Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 oprava zateklého karavanu...: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

oprava zateklého karavanu...

Poslední aktualizace před 6 let
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
Tak jsem pár dnu po koupi zjistil že přes již jednou opravený nátěr na střeše do auta zatéká a asi zatékalo delší dobu i majiteli předemnou...

Jak by jste postupovali? "překližka je úplně prohnilá... já chci ji oškrabat co zůstalo a vyřezat MDF (sololit) desku a tu tam přišroubovat kam to ještě půjde a pak přilepit. je zhnitá i konstrukce z dřevěných hranolu - asi taky vyměnit že?


bude stačit 3mm MDF deska
mám dát mezi polystyren a desku nějaký igelit?
je nějaký silikonová-gumový nátěr na střechu ať můžu přemazat lišty na střeše, dal bych tak 5cm široký pás
nevíte jak jsou přišroubovat skřínky u stropu? z boku to vidíme ale nevím jak to je ke stěně, nic nevidím a z druhé strany (venku) nic tak není.

Děkuji za zkušenosti
jikoloj Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen img_1979.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Perfektní a vyzkoušený mám teď čerstvě, kdy jsem zkoušel různá lepidla (Karavanová) která po čase povolila CERESIT AQUA BLOCK, je to nátěr štětcem, válečkem nebo v kartuši, dokáže vyplnit až 1cm a je trvale pružný odolný UV a až 3mm silný nátěr stojí kolem 320,- 1kg a stačí na celý bydlík. Dělá se černý a šedý http://www.ceresi...aquablock/

Jinak samozřejmě žádný igelit a dřevo komplet vyměnit i s izolací pokud bys měl dost financí nechal bych to vypěnit chytrou pěnou, která ochrání i dřevo a nesákne vodou. www.honter.cz
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
jikolojČlen
Přidáno před 10 let
na tu pěnu jsem zapomněl. to asi udělat rošt, přibýt desku a pak tam vyvrtat dirky pro pistoli a stříkat že? jsou nízkomi to na druhé straně nevypne ten hlinkový plášť

a jestli myslíte http://www.honter...lacni-sada tuto pěnu tak potřebuji tak 6 m2 a nejmenší balení vyjde 7000kč... to dám asi tvrzený polystyren
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Nejsou levní, ale spíš jsem myslel někoho z okolí sehnat kdo ji aplikuje profi a domluvit se s ním přímo z velkých staveb jim zbyde pár kg a pak je za méně kč vyplácají u tebe, než by to vyhodili, musí spotřebovat balení.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
houmrhoumrČlen
Přidáno před 10 let
Tak jsem umýval přívěs (máme ho od května 2014). Otevřel jsem přední prostor pro plyn vodu ... a mokro. Tak jsem hodil okem odkud že teče. No a pak mi úsměv stuhl. Mezi oknem a víkem jsem se dotkl těsnění a vypadlo i těsnění a něco jako zbytek dřevěného rámu a voda a hlavně kupa silikonu. Zřejmě nějaký profík montér :o . No tak snad to stihnu do 18.7. odstranit abychom mohli vyjet. Kapku latěk, butylu, vrutů a piva a jdem do díla. skusím přidat foto. Hoj a držte palec a hlavně nesilikonujte přívěs. !t
Kamil!^ 40Lenka!u 42Anička !z 12 Danielka !z10 Renault Master - Ahorn Alaska
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let
Do 18.7. to určité zvladnes...mas času dost !):_
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
houmrhoumrČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

houmr napsal:

Tak jsem umýval přívěs (máme ho od května 2014). Otevřel jsem přední prostor pro plyn vodu ... a mokro. Tak jsem hodil okem odkud že teče. No a pak mi úsměv stuhl. Mezi oknem a víkem jsem se dotkl těsnění a vypadlo i těsnění a něco jako zbytek dřevěného rámu a voda a hlavně kupa silikonu. Zřejmě nějaký profík montér :o . No tak snad to stihnu do 18.7. odstranit abychom mohli vyjet. Kapku latěk, butylu, vrutů a piva a jdem do díla. skusím přidat foto. Hoj a držte palec a hlavně nesilikonujte přívěs. !t



Tak přikládám foto.
Počasí mi zatím fandí (abych to nestihl)
Kamil!^ 40Lenka!u 42Anička !z 12 Danielka !z10 Renault Master - Ahorn Alaska
houmr Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
houmr napsal: No tak snad to stihnu do 18.7. odstranit abychom mohli vyjet.
To určitě zvládneš,máš na to rok !!! :D
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
houmrhoumrČlen
Přidáno před 10 let
ups - špatný datum
myslel jsem do 18.8. a ne do 18.7. :he
ale to ti asi došlo :g
Kamil!^ 40Lenka!u 42Anička !z 12 Danielka !z10 Renault Master - Ahorn Alaska
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Samo,že došlo.jen už tě na to upozornil janiskaravany,hned nad tvým.Sranda musí být,hlavně ať vše dobře dopadne.Držím palce.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
houmrhoumrČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

houmr napsal:

ups - špatný datum
myslel jsem do 18.8. a ne do 18.7. :he
ale to ti asi došlo :g




hotovo opraveno :r
už jsme i zpět z dovolené a po téměř 500 km cestě skoro pořád za deště neproteklo,
takže mi dovolte se pochválit, protože přívěs jsem ještě opravdu nerozkuchával.
Ale, že to bylo pořádně slepené a těch nastřelováků - ještě těď se mi o nich zdá :o

a samozřejmě mi i to počasí při opravách stále "přálo"
odkrýt,přikrýt !^ odkrýt,přikrýt, !^.....

Automatické sloučení 01.09.2014 12:26:
během a po opravě (i noční, aby se jelo)
ještě dodělám mouchy a finito
Kamil!^ 40Lenka!u 42Anička !z 12 Danielka !z10 Renault Master - Ahorn Alaska
Upravil houmr dne 01.09.2014 12:26, před 10 let
houmr Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen dsc_0465.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen dsc_0431.jpg Obrázek nebyl nalezen
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 10 let
Pěkná práce, líbí se mi
R
Roman1595Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj.
Kupil som som starší karavan Chateau Delta 3900,r.v.1999 a dopadol som ako vačšina z vás.Ked som ho kupoval vydel som popraskaný predny laminat,ale tvrdili mi,že to nič neni,že to ma každý starý karavan.vraj sa to da zalepiť a hotovo.ALE...Mam ho cca 2mesiace a po par jazdach a hlbšiom skumani som zistil,že je celý predok hnili.Sam to opraviť neviem a nemam kde.neviete mi prosim poradiť firmu alebo niekoho na opravu?popripade skusenosti s firmami ktore robia take opravy?
neviem sa rozhodnuť čo dalej,lebo nemam tušenie čo stoja take opravy.
Dakujem za odpovede.
ZdenekZsPZdenekZsPČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nic si z toho nedělej a máš uplnou pravdu. Já taky koupil karavan a teprve po týdnu dovolené jsem zjistil, že kolem předního okna zbyl z výdřevy jen troud a já pochopil proč byl karavan tak levný :-).
Taky jsem zvažoval nechat to někde opravit, ale nakonec jsem se do toho pustil sám. A taky nemám kde a tak jsem koupil větší plachtu a opravoval jsem to o víkendech na dvoře chalupy. Nakonec jsem měnil celou výdřevu kolem předního okna, část jednoho boku a i kousek podlahy. Materiál jsem kupoval a nebo si nechal uříznout v Hornbachu + šrouby a mamuta, jen pro Sikaflex 221 jsem musel do speciálky pro karavany.
Jestli jsi jen trochu zručný, tak to dáš. On je karavan jen silná deska podlahy, na ní je dřevěnná kostra a ta je potažena někde hliníkovým plechem a někde plastem, které jsou spojený vruty v hliníkových lištách po obvodu.
Být Tebou, tak se do toho také pustím sám. I když seženeš servis, tak si myslím, že Ti to ten karavan dost prodraží. Je pravda, že mám chalupu jen kousek a tak jsem jezdil opravovatkromě víkendů i odpoledne, ale mám to hotové za necelé tři týdny.
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Toto budou tví nejlepší přátelé. Dej se do toho.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jikoloj, Me2d, houmr, janiskaravany, Mirek a Jirinka, Daniel Trochta, Roman1595, ZdenekZsP, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,719,302 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23198 sekund | Průměrně za: 0.23198 (0) sekund | Dotazy: 121 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB