Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Navigace Garmin Camper: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Navigace Garmin Camper

Poslední aktualizace před 7 let
rivanrivanNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,
díky za informace. Zkusím tedy zadávat nejrychlejší režim a uvidím. Ty objížďky asi opravdu fungují tak, že co zaškrtnu, to se vynechává, tedy objíždí. Čili nepovoluji dálnici, ale tím zaškrtnutím ji zakážu.
Rivan
Renča a Ivan, Ford Tranzit, Chausson Welcome 54
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj kolegové,

tak jsem si dnes objednal novinku Garmin Camper 770T-D Lifetime Europe45.
Sice jsem váhal mezi MIO MiVue Drive 65LM Truck/ Karavan, ale nakonec kvůli camper POI a jednotnou podporou topo map jsem zvolil, jak jsem zvolil.

Mám jednoduchý dotaz prosím .....

Kolik procent STPL z reality databáze Garmina obsahuje ?
Je tam většina, jsou tam všechny, nebo si mám nahrát své ?

Zítra dorazí a večer vyjíždím, tak kvůli času.

Děkuji.
4.114683,118.628756
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Ahoj kolegové,

tak jsem si dnes objednal novinku Garmin Camper 770T-D Lifetime Europe45.
Sice jsem váhal mezi MIO MiVue Drive 65LM Truck/ Karavan, ale nakonec kvůli camper POI a jednotnou podporou topo map jsem zvolil, jak jsem zvolil.

Mám jednoduchý dotaz prosím .....

Kolik procent STPL z reality databáze Garmina obsahuje ?
Je tam většina, jsou tam všechny, nebo si mám nahrát své ?

Zítra dorazí a večer vyjíždím, tak kvůli času.

Děkuji.


To asi je těžké na odpověď. Budou tam data k nějakému datu, pokud STLP vůbec budou.
Jednodušší je si postahovat z různých aplikací STLP data a následně je importovat do Garminu. (Camperonline, ProMobil, Park4night a řada dalších)
Zvláště je to vhodné udělat pro Itálii a Francii. Vždy stahuj data z jejich stránek. Záruka aktuálnosti.
tomokingtomokingČlen
Přidáno před 7 let
Garmin CAMPER 770T mam asi 2 mesice, jelikoz ma bluetooth a wifi tak se v podstate neustale aktualizuje. Kempu a stellplatzu je tam pozehnane , sparuj si to z Smartphonelink ... aplikace od Garminu. Kempy a stellplatzy jsou tam stejne jako v aplikacich ACSI™, NKC™ i MotorHomeFacts™

jinak jsem s ni velmi spokojen, odezva displaye je stejna jako na smartphonech ... parada
Chausson 630 (Ford 170Hp) Welcome 2017
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Díky za reakce ....

Tak právě aktualizuji a čekáme až to doběhne, pak vyrážíme.
Stopnout to nešlo, jelikož jinak by nenavigoval.

Spáruju si to, jasně, díky za doporučení.

Kempy jsou mimo můj zájem, takže spíše řeším zda jsou STPL v oddělené kategorii, nebo jinak identifikovatlné.
No, za chvíli uvidím.

Stejně nemám čas si nahrát svá místa, takže se spolehnu na Garmina.
4.114683,118.628756
zdenek1961zdenek1961Člen
Přidáno před 7 let
zcela souhlas z VASU,mam ty samé problémy
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Po několika konzultacích s Garmin a po pochopení špatného překladu, že dálnice je cesta apd. jsem došel do stadia, že mně už navigace nevypeče a maximálně mi slouží. Už mi nezkracuje cestu, neposílá mně na polní cestu a jsem s ní plně spokojen.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
D
davidtČlen
Přidáno před 7 let
Ja si dneska vyzvedl v Alze navigaci MIO Caravan, vyzkousel ji doma asi 2 minuty a rano ji tam nesu zpatky. Ta prodleva displaye - to zkrátka nedám. Přišerný. Měním za Garmin Camper, tak snad to bude lepsi....V pátek mame odjezd do Jesola..
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

davidtesny napsal:

Ja si dneska vyzvedl v Alze navigaci MIO Caravan, vyzkousel ji doma asi 2 minuty a rano ji tam nesu zpatky. Ta prodleva displaye - to zkrátka nedám. Přišerný. Měním za Garmin Camper, tak snad to bude lepsi....V pátek mame odjezd do Jesola..


No, s Garmin Camper jsem najel již 8 000 km a napíšu časem (teď nestíhám) takovou osobní minirecenzi.
Odezva displaye je super jak psal kolega výše, ale pár much má, stejně tak jako pozitiv.

Co se ale týče navigačních algoritmů, tak PDA verze iGO 8.3 sestavená léta Páně 2008 je nepřekonatelná jak rychlostí výpočtů, tak optimalizací trasy .... Camper se musí hlídat, jelikož jeho některé úvahy jsou dosti zcestné :-) - dle očekávání neumí najít optimální cestu.
4.114683,118.628756
M
MegaNováček
Přidáno před 7 let
Já z jejiho chování (nová navigace Camper 770) a výpočtů šílím...jsem moc zědav na minirecenzi.. případné opravy nebo upozornění jak chybky obejít...
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 7 let
Jezdím s kamionem po Evropě,tak pár ( hoodně ) navigací mi prošlo rukama. A s kolegama s práce jsme se prakticky všichni shodli ,že logiku trasy má bezkonkurenčně IGO !!! A je jedno jestli prastaré 8.3 nebo Igo Primo. A hlavně jednoduché na ovladaní a nastavování parametrů.
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kajman111 napsal:

...... že logiku trasy má bezkonkurenčně IGO !!! A je jedno jestli prastaré 8.3 nebo Igo Primo.


Nemohu pochopit, že světová jednička nabízí pouze trasu nejkratší a nejrychleší. V iGo bylo mým zvykem zadat cíl, trasu ekonomickou a jet - o nic víc se nestarat, cesta byla až na několik málo vyjímek vždy perfektně spočítaná.
Nevidím na algoritmu výpočtu ekonomické trasy nic složitého, stačí spočítat kilometry, dobu jízdy a určit nějakou mez, pro kterou je poměr časové ztráty způsobené zkrácením vzdálenosti po horší silnici (terénem) přijatelný.
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,812 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20644 sekund | Průměrně za: 0.20644 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 1.98MB/4MB