Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko Balaton - Siofok: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko Balaton - Siofok

Poslední aktualizace před 10 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Chceme se v létě vypravit na pár dní k Balatonu.
Může někdo doporučit kemp na jižní straně Balatonu v oblasti Siofoku.
Našel jsem tam dva: Camping & Bungalows Aranypart
Balaton - Siófok-Szabadifürdő

Camping Ifjúság
Balaton - Siófok-Sóstó

Pokud tam někdo z Vás byl podělte se o zkušenosti, nebo jestli víte třeba o něčem menším u někoho stání v soukromí.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let
Ja taky tam jedu ale zatim nemnel cas podivat co a jak... Jedu tam 24.07
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Neporadím,ale téma budu taky sledovat.Také se tam chystáme.
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let
Tak je mozne dame neco dohromady???
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
H
holubbČlen
Přidáno před 10 let
jezdime jiz několik let do klidného kempu v zamardi který mohu s klidnym srdcem doporucit.letos od 2.8. a je lepsi provest předem rezervaci na parcelu at je jistota http://balatontourist.hu/balaton_kemp...g_zamardi/
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Co se týká kempů na Balatonu,tak všechny jsou pod jednou "vlajkou" Balatontourist,tak i ceny jsou stejné.Hodně plochy zabírají nastálo postavené karavany Maďarů a cestovek.Menší kempy jsem viděl jen dole,když jsme objížděli dole Balaton na cestě do HR. Musím upozornit na to,že kdo je zvyklí na moře,tak bude asi dosti zklamaný.Mimo městskou pláž,která je většinou mimo kemp,je to samé rákosí a bahno na dně.Dále může být pro někoho také problém vlaku,který jezdí skoro stále a trasa vede kolem celého Balatonu a tedy kemp je většinou mezi kolejištěm a vodou.Jinak pro milovníky cyklo jsou kolem Balatonu překrásné cyklostezky.Pro ty co uvažují o člunu,tak na Balatonu je zákaz.Jinak ještě pozor na rybáře,pruty mají nahozené 24 hodin denně,tak mimo městskou pláž je dosti problém,několikrát jsem se do vlasce zamotal.Jinak úroveň kempů je velice vysoká a to samozřejmě včetně cen. Samozřejmě je to můj pohled,jsem rozmlsaný mořem.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Na Balaton jsme jezdili ještě za svobodna a tak si to chceme zopakovat
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
MilaMilaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, leta jsem jezdil do kempu v Siófok-Szabadifürdő - surfbeach na konci pláže. Někdy před třemi lety začala rekonstrukce a od té doby nevím jak to je. Loni mi odepsali, že ho zase otevřou v roce 2014 a přes několik dotazů e-mailem nemám odpověď. Je to kemp levnější pro Kite a surf.
46.932435, 18.108589
stránky měl www.surfbeach.hu
ale nějak najednou nefungují

Jestli se tam vydáte a dáte nějaké info, budu moc rád.
Upravil Mila dne 01.07.2014 19:55, před 10 let
Mila Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
jj je to správné,že se tam chceš podívat a osvěžit si paměť.Bylo to stejné i u nás.Moje polovička nedala pokoj,až jsem obětoval čas a od té doby mám pokoj.Už k rybníku nechce :D Ale neber to vážně,je rozmlsaná mořem !v
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 01.07.2014 22:20, před 10 let
L
lubolukNováček
Přidáno před 10 let
Minuly rok sme absolvovali predlzeny vikend koncom juna v aranypart, dobre vybaveny kemp, socialky umyvane stale dokola, vlak som nevnimal, obchodik v kempe, bufety na travnatej plazi pri kempe, tobogan za poplatok, vstup do vody schodikmi, pieskove dno. Odporucam postavit karavan plnou stenou k vode, burka prileti rychlo a ked fuka tak poriadne. Parcely tienene stromami na elektrinu treba dlhsie predlzovacky. Boli sme spokojny. Jadran je Jadran, ale pohostinske sluzby maju madari lepsie.
Lubo+Saša+Simča+Aďo
M
mariaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, včera jsme se vrátili ze Siofoku - Aranypartu. Po 20-ti letech Chorvatska příjemná změna. Skvělé jídlo za super cenu. Písčité dno, voda celkem v pohodě. Sice nebyla průhledná jako Jadran, ale nevadilo to. Z Brna po dálnici na Blavu a potom na Budapešt za cca 3,5 hodiny. Děti nadšené. Jeli jsme i na výlet lodí na druhou stranu do Balatonfuredu. Sportovní sekce to objela na kolech. Celkově se mi to zdálo oproti Chorvatsku levné. Za 2 dospělé a 2 děti, stan a elektriku jsem na 3 noci zaplatil cca 1300 Kč. Nebo mi to jen špatně spočítali. Na place pro stany bylo poskrovnu antoníčků, táhli jsme kabel cca 30m. Jinak kemp poloprázdný.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, nějaká fotka by nebyla. Jak to bylo se stáním pro karavany, myslím kolik místa?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
M
mariaČlen
Přidáno před 10 let
s fotkami je to horší. Tuzemský R nám rozostřil objektivy. Nicméně místa bylo plno. Stáli jsme skupina cca 20 aut na místě pro stany. Mezi námi i obytka, karavan s předstanem. Udělali jsme si náměstíčka s pártystany jako jídelny a večerní posezení u fotbalu. Možná proto, že byl kemp poloprázdný nás nikdo neřešil. Jinak jsou tam parcely od 40 do 100m2, kde stálo pár obytek a přívěsů. Asi bych se tam dokázal napasovat. V sobotu ale začali najíždět hromadnou dopravou domorodci se stany a stavěli to kdekoli je napadlo.
Sociálky slušné, blízko, teplá voda grátis, tekuté mýdlo, toaleťák všude ale nebezpečně tenký.
Antoníčky na klasickou zástrčku.
Nevím, jestli jsou povolené grily na uhlí, ale hořely i ohně.
Vlak jezdí cca 100m od kempu, párkrát nám houkl do fotbalu, v noci jsem ale nic neslyšel.
Po pláži se dá dojít do "centra" na jídlo. Vše, co jsme jedli bylo výborné.
Od 24 do 6 hod je zákaz vjezdu.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Asi zamíříme do tohoto kempu, díval jsem se i na ceny a zdají se být dobré. Do Chorvatska jezdíme každý rok a letos z nostalgie bude Balaton. Ještě jeden dotaz dá se tam dojet bez dálničního poplatku a nebo je potřeba zakoupit, popřípadě kde?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
M
mariaČlen
Přidáno před 10 let
asi by to šlo. nás tlačil čas, je tam spousta vesnic, tak jsme jeli směrem tam po dálnici do Gyoru, dál po okreskách přes Kisber, Mór do Szekesfehervaru, kde jsme se napojili na dálnici od Budapešti směr Zagreb. Zpátky jsme se vykašlali na okresky a jeli po dálnici na Budapešt a dál na Bratislavu. Dálniční poplatek za Hu jsem platil na dálnici na hranici cca 13 Eur na 10 dní. S tím objížděním na kole bych byl opatrný. Loni jsme jeli na kolech z Keszthely po severním břehu a nebyl to žádný zázrak. Stezka úzká, byli jsme tam začátkem května a těžko jsme se vyhýbali.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Tak dálnici už mám zaplacenu tady: http://www.autopa...atrica.hu/
Ještě bych se zeptal jaký máte zkušenosti s internetem v Maďarsku, jestli je možné a hlavně kde koupit nějakou místní kartu.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

maria napsal:

Ahoj, včera jsme se vrátili ze Siofoku - Aranypartu. Po 20-ti letech Chorvatska příjemná změna. Skvělé jídlo za super cenu. Písčité dno, voda celkem v pohodě. Sice nebyla průhledná jako Jadran, ale nevadilo to. Z Brna po dálnici na Blavu a potom na Budapešt za cca 3,5 hodiny. Děti nadšené. Jeli jsme i na výlet lodí na druhou stranu do Balatonfuredu. Sportovní sekce to objela na kolech. Celkově se mi to zdálo oproti Chorvatsku levné. Za 2 dospělé a 2 děti, stan a elektriku jsem na 3 noci zaplatil cca 1300 Kč. Nebo mi to jen špatně spočítali. Na place pro stany bylo poskrovnu antoníčků, táhli jsme kabel cca 30m. Jinak kemp poloprázdný.


Diky za info :^. Tam zitra jedem !y
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
My až v sobotu:_
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
M
mariaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, v okruhu recepce byla wifi free. Okruhem myslím tak cca 15m. Kamarádi si na recepci koupili nějaký datový balíček na wifi, ale moc to nechodilo. Jinak u všech hospod bylo zaheslováno.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Wifina je kolem celého Balatonu,ale volnou jsem nenašel žádnou,všude jen za prachy.Lze zakoupit na každé recepci a nebo na pláži.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tuareg, janiskaravany, bleriot11, holubb, Mirek a Jirinka, Mila, luboluk, maria, cody, tomas544, FrankieT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,727,593 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17979 sekund | Průměrně za: 0.17979 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.26MB/2MB