Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Obytný přívěs - STK jen na 1 rok???: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Obytný přívěs - STK jen na 1 rok???

Poslední aktualizace před 9 let
ravykravykČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny!
Po té, co jsem vyřešil problém se špatně zapsaným rozměrem pneumatik zapsaného do čistého TP po dovozu z Holandska, a to po 5 letech od zápisu (na STK vystavili protokol s chybou), mě dnes při absolvování technické kontroly čekalo další překvapení... Přívěs prošel naprosto bez potíží včetně brzd. Ale pan technik si mě zavolal a řekl, že mi může vystavit nálepku jen na jeden rok (místo na dva), protože mám v TP uvedeno:
1. Druh vozidla: SPECIÁLNÍ PŘÍVĚS
2. OBYTNÝ
Prý vozidla označená "speciální přívěs" musejí jezdit na STK každý rok. Pokud bych tam prý měl formulaci "nákladní přívěs speciální", tak by to bylo na 2 roky.
Podívejte se prosím do svých TP. Co tam máte uvedeno? Měli jste s něčím takovým problém?
Díky za vaše postřehy.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
pbrpbrČlen
Přidáno před 10 let
To uz se tu resilo s obytnymi auty, je to dusledek naproste anarchie v kategorizaci vozidel. Kazdy odbor dopravy nebo urednik tam pise neco jineho. Kdyz se k tomu prida aktivni technik na STK, tak je vysledek jasny.
Ja jsem to vyresil tim, ze jezdim na STK tam, kde neprudi.
Concorde Sport TS
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Ja mám v TP:přívěs za OA
H
hoboČlen
Přidáno před 10 let
Mám to napsaný úplně stejně/1.Speciální přívěs,2.Obytný,3.sp.zkratka:02/
Je koupený u nás. TK normálně na 2 roky. Asi si v tom musí udělat trochu pořádek.
Příště jezdi jinam a máš klid.
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 10 let
Tentokrát je chyba na straně STK. Na jeden rok se dává platnost pouze u speciálních vozidel motorových, pro přípjná vozidla je lhůta 2 roky - brzděný, 4 roky - nebrzděný. Jsem pro abyste se vrátili a požadovali opravu jinak se to na konkrétní STK nikdy nenaučí.
http://dekra-auto...l=lhuty_tp
ravykravykČlen
Přidáno před 10 let
Opět díky všem...
Volal jsem do Dekry a tam se divili, co že se to u nich na pobočce stalo. Následně jsem volal na STK vyzbrojený argumentama. Technik si to ověřoval na centrále a následně zavolal, že mám dovézt SPZku, techničák a protokol, že mi to opraví...
Zas jedna adrenalinovka za mnou. Doufám, že už budu mít od toho všeho klid a že si konečně užiju i toho, proč jsme si karavan vlastně pořizovali.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Minulý rok v Brně na STK to samé, akorát já měl ten dopis z Dekry kde je to popsáno sebou. Technik udělal v pohodě technickou a pak mě oznámil že je vše v pořádku ale že mám v techničáku speciální tak je to jenom na rok. Tak jsem vyrukoval s dopisem z Dekry, řekl že musí jít za vedoucím se poradit. Pak se vrátili oba a vedoucí prohlásil " tak my vám to teda na ty dva roky dáme"
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
H
hyry2Člen
Přidáno před 9 let
Přesně stejným případem jsem prošel před dvěmi měsíci.Na stk technik taky mi to chtěl dát jen na rok.Pak zašel za vedoucím a tem mu to vysvětlil,že to mám správně.Paradox je ten,že ten technik je můj kamarád :) AKTIVISTA POKAKANEJ :)
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
1 druh vozidla , přívěs speciální
2 obytný
3kategorie 02

Není tam speciální přívěs ale přívěs speciální. Tak nevím asi se nebudu radovat. Myslím že na dekře se asi nenudí pokud jim volá každý den nekdo nespokojený.
slovacekalesslovacekalesČlen
Přidáno před 9 let
Tak já přihlašoval loni a vystavili STK na 4roky
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Tak to nějaká ženská na magistrátě Aleši zaměnila s novým přívěsem. Taky dobrý:D

Automatické sloučení 23.01.2015 20:58:

Citovat

gut napsal:

1 druh vozidla , přívěs speciální
2 obytný
3kategorie 02

Není tam speciální přívěs ale přívěs speciální. Tak nevím asi se nebudu radovat. Myslím že na dekře se asi nenudí pokud jim volá každý den nekdo nespokojený.


Je tam podle Dekry důležitá kategorie a tu máš správně 02, ty první dva řádky nejsou z hlediska lhůty STK podstatné.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 23.01.2015 21:58, před 9 let
kenecekkenecekČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj ,tak tady čtu diskuzi na téma STK, my jsme byli před týdnem s naším baráčkem na STK, docela nás dostali, když nám řekli, že vzhledem k tomu, že je ve velkém techničáku napsáno speciální přívěs obytný. Máme technickou na 1 rok. Začali jsme pátrat jak to je. Dost nám pomohlo tohle téma. Takže jsme vyrazili pro ověření na jinou STK, jak to teda je. Tam hned zvedli telefon a volali na dotyčnou STK a docela jim vynadali. Takže následovalo sundání RZ z baráčku a hurá na dotyčnou technickou. Tam se nám omluvili, prý si to ověřili na Dekře a vystavili nový protokol a přelepili známku na 2 roky. Myslím si, že určitě na této technický jsme takhle nedopadli jako jediní
.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Tady je ten dopis z Dekry.
bohužel nejde vložit příloha
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
K
kutil1Člen
Přidáno před 9 let
Já mám v TP napsáno:
Přívěs speciální

Dali mi to na 2 roky a já jsem na magistrátu argumentoval tím, že přívěsy se dávají na 4 roky a přepsali mi to na 4 roky. Není to obytný, ale pod člun, tam je to asi tak běžné, nevím.
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 9 let
do 750kg STK na 4 roky
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ravyk napsal:

Opět díky všem...
Volal jsem do Dekry a tam se divili, co že se to u nich na pobočce stalo. Následně jsem volal na STK vyzbrojený argumentama. Technik si to ověřoval na centrále a následně zavolal, že mám dovézt SPZku, techničák a protokol, že mi to opraví...
Zas jedna adrenalinovka za mnou. Doufám, že už budu mít od toho všeho klid a že si konečně užiju i toho, proč jsme si karavan vlastně pořizovali.


A co nahrada skody (nutne vynalozenych bydaju, telefony, cestovne, dopisy) a usly zisk (pokud jsi OSVC)? Ja bych jim dal, chodit nekam zbytecne znovu, to je OPRUZ.
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ravyk, pbr, bleriot11, hobo, kaktus, tuareg, hyry2, gut, slovacekales, kenecek, kutil1, Spajky007, Van

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,045,294 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19548 sekund | Průměrně za: 0.19548 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.19MB/2MB