Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plynové lahve v Česku podraží: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plynové lahve v Česku podraží

Poslední aktualizace před 15 let
dasadasaČlen
Přidáno před 15 let
Upravil dasa dne 08.02.2009 18:29, před 15 let
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Z uvedeného článku vyplývá,že zdražení se týká pouze výměny starých láhví za nové.Zase jsem jim utek.;M
Upravil tronic dne 08.02.2009 21:11, před 15 let
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Tronicu, myslím, že neutečem nikdo, dojde ke kartelové dohodě, tak jak to bývá zvykem a spotřebiteli plať. Těžko bude někdo při výměně kontrolovat rok výroby lahví. Uděláme to plošně a jeto. Ani stát nám nepomůže, čim vyšší cena, tím větší DPH vybereme. A spotřebiteli plať. Znáš v poslední době jiné přísoví než A spotřebiteli plať.:D :D :D
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Utéct by se dalo takto.Nevíš kde mi namontujou do bydlíku Petry?Jo a ještě sháním pytel koksu,dám ho do garáže.:D
Krásný den přeje tronic.
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 15 let
Já mám nádrž tak čekám co udělaj s čepovaným,že by to nechali jen tak to se mě nezdá.:x
jozinjozinČlen
Přidáno před 15 let
Souhlasím s Apaluchou,pokaždé to odskáče spotřebitel.Jinak se máme na co těšit.:g:g
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

tronic napsal:
Utéct by se dalo takto.Nevíš kde mi namontujou do bydlíku Petry?Jo a ještě sháním pytel koksu,dám ho do garáže.:D
Krásný den přeje tronic.


Máš pravdu.Hrnce a talíře přivážeme zezadu k bydlíkům a budeme kočovat.Viděl jsem to v Rumunsku.A kdyby se vám tohle nelíbylo, tak se naučte větu ''prodáš plynovou bombu na fakturu?''Ale to už jsme z Rumunska zpátky v Čechách.:D;r
Upravil Habasek dne 09.02.2009 13:19, před 15 let
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Kucí, když to zhodnotíme, tak přes zdražení na tom stejně nebudeme tak zle. Kupoval jsem minulý rok bombu v norsku a dal jsem 1066 NOKů / knedlíků/. Záloha na láhev byla 600 NOK. DPH 25%, Tak se necháme ještě překvapit co vymyslí. :o :o :o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dasa, tronic, EXPEDICE APALUCHA, Tajfun, jozin, Habasek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,384,857 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15817 sekund | Průměrně za: 0.15817 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB