Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rekreační zařízení PNĚTLUKY ( LN ): INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rekreační zařízení PNĚTLUKY ( LN )

Poslední aktualizace před 10 let
jmesserjmesserČlen
Přidáno před 10 let
Objevil jsem možnost trávení volného času v bývalém pionýrském táboře v Pnětlukách. Vyhledal jsem současnou nájemkyni a dohodl cenu i možnosti. Paní je tam zařízená na pronájem chatek a srubů, ale místa je tam dost i pro karavany. Odhaduji tak 10 míst. Elektřina se teď zapojuje, voda je tam ve studni, k dispozici nám byl i srub s krbem .
V krásném okolí je možné navštívit zříceninu hradu Pravda ( 2 km) s pravou a přístupnou hladomornou , cestou si prohlédnout pískovcový "ouvoz" s výjevy místních umělců , Čertuv kámen a Čertovu studánku. Dále jsme s přáteli karavanisty při zkušebním výjezdu na kolech navštívili Kounov , Kounovské řady, Mutějovický pivovar, noblesní obecní hospodu v Pnětlukách vybudovanou z EU dotací.
Souřadnice místa k parkování jsou : 50°15'9.159"N, 13°43'7.862"E
Telefon na provozovatelku je : 734 713 345 - p Růžičková.
Byla ochotná a cena lidová. Nečekejte luxus ale pěkné prostředí a úplné ticho . Lze dělat ohně i grilovat, příjezdová sesta je asfaltová, ale pamatuje bolševika - nicméně bez potíží.
Protože jsem sám nešika fotky v galerii můžete shlédnout zde : http://www.carava...m_id=8530. Jsou z výše popisovaného výjezdu a míst. K táboru mám zvláštní , asi trochu melancholický vztah, před 40ti lety jsem tam trávil léta a původní stuby z roku 1937 stavěl můj dědeček...
Jirka 60 a Stáňa49, Octavia 2,0 TDi-LK kombi a Eifelland 350 HK
Upravil jmesser dne 24.04.2014 08:08, před 10 let
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 10 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Teď jsem s paní Růžičkovou mluvil, příští týden se tam chystáme. Případně sem napíšu nějaké zpravodajství, ale teď hlavní vec: telefon uvedený v prvním příspěvku paní Růžičková už nepoužívá. Aktuálně platné číslo je 603 944 540.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
jmesserjmesserČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jmesser napsal:

Objevil jsem možnost trávení volného času v bývalém pionýrském táboře v Pnětlukách. Vyhledal jsem současnou nájemkyni a dohodl cenu i možnosti. Paní je tam zařízená na pronájem chatek a srubů, ale místa je tam dost i pro karavany. Odhaduji tak 10 míst. Elektřina se teď zapojuje, voda je tam ve studni, k dispozici nám byl i srub s krbem .
V krásném okolí je možné navštívit zříceninu hradu Pravda ( 2 km) s pravou a přístupnou hladomornou , cestou si prohlédnout pískovcový "ouvoz" s výjevy místních umělců , Čertuv kámen a Čertovu studánku. Dále jsme s přáteli karavanisty při zkušebním výjezdu na kolech navštívili Kounov , Kounovské řady, Mutějovický pivovar, noblesní obecní hospodu v Pnětlukách vybudovanou z EU dotací.
Souřadnice místa k parkování jsou : 50°15'9.159"N, 13°43'7.862"E
Telefon na provozovatelku je : 603 944 540 - p Růžičková.
Byla ochotná a cena lidová. Nečekejte luxus ale pěkné prostředí a úplné ticho . Lze dělat ohně i grilovat, příjezdová sesta je asfaltová, ale pamatuje bolševika - nicméně bez potíží.
Protože jsem sám nešika fotky v galerii můžete shlédnout zde : http://www.carava...m_id=8530. Jsou z výše popisovaného výjezdu a míst. K táboru mám zvláštní , asi trochu melancholický vztah, před 40ti lety jsem tam trávil léta a původní stuby z roku 1937 stavěl můj dědeček...


Omlouvám se ale číslo telefonu neumím v původním článku vyměnit...
Ať se vám tam líbí!
Jirka 60 a Stáňa49, Octavia 2,0 TDi-LK kombi a Eifelland 350 HK
Upravil jmesser dne 20.08.2014 11:10, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jmesser, Jarda_1, ScooterMarty

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,512,656 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13936 sekund | Průměrně za: 0.13936 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB