Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodám: jednoduchá a praktická lůžková úprava do Galaxy/Alhambra/Sharan: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodám: jednoduchá a praktická lůžková úprava do Galaxy/Alhambra/Sharan

Poslední aktualizace před 10 let
A
astrologNováček
Přidáno před 10 let
Prodám jednoduchou lůžkovou úpravu do vozu SAG - několik let jsem s ní jezdil ve Fordu Galaxy, ale domnívám se, že by měla jít do všech SAGů co byly vyráběné - můj vůz byl výroba 12/2004, tedy do vozů v okolních letech, ale nejpozději než se spoluprace Fordu, VW a Seatu roztrhla.

Jedná se o železnou kostru s povrchovou úpravou udělanou tak, že můžete sklopit druhou řadu sedaček a vozit letiště, na kterém se komfortně vyspí 2 lidi. Současně je pod letištěm dostatek prostoru na zavazadla, která nejsou vidět. Celá konstrukce je udělaná tak, že se může část odmontovat, pokud potřebujete převést celkem 2 nebo 3 spolujezdce. Pokud máte menší dítě, může se při troše snahy vyspat s Vámi a konstrukce je řešená tak, že jeden díl vždy večer namontujete a ráno odmontujete a uložíte do úložného prostoru a přes den máte plně fuknčí třetí sedačku-

Lůžko je z přesně nařezaných OSB desek, na které jsou používal karimatku a spacák, nebo lze matrace, molitan apod..

Celou konstrukci lze rozebrat během 15 minut a složit cca za 20 minut :). Vše je ve výborném stavu, bohužel jsem auto již prodal a nemám pro ni nadále využití.

Můžu zaslat fotky nebo rozměry. Cena 3000Kč, předání v Praze 10.
astrolog Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 10 let
Poslal jsem SZ.
D
DZIZIČlen
Přidáno před 10 let
Nechci aby to vypadalo, že se někomu montuji do inzerátu, ale kdyby někdo k inzerované posteli do Sharana zatoužil i po podsedadlovém trezoru, držáku na kola na zadní dveře, minivařiči na benzín a případně i stolku s židlemi, tak je to též v Praze k dispozici.
Tel 777 263 261
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: astrolog, Hornici, DZIZI

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,368,585 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16063 sekund | Průměrně za: 0.16063 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB