Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nový STPL Lago di Garda: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nový STPL Lago di Garda

Poslední aktualizace před 10 let
H
Hanka a PetrNováček
Přidáno před 10 let
Zdravíme kolegy cestovatele ,
právě jsme se vrátili z Lago di Garda a chceme nahlásit nový STPL pro cca 100-150 obatek v Peschieře del Garda, téměř v centru na ulici Via Milano, naproti benzinky Agip. Vybavení WC , sprcha , mytí nádobí, vypouštění odpadu , napouštění vody, el. přípojky. Vše úplně nové. Souřadnice: N45°26'18,7" E10°41'05,3".
STPL , který je uveden v Board atlasu 2014 na ulici Via Bell' Italia je zrušen a je tam pouze kemp.

Zdraví a mnoho úspěšných výjezdů přejí Hanka a Petr
PeropPeropČlen
Přidáno před 10 let
Díky to je přínosná informace. Per. :g
cestovatel ze Šumavy;y
Stanley_manStanley_manČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Hanka a Petr napsal:

chceme nahlásit nový STPL pro cca 100-150 obatek v Peschieře del Garda,


Zdravim, dik za info :)
A prosim vas, je to nejakym spusobem hlidabe, nebo oplocene? Respektive, da se tam nechat bydlika a jit si zasurfovat? A jeste ta cena - kolik za to cheji..?
Dik!
one more road to cross
FeromontFeromontČlen
Přidáno před 10 let
Právě stojíme na STPL v Peschieře na Lago di Garda. STPL nový pěkný , cena 15 euro vč.elektřiny na 24hod.Nebo můžes využit servis 5euro.Při vjezdu je parkovací automat. Je možno parkovat ,myslím 0,6euro/hod. Místa je dost, při pondělku poloprázdno. Areál oplocený , připojení na wifi.
Jana a Luboš
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, teď právě stojíme na novém STPL v Pescheire. Přes noc tu bylo cca 30 obytek a místo se sežene v pohodě. Vše je nové, čisté a moc hezké....:)
Kdo se sem chystá jet, tak si prosím upravte GPS souřadnice, aby vás taky navigace nenahnala do slepé ulice Via Madonnina a nemuseli jste stejně jako my couvat 300m úzkou uličkou.....:)
Správné GPS souřadnice jsou:

45°26'23.6"N,10°41'4.9"E
KoritakKoritakNováček
Přidáno před 10 let
Zdravím,
Zrovna tento víkend se tam taky chystám a chtěl jsem se zeptat , že jestli když tam přijedu v noci tak jestli se dostanu dovnitř. Díky moc
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Vjezd možný kdykoliv. Vezmeš si parkovací lístek a otevře se Ti závora. Plac je osvětlený celou noc. Nejlepší místa najdeš vpravo skoro vzadu u trávníku...:)
KoritakKoritakNováček
Přidáno před 10 let
Dobře děkuji moc
H
hymer662Člen
Přidáno před 10 let
Mohou tam stát i karavany ?
A jedná se o toto místo ?

https://www.google.cz/maps/@45.440164...r9e3fQ!2e0

Díky.
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
U Lago di Garda je spoustu STPL, je zde i nějaký lepší-lépe umístěný než ten, který popisujete?
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

lmusialek napsal:

Mohou tam stát i karavany ?
A jedná se o toto místo ?

https://www.google.cz/maps/@45.440164...r9e3fQ!2e0

Díky.



Ano, jedná se o toto místo.... Není úplně u vody, ale 100x lepší nežli místní hnusné kempy:)

S karavanem tam nikdo nestál, ale myslím si, že by nemusel být problém. Plac je opravdu veliký. Přes den tam je obsluha a část hned za závorou je využívána jako parkoviště pro osobáky. Zkus se s nimi domluvit....:)
stellplatz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen img_5395.jpg Obrázek nebyl nalezen img_5385.jpg
D
DolarekČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, poněvadž se také chystáme k jezeru, tak by mě zajímalo, v čem jsou ty kempy hnusný. Díky.
Petr
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
Včera jsme se vrátili s Gardy, projeli jsme jí od Torbole po Sirmione, STPL byli po cestě všude, v Torbole dokonce parcely kde byla voda,el,a dokonce i odpad. Do kempu jsme nejeli ani jednou.
PeropPeropČlen
Přidáno před 10 let
Ahojky,rád bych věděl jak ty STPL hledáte. Já jsem celé jezero objel během 5 let nejméně 3 krát a nikde jsem na vyznačené STPL nenarazil. Co byli parkoviště tak všude klacky na v. 2,2 m. A ve městé tolik aut,že se nedalo. Takže letos najaře jsem večer zajel do malého kempu přímo u vody a pohoda včetně Vifi zadara. A cenově ještě levnější než to STPL. Jinak již dvakrát jsem byl v kempu ve Smirnoe a pěkný. Na kole krásně za pár minut do krásného starodávného města na poloostrově. doporučuji, Pe.
cestovatel ze Šumavy;y
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Perop napsal:

Ahojky,rád bych věděl jak ty STPL hledáte. Já jsem celé jezero objel během 5 let nejméně 3 krát a nikde jsem na vyznačené STPL nenarazil. Co byli parkoviště tak všude klacky na v. 2,2 m. A ve městé tolik aut,že se nedalo. Takže letos najaře jsem večer zajel do malého kempu přímo u vody a pohoda včetně Vifi zadara. A cenově ještě levnější než to STPL. Jinak již dvakrát jsem byl v kempu ve Smirnoe a pěkný. Na kole krásně za pár minut do krásného starodávného města na poloostrově. doporučuji, Pe.



Ahoj. Stellplatzy najdeš na internetu a pak už musíš jet podle GPS souřadnic. Já využívám hodně Promobil, Bordatlas, ADAC.

http://www.promob...z-145.html

http://www.bordat...
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Perop napsal:

Ahojky,rád bych věděl jak ty STPL hledáte. Já jsem celé jezero objel během 5 let nejméně 3 krát a nikde jsem na vyznačené STPL nenarazil. Co byli parkoviště tak všude klacky na v. 2,2 m. A ve městé tolik aut,že se nedalo. Takže letos najaře jsem večer zajel do malého kempu přímo u vody a pohoda včetně Vifi zadara. A cenově ještě levnější než to STPL. Jinak již dvakrát jsem byl v kempu ve Smirnoe a pěkný. Na kole krásně za pár minut do krásného starodávného města na poloostrově. doporučuji, Pe.


Máš několik možností:

1) nahrát si STPL přímo do navigace

2) použít toto vlákno ( tam najdeš i podklady pro možnost výše ) http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...rowstart=0

3) tak jako mají Němci BordAtlas mají i Italové svoji knižní podobu, lze koupit v Itálii v každém větším knihkupectví

PS. Z Gardy jsme se vrátili v sobotu, stáli jsme na STPL v Rivě a Arcu
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
PeropPeropČlen
Přidáno před 10 let
Díky,to je mi jasné,že to najdu na internetu. ale já jsem spíše chtěl vědět,jestli jsou nějak označeny a nebo ukazatele. Poněvadž doma vždy cestu přesně neplánuji a řídím se spíše podle počasí a kde se mi líbí. Je zajímavé,že v Rakousku a nebo Německu je mají označené a hlavně v Alpách je jich hodně a některé jsou spíše jako parkoviště označené pro kempery a většinou i zadarmo. Já žádné služby ani požadavky na místo nepotřebuji. V Itálii je to podle zkušeností dos horší a nejsou nám moc nakloněni. ale všude se dá najít místo. Pokud jen cestuji tak mne stačí přespat. Pokud u moře,tak je výhodnější kemp,poněvadž jinak přístup k moři není. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Perop napsal:

Díky,to je mi jasné,že to najdu na internetu. ale já jsem spíše chtěl vědět,jestli jsou nějak označeny a nebo ukazatele. Poněvadž doma vždy cestu přesně neplánuji a řídím se spíše podle počasí a kde se mi líbí. Je zajímavé,že v Rakousku a nebo Německu je mají označené a hlavně v Alpách je jich hodně a některé jsou spíše jako parkoviště označené pro kempery a většinou i zadarmo. Já žádné služby ani požadavky na místo nepotřebuji. V Itálii je to podle zkušeností dos horší a nejsou nám moc nakloněni. ale všude se dá najít místo. Pokud jen cestuji tak mne stačí přespat. Pokud u moře,tak je výhodnější kemp,poněvadž jinak přístup k moři není. Per.


V Itálii jsou značeny " SOSTA CAMPER"
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Perop napsal:

Díky,to je mi jasné,že to najdu na internetu. ale já jsem spíše chtěl vědět,jestli jsou nějak označeny a nebo ukazatele. Poněvadž doma vždy cestu přesně neplánuji a řídím se spíše podle počasí a kde se mi líbí. Je zajímavé,že v Rakousku a nebo Německu je mají označené a hlavně v Alpách je jich hodně a některé jsou spíše jako parkoviště označené pro kempery a většinou i zadarmo. Já žádné služby ani požadavky na místo nepotřebuji. V Itálii je to podle zkušeností dos horší a nejsou nám moc nakloněni. ale všude se dá najít místo. Pokud jen cestuji tak mne stačí přespat. Pokud u moře,tak je výhodnější kemp,poněvadž jinak přístup k moři není. Per.


Moc ti nerozumím, STPL - italsky Area di Sosta, zkratky AA a pod. jsou označeny úplně stejným symbolem jako kdekoli jinde v Evropě. Další čemu moc nerozumím, co myslíš tím " a nejsou nám moc nakloněni ", Itálie je karavanistická velmoc ( stejně jako D či Fr ) a i STPL je tam spousta zadarmo jako ve zmiňovaných zemích. Stejně jako ale budeš špatně hledat STPL zdarma u Bodamského jezera, tak stejně špatně budeš hledat zdarma STPL na Gardě. Nevidím podstatný rozdíl mimo cenu pohonných hmot, tam jim už fakt hráblo :o

Jediný bod, kde vidím rozdíl, je že taloši mají na vše zákon a tak mají i zákoně dáno co je parkování a co kempování. Na druhou stranu, jsou pověstní tím, že je nedodržují.... a jsou stejní ojebávači jako my ( Češi ) tak je tu a tam přístup na privátní STPL trochu komlikovaný, např. je nutno někam zavolat nebo si vyzvednou kartu atd.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 31.08.2014 22:57, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,673,621 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.36302 sekund | Průměrně za: 0.36302 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB