Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mover Truma nefunguje: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mover Truma nefunguje

Poslední aktualizace před 10 let
gabko4gabko4Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj kamaráti karavanisti. Potrebujem prosbu. Zaobstaral som si mover Truma SE, všetko namontované, vyskúšané, mover fungoval v pohode. Momentálne sa mi vyskytol problém. Nejde mi spárovať dialkové obládanie s riadiacou jednotkou moveru. Zapnem mover a na riadiacej jednotke blika kontrolka pomaly pravidelne...zapnem dialkove ovladanie kontrolka na ovladani blika aj so zvukovym signalom...po cca 5 s. ostane svietiť a na riadiacej jednotke začne v tom momente blikať kontrolka rýchlo. Viete mi niekto poradiť v čom by mohol byt problém. Poistka na riadiacej jednotke je OK. Aku je 120 Ah a nabitá. Ďakujem za všetky rady. Gabo
Gabo, Róberta, Rebeka (6) a Gabko (4)
VW T5 + Burstner Belcanto 500 TK
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 10 let
pokud se problém vyskytl až po montáži = může to být slabá baterka v ovladači.
před montáží = mohou to být prohozené kabely na motorech
gabko4gabko4Člen
Přidáno před 10 let
Problém sa vyskytol až po montáži...predtým to fungovalo normálne všetko v poriadku. Baterky v ovladači su nové ešte pre istotu pozriem či som ich nedal opačne !) . Potom ešte velku bateriu na tester či nevypovedala službu ona.
Gabo, Róberta, Rebeka (6) a Gabko (4)
VW T5 + Burstner Belcanto 500 TK
Lada a AlenaLada a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Ani ne tak přehozene jako přerušený obvod jednoho motoru. Mover to kontroluje.V případě chyby nesepne.
Láďa + Alena + vnučka Nikola , Karolínka,Viktorka
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 10 let
ano pak budou prohozené vývody na motorech
Lada a AlenaLada a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Ne!!! Pokud budou při montaži prohozene,bude vše funkční, ale nebudou odpovídat směry na ovladači.Samozřejmě myslým samostatne motory.
Láďa + Alena + vnučka Nikola , Karolínka,Viktorka
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Truma moover neznám, mám pár zkušeností s Endury. Proto možná hloupá rada. Zkus zresetovat jednotku a znovu připárovat dálkový ovladač. V návodu jistě najdeš postup.
P.S: Karel má zřejmě na mysli přívody prohozené tak, že jeden kabel motoru je na levém výstupu a druhý na pravém. Pak by motory logicky nefungovaly a mohlo to být příčinnou problému.
Lada a AlenaLada a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Rudy napsal:

Truma moover neznám, mám pár zkušeností s Endury. Proto možná hloupá rada. Zkus zresetovat jednotku a znovu připárovat dálkový ovladač. V návodu jistě najdeš postup.
P.S: Karel má zřejmě na mysli přívody prohozené tak, že jeden kabel motoru je na levém výstupu a druhý na pravém. Pak by motory logicky nefungovaly a mohlo to být příčinnou problému.




OK:_
Láďa + Alena + vnučka Nikola , Karolínka,Viktorka
gabko4gabko4Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj. No tak baterie v ovladači nové, bateria zariadenia funkčná a plne nabitá, ovladač a riadiacu jednotku som nanovo zresetoval podľa návodu, ale bohužial sa mi to nepodarilo spárovať. V návode som ešte čítal že pokial by boli obidve brzdové svetlá nefunkčné tak že to nebude fungovať. Svetlá su OK. Tak neviem, už len tie kabely jedine že by boli niekde prerušené. Zajtra skontrolujem a dam vedieť.

Automatické sloučení 12.07.2014 16:22:
Zdravim. Tak vsetko skontrolovane...motory ked dam pritlak aj pojezd primo z baterie tak to funguje...takze kabely su ok...ja uz neviem...ak by niekoho nieco napadlo prosim napiste...dakujem
Gabo, Róberta, Rebeka (6) a Gabko (4)
VW T5 + Burstner Belcanto 500 TK
Upravil gabko4 dne 12.07.2014 16:22, před 10 let
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

gabko4 napsal:

Ahoj. No tak baterie v ovladači nové, bateria zariadenia funkčná a plne nabitá, ovladač a riadiacu jednotku som nanovo zresetoval podľa návodu, ale bohužial sa mi to nepodarilo spárovať. V návode som ešte čítal že pokial by boli obidve brzdové svetlá nefunkčné tak že to nebude fungovať. Svetlá su OK. Tak neviem, už len tie kabely jedine že by boli niekde prerušené. Zajtra skontrolujem a dam vedieť.

Automatické sloučení 12.07.2014 16:22:
Zdravim. Tak vsetko skontrolovane...motory ked dam pritlak aj pojezd primo z baterie tak to funguje...takze kabely su ok...ja uz neviem...ak by niekoho nieco napadlo prosim napiste...dakujem


Ted me napadla jedna moznost, teda uplne banalni? Bezpecnostni zasuvku a obvod na oji privesu mas dobre zapojenou ci jsi to mel propojeny? Jelikoz jsem ted odjizdel na dovolenou a muj ovladac taky stale pipal a nic, pak jsem si rek ze jsem debil ze jsem nezapojil zastrcku karavanu do zasuvky truma moveru na oji :)))
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
liborlipaliborlipaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
tímto jsem si prošel v loňském roce s moverem Carver (nyní patří pod TRUMA). Popis ± odpovídá. Mě odešel ovladač, musel jsem ho odeslat do SRN na přeměření. Nový mě stál cca 96Eur. Poté vše chodilo bez problémů.
J&K&L (dcera & manželka & já)
Beyerland Vitesse 380.2 & Citroen Xsara Picasso 1,6HDI
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gabko4, Karel Prokop, Lada a Alena, Rudy, Dudla, liborlipa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,918,800 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18787 sekund | Průměrně za: 0.18787 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 1.99MB/2MB