Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 pneu VRANÍK: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

pneu VRANÍK

Poslední aktualizace před 7 let
D
drapalČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj - teď se na mě asi sesypete co jsem to za vola, ale koupil jsem si, ač mě většinou zrazovali, ale ne všichni - někteří vřele doporučovali - tedy zakoupil jsem na bydlíka na ZIMU - kdy skoro nejezdím, ale abych je tam měl, tak 4x zimní protektor pneu Vraník:c - já vím jsem vůl, ale na ten jeden či dva výlety v zimě jsem si řekl proč neušetřit, na léto máš kvalitní "Fajrstonky" tak na zimu VRANÍK stačí - při nákupu mi bylo řečeno cituji: kdyby se cokoliv přihodilo tak bezplatná výměna je samozřejmostí - tak jaká křeč - no tak při obouvání - byl jsem u toho - se u jedné roztrhnul ten boční kord, tedy prasknul drát při bližším pohledu evidetně shnilej, takže ta mateřská stará pneu co to na ni bylo naprotektorovaný asi někde dostala co proto, řka si no neva dají mi jinou, jsem se vydal do Březhradu u Hradce Králové kde jsem je koupil - byl jsem nemilosrdně vyhozen se slovy to Vám způsobil ten neumětel obuvník co Vám to nazouval a dopis stejného znění dorazil i přímo od Vraník sro - Slušovice - takže opět jsem byl za vola - vím že jsem naivní, ale já jsem si to k zákazníkovi nikdy nedovolil protože jsem si svým hloupým laickým selským rozumem spočítal, že sice ušetřím za tu jednu blbou věc, ale celá jeho firma i rodina a možná i jeho přátelé už si u mě nic nekoupí, ale on ví že se asi pořád najde spousta co si koupí a blbě se k tomu stavím já - asi začnu zákazníky taky dřít z kůže - možná že to i vyžadujou - tuhle mi jeden známej říkal že pokud ho návštěva v servisu nestojí alespoň 20litrů tak ten servis jistě stojí za pendrek a práci tam lajdácky odbývají - asi je třeba změnit taktiku !) přeji všem co nejméně zbytečných vydání a mnoho šťastných km v nadcházející sezoně :_
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj proč se nazívaš volem :-) Já je mám na osobáku taky a Pepkotaky a spokojenost :-) i Když tedy mám lepší zkušenosti z penuservisem. Pokud jsi Pneu kupoval v Březhradě naproti BMW tak tam bych si nekoupil ani plašt na koloběžku natož disk na auto Michal :_ priště lepší servis, Jinak zkus zajet v HK směr Skleněna věž ze zadu nevim sice ulici ale myslím že to je Hořicka tam je pneuservis taky.
Upravil Bomber_007 dne 27.04.2014 19:18, před 10 let
priborjpriborjČlen
Přidáno před 10 let
Ve firmě na dodávce máme pneu Vraník taky a bez problémů. Jinak solidní pneuservis Dědeček ( i cenově) je na výpadovce na Hořice 500m za kruháčem u ČKD.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Myslel jsem, že protektory už se ani nedělají, je taky nějaká firma která neprotektoruje moje sjeté pláště na dodávku ??
jak to vychází cenově ??
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Kdo pije pivo Bráník, sere jak Vraník :D :_
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 10 let
Na offa a rally super pneu. Asi špatnej kus.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
D
drapalČlen
Přidáno před 10 let
pneuservisem to nebylo - je to soused vedle v baráku - dělá mě gumy už 20 roků, momentálně mám 6 aut 4 motky a nějaký vozejky tak sem tam pečenej vařenej ale tohle jsem ještě neviděl- dáme kafe :kpřezujem a hotovec - tahle se roztrhla ani nebyla páka v půlce a drát úplně zkřenčelej - mezi prstama se sypal - evidentně šmejd:o, ale je fakt že na jízdu jsem jinak spokojenej, ovšem za přístup už si nikdy vraník nekoupím a to jsem chtěl do nich flotilu na zimu obout - dost bych ušetřil !t - škoda:|
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
S Vraníkama mám taky jen dobré zkušenosti, na subaru outback a po 4 letech jedna rupla uprostřed dezénu na matrixu
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 10 let
Já též jezdím Vraníky-3xsada no osobaku a zimní na obytce. Nemohu si na ně stěžovat...
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj proč protektory když mám auto za peníze a jeho rozbití kvůli ušetřené pětistovce na pneu a to se nebavím o zdraví. Moje zkušenost koupil jsem dodávku, která byla obuta na skoro nových vranících při cestě do Rakouska mi střelila na dálnici utrhla mi trubku od válečku a dráty od čidla ABS a tato sranda mně stála téměř dvacet tisíc korun a to se nebavím a čase a problémech s tím strávených:(
V
AnonymČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
přiznám se, že jsme také před letošní zimou řešili obutí na bydlíka a přemýšlel jsem o Vranících. Ale v našem rozměru je neměli. Jinak je máme na všech dodávkách v naší firmě a v zásadě bez problémů. Jen jednou jsme řešili vypadaný běhoun za jízdy, kolo nám vyměnili okamžitě po vrácení se z cesty systémem kus za kus s omluvou. Dělal nám to výše zmiňovaný Pneuservis Dědeček Hradec Králové.
Chápu, že se jedná o protektory, takže vlastně nikdy nevíš, na čem je nová směs upečena, ale na druhou stranu cenově jsou fajn a zkušenosti z devíti dodávek a čtyř zim jsou vesměs pozitivní. Pro zajímavost jsem si zkusil koupit Vraníky i na svého Superba, zima v pohodě, jen u tohoto typu vozidla jsou již poněkud hlučnější (u dodávek se to tolik neřeší...).
Toť můj příspěvek a reálné zkušenosti s touto značkou.
Vašek
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Chlapi, protektory Vraník to je asi jako koupit od větnamců značkové zboží LODIDAS a KAMASONIK:he
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Použití protektoru tak max. ve městě nebo na vozidla s max. rychlostí 100km. Jiné použití je sebevražda.:(
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Laďo asi tak a i to bych si rozmyslel. Kámošovi bouchlo na karavanu kolo a škoda na koupelně a plastech cca25000. A to se vyplatí.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

tuareg napsal:

Laďo asi tak a i to bych si rozmyslel. Kámošovi bouchlo na karavanu kolo a škoda na koupelně a plastech cca25000. A to se vyplatí.



Mám s takovými šmejdy bohužel podobnou, dvojí zkušenost na autě, i když škoda nebyla tak markantní.:_
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj.Troufám si říci že je to jako z každým jiným výrobkem-někdy to vyjde,někdy ne.Zimní Vraníky používám na firemních autech cca.pět let a zatím žádný problém.
Hasky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
JO a nejlepší jsou příklady typu "někdo říkal" nebo "kámošovi..." :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 10 let
Koupil jsem s trochou obav na zimu Vraníky a už mám s nimi za sebou druhou sezonu a naprostá spokojenost
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
najknajkČlen
Přidáno před 10 let
na osobáku mám na zimu taky koníky 215/55/16 93 H a nemám problémy, tak kde jiní končí začínají zabírat Vraníci, mají krásný zimní hluboky vzorek, trochu hučí, indexhmotnosti rychlosti tam ení pro srandu, gumy se tlakují, kostry tady nevykupují, všechny 4 jsem měl stejné, současná technologie protektorování je úplně jiná než když to dělala Obnova Teplice..... je to celoprotektor včetně patky... a co týče výše popsaného problému, tak bych to tak nedělal a obrátil se na výrobce do Slušovic, včetně fotodokumentace a s přípisem, že to dávám k znalcovi, ten by jistě určil jako příčinu poškození výztuhy a...... kluci co jezdí od PPL je mají někteří taky a nemůžou si to vynychválit a u nich jsem sháněl reference než jsem to objednal. Takže u mně dobrý. A jenom dotaz: to že guma rupne se může stát jenom Vraníkovi nebo i jiné gumě????? Stačí když vám např. manželka hezky drbne o obrubník, poškodí kord a je vymalováno, třeba i Dunlopem nebo Mišílínkou :-D
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
To všecha ta bouchlá kola co tady píšete byly Vraníky?Kolo mi taky bouchlo a protektor to nebyl!Ze svého okolí známí co používají Vrány jsou spokojeni.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,022,252 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.35731 sekund | Průměrně za: 0.35731 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB