Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bükfürdő 2014: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bükfürdő 2014

Poslední aktualizace před 9 let
H
HansČlen
Přidáno před 10 let
Když přijedeš večer,nebo až za tmy můžeš zaparkovat(ne kempovat),na parkovišti před restauraci Myslivna,někde vzadu,aby jsi nezavazel.Vždy je to o ohledu k ostatním uživatelům parkovišť.Stojím tam vždy a nikdy jsem neměl problém.Na parkovišti přes cestu,jsem viděl i karavany s vytaženými stoly a křesly,dokonce tam snad i grilovali,tak se nedivme,že tam brzy bude i zákaz vjezdu karavanů.Dělají si to sobě,ale ji nám ostatním někteří taky karavanisté sami!
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Hans napsal:

Když přijedeš večer,nebo až za tmy můžeš zaparkovat(ne kempovat),na parkovišti před restauraci Myslivna,někde vzadu,aby jsi nezavazel.Vždy je to o ohledu k ostatním uživatelům parkovišť.Stojím tam vždy a nikdy jsem neměl problém.Na parkovišti přes cestu,jsem viděl i karavany s vytaženými stoly a křesly,dokonce tam snad i grilovali,tak se nedivme,že tam brzy bude i zákaz vjezdu karavanů.Dělají si to sobě,ale ji nám ostatním někteří taky karavanisté sami!

Ahoj Hansi
měls štěstí nebo my smůlu. Noční hlídač nás při příjezdu kolem půlnoci z parkoviště u Myslivny vykázal. Blekotal něco o soukromém pozemku, pokud jsem jeho směsce Maďarštiny, Angličtiny a Němčiny podpořené gestikulací správně porozuměl.
Jinak ale souhlasím s tím, že za čas nebudeme moci přespat na divoko nikde, především díky chování některých "kolegů".
Třeba zase někde, a nebo přímo v Buku :_
Rudy
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Kali napsal:

Citovat

Luteve napsal:

Do kempu vjezd od 8.00 hod. Odhlášení z kempu v den odjezdu do 12 hodin, dělám to tak, že se ráno odhlásíme, ponecháme si hodinky na průchod do lázní a odjíždíme ( odevzdáme náramky) kolem 12.30 hod. Do13.00 hod musíš opustit kemp. Jinak při příjezdu večer parkujeme naproti lázním na velkém parkovišti, dá se vjet i do kempu před řetěz, pak se platí jen noc bez vstupů .


Taky jsem počítal s přespáním naproti vstupu do lázní na parkovišti,ale je tam tabulka že od 20 do 7 hod se parkoviště uzavírá(závorou na kolečkách).
I když během pobytu aspoň jedno parkoviště zůstávalo otevřené a jednou jsem tam bydlíky viděl cca ve 22hod stát.Osobně jsem nezkoušel dráždit. Podle tabulky by to mělo být pod kamerovým dozorem.

Karel


Ahoj.Na tomto parkovišti jsme již párkrát přespávali a nikdy žádný problém.Jednou u nás zastavila i police,něco povídali a po pár slovech odjeli i z úsměvem.Tak snad to není žádný problém.
Hasky
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Zrovna jsme v Buku. Parkoviště naproti kempu bylo v době našeho příjezdu (v neděli) přehrazeno závorou, vjezd nebyl možný. Stáli jsme do rána na parkingu u "Myslivny" a nikomu jsme tentokrát nevadili. Dnes ráno jsem jel na kole do krámu pro rohlíky a závora na parkingu naproti byla otevřená. Takže babo raď.
Je mimo sezónu, tak to asi nikdo neřeší.
Jen pro informaci, v kempu je v současnosti asi 30 karavanů, z toho cca 5 českých. Lázně v pohodě, lidí proti minulému víkendu tak 1/3. Zítra však začíná nějaký event (dnes uzavřeli část odpočíváren) tak uvidíme, co se z toho vyvrbí.:_
H
HansČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím Rudo,ta závora se zavírá a zamyká večer ve 20hod. a odmyká ráno v 8hod,je tam cedule,teď nevím,jestli u 1vjezdu,nebo u obou,byl jsem tam začátkem listopadu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: janhladky, Luteve, Andre2, poldaj, nugisek, SNA, jarda77, lusy, FJR, Roberto, Sumec, Deda Lebeda, Kali, Rudy, Hans, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,048,068 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18438 sekund | Průměrně za: 0.18438 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB