Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 PREDNI CELO Ducato 280: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

PREDNI CELO Ducato 280

Poslední aktualizace před 10 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj lidi, potrebuju trochu pomoct. Shanim na svy Ducato 280 predni celo komplet (ne ty kusy co se daji koupit na e-shopech a pak se to musi svarit) a nasel jsem na internetu pouze toto: http://aukro.cz/s...4118475311 ale dle fotky se jedna o celo nikoliv na typ 280, ale na typ 290, ten co uz nema blinkry pod svetlama ale na bocich blatniku. Tudiz to nemuzu pouzit pokud bych nechtel celej predek predelat na novejsiho hranace. Tedy prosim pokud nekdo mate tuto cast nekde ve sklepe ci v dilne a nepotrebujete, rad odkoupim. Shanel sjem to po vsech vrakacich kolem prahy ale bud tohle auto uz davno nemaji a nebo kdyz uz nekde zbytek toho auta maji tak bylo bourane na predek a celo zkratka v dilech chybi... Mam shnilej jen ten spodek toho cela ale nechci kupovat tohle z aukra abych ho pak rozrezal jen kvuli spodku (a jeste nemam jistotu ze i spodek nebude jinej). Dik za komenty
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
pachtapachtaČlen
Přidáno před 10 let
Dane přední čelo od rv. 82 až 94 je stejné našel jsem to v náhradních dílech od f.ACI jinak dík za opravu té adresy. Pavel
Hanka a Pavel
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pachta napsal:

Dane přední čelo od rv. 82 až 94 je stejné našel jsem to v náhradních dílech od f.ACI jinak dík za opravu té adresy. Pavel


Ahoj Pavle, no byl bych moc rad kdyby bylo stejne, jeste se mi neozvali na e-mail co jsem jim psal jestli si ho muzu prijet porovnat.... Ale z obrazku predku meho hranace typ 280 r.v.1987-1989 a novejsiho hranace typ 290 od roku 1990 do roku 1994 co ma sesikmena okna a blinkry postranach je jeden viditelny rozdil: mezi hranou haupny (deklu na motor) u noveho hranace je videt pas toho cela.... u meho hranace rovnou zacinaji plastove oci a stredova mrizka chladice... a to je to co vidim na te fotce... ta horni hrana je vystoupla stejne vysoko dopredu jako ta spodni a je tlusta.... u meho cela ten svrsek je uzkej, zapadlej a schovanej pod tema plastama... To je duvod proc si myslim ze je tam rozdil v tech profilech, take na fotce co jsem poslal je na stranach videt jakesi upevneni na srouby co cumi do stran, zrejme vedouci nekam za ty postarnni blinkry, u meho hranace je tam v tom miste uz blatnik.... Chce to opravdu porovnani, snad mi odepisou ale vypada to proste jinak, obrazek jsem si zvetsil a sel jsem s notebookem pred dum, sundal jsem oci kolem svetel a mrizku chladice a porovnaval jsem, opravdu to vypada v detailech dost jinak. i ty 3 vystupky nahore jakoby na pripevneni chladice tam nemam.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Dane,
porovnávat to nikam nejezdi, jedná se o dva odlišné díly. Mohu ti o víkendu poslat fotky obou čel.
Jinak mám celý předek na tvůj model Fiat 280 do roku 90, jedná se o zmiňované čelo-maska-světla-blinkry. L/P blatník (pozink) a L/P dveře komplet skla-zámky-madla, včetně čalounění, pouze bez venkovních klik.

Tomáš

Automatické sloučení 17.04.2014 21:56:
Našel jsem jen tyhle, takže o víkendu to nafotím lépe :-) Upravit by ale šlo , odřezat držáky blinkrů a světel a ze starého čela použít držáky světel a navařit zpět .
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
Upravil Kopecny dne 17.04.2014 21:01, před 10 let
Kopecny Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen 210320141231_kopie.jpg
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Kopecny napsal:

Ahoj Dane,
porovnávat to nikam nejezdi, jedná se o dva odlišné díly. Mohu ti o víkendu poslat fotky obou čel.
Jinak mám celý předek na tvůj model Fiat 280 do roku 90, jedná se o zmiňované čelo-maska-světla-blinkry. L/P blatník (pozink) a L/P dveře komplet skla-zámky-madla, včetně čalounění, pouze bez venkovních klik.

Tomáš

Automatické sloučení 17.04.2014 21:56:
Našel jsem jen tyhle, takže o víkendu to nafotím lépe :-) Upravit by ale šlo , odřezat držáky blinkrů a světel a ze starého čela použít držáky světel a navařit zpět .


SZ
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Dane,
fotky máš u mě v galerii http://www.carava...um_id=8555
Jinak mám těch dílů daleko více Motory převodovky nápravy celé Ducato Maxi , ale nemám čas to fotit tak napiš co přesně chceš :-)

Ahoj Tomáš
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: floridan79, pachta, Kopecny

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,199 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24082 sekund | Průměrně za: 0.24082 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB