláště v tomto případě - galerii má dle mého názoru velmi dobře vychytanou.
Upravil Mikey dne 29.08.2016 10:41, před 8 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
+ Lze vložit všechny fotky ze SLOŽKY najednou (ne ze souboru). Ta moje hlava :D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,867,836 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22121 sekund | Průměrně za: 0.22121 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB