Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mercedes-Benz Hymer B 655 SL: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mercedes-Benz Hymer B 655 SL

Poslední aktualizace před 10 let
H
HordysČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,máte někdo zkušenost s tímto typem auta.Zajímá mě v podstatě všechno,zápory i klady:)
Předem díky za rady,hordys.
http://www.sauto....oFrom=list
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Asi nejvic by mi vadilo pro mne nesikovne vnitrni usporadani a taky ten schod v jinak dobry garazi.:_
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let
Je to super!
Hymer OK!
Sprinter TipTronic OK! Sam mam TipTronic a je to bomba!!! Mam uz za sebou 600 000km a nezloby automat.
Zimni paketa-super.
Cena taky je dobra!
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
H
HordysČlen
Přidáno před 10 let
Díky za postřehy.Jipe-co myslíš tím nešikovným uspořádáním?
Janis-právě z toho automatu mám trochu strach.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Hordys napsal:

Díky za postřehy.Jipe-co myslíš tím nešikovným uspořádáním?
Janis-právě z toho automatu mám trochu strach.



Názor na vnitřní uspořádání je samozřejmě hodně subjektivní věc. Mne by u velkého 7m auta vadilo zbytečně velké sezení s kuchyní hned naproti /a úzká ulička/ a to na úkor spaní vzadu. To je napříč a ještě s malý výlezem. Garáž znehodnocena schodem.
Jinak auto se podle obrázku zdá být pěkné, značka dobrá, a automatu pokud má 100 tis. a vše pod kontrolou servisu bych se nebál.
Jako nesmysl mi přijde, že prázdný auto má 3 tuny. /ale které 7+m je má/ :_
zc1zc1Člen
Přidáno před 10 let
Názor na vnitřní uspořádání je nekonečná diskuze,platí každému vyhovuje něco jiného,co jeden pohaní druhý vychválí do nebes,snad proto se vyrábí tolik modifikací.
Jenom bych se chtěl vyjádřit k tiptroniku potažmo automatu.U mercedesu používám u osobáku automat 17 let,u modelu E,ML,a dokonce jsem ho měl u obytného Hymra nejvyšší třídy S klasse S820.Celková hmotnost 6t,byl to 5kvalt,naprostá bomba,zpočátku jsem sám měl jakousi nedůvěru jak to pojede,ale bylo to super,super zřevodované,pravda nebyla to závodnička ale díky zadním tuplákům a náhonu na zadní kola jsem vyjel všude i na sněhu,najel jsem s ním skoro 100.tis km a věřte že z toho auta Vás přežije právě ta převodovka.Je to super,nenechte se nijak ovlivnit řečmi lidí kteří o tom neví nic nebo jen nesmysly jedna paní povídala a ještě jen z doslechu.
H
HordysČlen
Přidáno před 10 let
Jipe-Mám uplně stejný náhled na věc.Bohužel současný majitel nedokáže doložit žádný servis,proto obava nejen z automatu.
No nic budu shánět dál.Díky všem za postřehy,hordys.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hordys, JiPe Highlanders, janiskaravany, zc1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,330 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15891 sekund | Průměrně za: 0.15891 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB