Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 plnenie vody na splachovanie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

plnenie vody na splachovanie

Poslední aktualizace před 10 let
branisbranisNováček
Přidáno před 10 let
Nehnevajte sa že otravujem stálou prkotinou ale neviem si rady kúpili sme si zo ženou pred tizdnom starší ale zachovali karavan alkovinu a chceme cez víkend stym vypadnúť lenže zabíja už dva dni hľadám kam sa dáva chemia a voda na splachovanie a nemôžem to nájsť pozeral som aj internet a nič pekné prosím o radu mám tam vecko thetvord cassete c3.
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
chemie se dava primo do wc, tam kam se vykonava potreba. Voda na splachovani je vetsinou z centralni nadrze.
transit-obytkatransit-obytkaČlen
Přidáno před 10 let
přesně tak, tabletu hodíš do záchoda přímo a voda buď ze společné nádrže, nebo já ji dolévám za servisníma dvířkama u toalety, je tam výklopná nálevka a jde voda a hladini mi ukazuje vodoznak, ten mám na levé straně hned za dvířkama.
p)
milan59milan59Člen
Přidáno před 10 let
Jestli je voda z centrální nádrže poznáš po naplnění vody a zkoušce spláchnutí.
Pokud není voda na splachování z centrální nádrže, tak otevři dvířka na boku auta (kudy se vyndává kazeta WC) a nad kazetou otoč rameno pro nalévání vody na splachování. Nálevka je oválná a přikrytá víčkem. Objem by měl být asi 15l. Přeji mnoho šťastných kilometrů. Ahoj Milan :_

Nějak se nemůžu dostat (časově) k opravě mojí protékající nádržky na splachování, tak letos zatím splachuji kanystříkem.
branisbranisNováček
Přidáno před 10 let
Dakujem všetkým za odpovede nalevka na splachovacuvodu tam nieje je to napojené na centralni nádrž píšete o tabletkach ale ja som kúpil ružovú a zelenú tekutinu jedna je na splachovanie ale nemám ju kam naliať a druhá sa dáva do fekalnej nádrže pokiaľ viem vopred dik za radu.
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
zelena ti je v tom tvem pripade na nic, protoze do centralni nadrze to dat nemuzes, a ruzova je podle me na cisteni nadrze, do fekalni nadrze pred pouzitim se dava nejcasteji aqua kem blue popripade tablety

http://www.karava...-litry.htm

http://www.karava...-x-30g.htm
P
petakČlen
Přidáno před 10 let
Zelená patří do záchodu, tak jak modrá.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Koupil jsi chemii do klasického přenosného WC.Zelená se dává přímo do záchodu a růžová se přimíchává do splachování.Když máž WC vestavné,tak dávej do záchodu jen tu zelenou.Růžovou logicky použít nemůžeš,protože by ti to teklo i ze dřezu.
D
DanaČlen
Přidáno před 10 let
Prosím mám také dotaz. Máme WC - splachování z centrální nádrže, hodili jsme tam jednu tabletu. Ale mám stále pocit, že to zapáchá :-(. Ve starším karavanu jsme měli nádržku zvlášť, tam jsem přilívala vůni , tady to nejde :-(. Tak co s tím?
Dana (48), Dušan (48), Danielka (9)
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
S tím nic neuděláš, tady vůni prostě nedáš. Já jsem si namontoval SOG - odvětrání kazety pomocí ventilátoru - pomůže to dost. Ani to nemusím moc přehánět s chemií do kazety a dá se to udýchat :-)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Přetěsni záklopku, nemám sog, používáme sáčky aqua kem blue a po 3-4 dnech nic necítíme ani v horku, rozhodně ne ho... :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
Přesně jak píše Me2d, stačí správně naředěný agua kem blue a po max 3-4 dnech záchod vyprázdnit a i bez SOG žádný zápach :) nejhorší je, když někdo šíleně šetří a na záchod chodí jen když to opravdu nejde jinak, po 4 dnech zapáchá i skoro prázdný záchod
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Dana napsal:

Prosím mám také dotaz. Máme WC - splachování z centrální nádrže, hodili jsme tam jednu tabletu. Ale mám stále pocit, že to zapáchá :-(. Ve starším karavanu jsme měli nádržku zvlášť, tam jsem přilívala vůni , tady to nejde :-(. Tak co s tím?


na starém autě, než jsem namontoval sog,
tak pomáhalo dát dva pytlíky chemie a ten víkend to vydrželo,
jen kazetou to není, tu jsem vyměnil a nepomohlo, zabralo až to odvětrání.
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Je potřeba říct, že se má s chemií přidat 3l vody, aby to ,co potom přidám, nevykukovalo ven z vody, pak to nemá kudy smrdět, ale to já trochu šidím, protože potřebuju vyjet s prázdnym záchodem a ne s poloplným.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Lubino napsal:

Je potřeba říct, že se má s chemií přidat 3l vody, aby to ,co potom přidám, nevykukovalo ven z vody, pak to nemá kudy smrdět, ale to já trochu šidím, protože potřebuju vyjet s prázdnym záchodem a ne s poloplným.


a taky je dobré s kazetou po větším použití trochu zakvedlat sem tam. :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Lubino napsal:

Je potřeba říct, že se má s chemií přidat 3l vody, aby to ,co potom přidám, nevykukovalo ven z vody, pak to nemá kudy smrdět, ale to já trochu šidím, protože potřebuju vyjet s prázdnym záchodem a ne s poloplným.


a taky je dobré s kazetou po větším použití trochu zakvedlat sem tam. :)

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

A to je dobre udelat hned po te co das do prazdne kazety vodu a chemii.
Jakekoliv kvedlani je vsak zbytecne pri jizde po D1 a na Balkan. To pak vylejes dokonalej koktejl.:_
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Přesně jak píše JPH. Po nalití chemie a přidání vody několikkrát kazetu přetočím a dostanu tak chemii na všechny vnitřní stěny. teprve potom ji vsunu do šachty WC. Kazeta pak nesmrdí. Používám modrou chemii (v létě kapalinu v zimě sáčky), zelenou jsem jednou vyzkoušel a při vylévání kazety mne málem opustil i obsah žaludku. Zbytek láhve skončil v popelnici.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: branis, PetrK, transit-obytka, milan59, petak, bleriot11, Dana, Lubino, Me2d, Lipicani, Zdenek a Alena, JiPe Highlanders, Rudy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,727,241 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21016 sekund | Průměrně za: 0.21016 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB