Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 simerinky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

simerinky

Poslední aktualizace před 10 let
Honza KvHonza KvČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím kolegy, mám prosbu . Můj Fiatek slzí přes simerinky na převodovce co vychází poloosy.Je to starší typ z 87 roku a nedaří se mi je sehnat, jedině snad když je vymontuju, ale tim se odsoudím k časové odstávce na neurcito.Nemá někdo doma zbytečný pár?Nebo třeba označení podle kterého bych je sehnal. Díky za radu. 2,5D
P
paragČlen
Přidáno před 10 let
Myslim,že bez vyndání to bude těžké.Nebo viš rozměry?
Téměř všechny firmy,co prodávají gufera je dodaji nejdéle do dvou dnů.U nás v Plzni s tim nemám problémy.
Ahoj Jarda
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Honza Kv napsal:

Zdravím kolegy, mám prosbu . Můj Fiatek slzí přes simerinky na převodovce co vychází poloosy.Je to starší typ z 87 roku a nedaří se mi je sehnat, jedině snad když je vymontuju, ale tim se odsoudím k časové odstávce na neurcito.Nemá někdo doma zbytečný pár?Nebo třeba označení podle kterého bych je sehnal. Díky za radu. 2,5D


U meho 1,9D je to tohle: Tesnici krouzek hridele
http://www.autodi...p;scId=290
Skoro bych se vsadil ze pro 2,5D to bude stejne i kdyz tam to na vyber neni.

Aspon teda myslim doufam ze nerikam blbost kdyztak me tu opravte
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Honza KvHonza KvČlen
Přidáno před 10 let
Díky, diky myslím že to bude stejné, v převodovkách zase tolik typů nebývalo. Ještě počkám jestli nebude jiný názor a objednávám. Nechal jsem udělat spojku a když to měl venku i toto ale u nás je to problém. Zkoušel jsem ruzné prodejce ale všude jsem končil u věty tento dil vám nejsme schopni dodat . Takže toto je super . Máme tady firmu co je vyrobí na zakázku, ale musel bych je nejprve vymontovat a to momentálně nemůžu proto že potrebuji jezdit . Takže ještě jednou díky.
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj jestli je chceš klidně ti je objednám jsou k mání :_
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
použij Gufero 35x50x7. Používám je s důvodu výšky, která je o milimetr nižší a tudíž sedí mimo vydřenou drážku, kterou objevíš na vývodu diferaku na Ø 35.

Ahoj Tomáš
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
Upravil Kopecny dne 18.04.2014 19:47, před 10 let
Honza KvHonza KvČlen
Přidáno před 10 let
Dobrá rada, díky :)

Automatické sloučení 19.04.2014 22:11:
Děkuji za zájem, vyřízeno. :_
Upravil Honza Kv dne 19.04.2014 21:11, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza Kv, parag, floridan79, Puclik 308, Kopecny

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,585 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.75101 sekund | Průměrně za: 0.75101 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB