Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 stará láhev: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

stará láhev

Poslední aktualizace před 10 let
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
zdravím (jako nováček mám další dotaz:)

s karavanem jsem koupil 1x českou bombu 11kg a 2x německé 11kg ale jsou již "prošlé" je to problém? dají se vyměnit zdarma někde za nové?

děkuji
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj. Českou lahev normálně vyměníš u kterékoliv BČS nebo jiného místa, kde plyn prodávají. Kontrolu platnosti přezkoušení nedělají. Německé u nás nevyměníš, musel bys do Německa a tam bys to asi pořídil stejným způsobem. Musíš na nich ale mít ochranný kryt ventilu, bez něho je nevezmou.
Zdraví
Luboš a Dáša
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
aha, kryt asi myslíš ten červený co je tady na obrázku http://www.karava...rma-x-.htm ?

ten nemám dá se pořídit nebo někde sehnat?
Upravil jikoloj dne 30.05.2014 21:43, před 10 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

jikoloj napsal:

aha, kryt asi myslíš ten červený co je tady na obrázku http://www.karava...rma-x-.htm ?

ten nemám dá se pořídit nebo někde sehnat?


Ahoj, k tomu je něco napsáno tady:

http://www.carava...ost_150795

Odkud jsi? Já z MB a také mám 2 na výměnu a s deklem. Pokud bychom byli poblíž, tak by se dal někdo sehnat, kdo jezdí do Německa a za úplatu by nám je vyměnil. Jen nevím, kolik lahví se smí vézt v autě a zda se smí vézt plná bez deklu (vyměnit by to šlo nadvakrát, když jsou 2 dekly). Nebo by sis mohl dekl na cestu tam a zpět tady od někoho půjčit.
Jinak já používám nyní úplně novou hnědou českou s redukcí.
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
já od Nového Jičína :) no zatím tam mám taky klasickou českou s redukcí ale tu tam nacpu jen jednu a chci jet na dlouho do Norska tak jsem uvažoval dát ta 2x ty německé. nebo jestli jsou v Norsku ještě úplně jiné :) ?
RIVARIVAČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, zkus dát dvě italské 10 kg s redukcí na německé šroubení za 135 Kč v e-schopech. Jsou o dost užší. Před týdnem je tady někdo nabízel zdarma/Sigir?/. Plním je u pumpy s PB. Mám jednu, kterou taky používám. Když se zastavíš za mnou do N.J. tak ti ji ukážu.
Z Nového Jičína zdraví Milan
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
ještě jednou otázka na Norsko a plyn, dočetl jsem se že norské láhve stojí záloha 4000 a na severu jsou jiné než na Jihu.. Chceme jet do na na sever na delši dodu 14-xx dnů (jak se bude dařit)

mám jednu českou a 2 německé ale to asi nijak nepomůže.

Obávám se plnění na LPG: nikdy jsem to nedělal a asi to není moc legální..

Je nějaká jiná možnost než si dát originál LPG láhev do auta? to co jsem se díval tak vyjde nejlevněji 11000 + montáž že?

děkuji
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj. S norskými lahvemi Ti sice neporadím, ale my jsme tam byli 6 týdnů (teda i s cestou) a vezli jsme sebou celkem tři lahve. Nakonec nám stačila jedna a trochu z druhé. A to jsme denně ohřívali vodu v bojleru, vařili a párkrát i přitápěli. Tak pokud je máš kam uložit, netrap se s jinými, vystačíš.

Automatické sloučení 13.06.2014 15:22:
Ahoj. S norskými lahvemi ti sice neporadím, ale my jsme tam byli 6 týdnů (teda i s cestou) a vezli jsme sebou celkem tři lahve. Nakonec nám stačila jedna a trochu z druhé. A to jsme denně ohřívali vodu v bojleru, vařili a párkrát i přitápěli. Tak pokud je máš kam uložit, netrap se s jinými, vystačíš. Plmit LPG u normální čerpačky není zrovna bezpečné, ale naplní ti, i ty německé, ve většině plníren plynu. Teda pokud nejsou prošlé.
Zdraví
Luboš a Dáša
Upravil Lubos a Dasa dne 13.06.2014 15:22, před 10 let
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Ahoj. Českou lahev normálně vyměníš u kterékoliv BČS nebo jiného místa, kde plyn prodávají. Kontrolu platnosti přezkoušení nedělají.


Tedy já už zažil problémy, kdy mi na benzínce (Mirošovice) kontrolovali, zda lahve nejsou starší 15ti let. Prý je na to nějaký zákon a kontroluje to ČOIka nebo co, že takové lahve se nesmí vykupovat a prostě mi je nevymění.

Vzhledem k tomu, že je to tam nastříkané, tak se to dá snadno zkontrolovat, tak bacha hlavně když budete vyměňovat, abyste nedostali nějakou 14 let starou stařešinu, se kterou by mohly být potencionální problémy...
mbmbČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jikoloj napsal:

zdravím (jako nováček mám další dotaz:)

s karavanem jsem koupil 1x českou bombu 11kg a 2x německé 11kg ale jsou již "prošlé" je to problém? dají se vyměnit zdarma někde za nové?

děkuji


Ahoj,Máme vše na výměnu skladem www.mbautoservis.cz
nebo volej popř SMS 603 521 920
:t
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
mbmbČlen
Přidáno před 10 let
:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
tak u nás v Novém Jičíně ty německé lahve nenaplní, (jsou prošlé). četl jsem zde, že v Německu na to nehledí a dělají revizi vždy a není problém je vyměnit.

Jen nemám ty ochranné kryty... takže je v Německu nevezmou. Neprodá někdo 2ks? nebo nepůjčí tak na 2 měsíce?

za týden odjíždím do Norska a chtěl jsem sebou aspoň 2 lahve...
Díky
Snecek laikaSnecek laikaNováček
Přidáno před 10 let
Ahoj zdravím. Já jsem právě na cestě v Norsku na 2 měsíce a vzal jsem si 2 české lahve naplněné propanem (tolik to nečoudí ) Po měsíci vaření a ohřevu vody jedna došla. K mému překvapení mi v Norsku bez problému českou lahev naplnili propanem za 100 NOK. Není tedy třeba kupovat ani novou lahev ani redukce. Pro jistotu uvádím kontakt na danou společnost www.vestgass.com tam se jistě najdou plnící místa poblíž vaší trasy. Šťastnou cestu Petr
MencliciMencliciČlen
Přidáno před 10 let
V Německu jde vyměnit lahev v hobymarketech Obi,Hornbach a podobných nebo jen u benzíny vždy je na ní nová revize. Stojí 22e a u pumpy něco kolem 25e. Měl jsem 2roky propadlou a nikomu nic nevadilo !)
Petr + Aja + Knaus Travel-Liner 710GH !c
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jikoloj, Lubos a Dasa, kutil1, RIVA, Martin75, mb, Snecek laika, Menclici

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,041 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19701 sekund | Průměrně za: 0.19701 (0) sekund | Dotazy: 113 | Použitá paměť: 2.09MB/2MB