Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nesviti kontrolka Thetford C200: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nesviti kontrolka Thetford C200

Poslední aktualizace před 8 let
L
lusyČlen
Přidáno před 10 let
Nesviti mi kontrolka, kdyz je plna kazeta u WC Thetford c200. Koukal jsem na to a v kazete je plovak zrejme s magnetem (predpokladam) a venku vedle kazety je spinac (jazyckove relatko?) a odtud dva cerne draty nahoru k ovladani kde je LED (tam jsem to zatim nerozebiral). Nemate s tim nekdo zkusenost? diky

Lusy
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
presne tak, a to ten magnet v kazete ti sepne pri plne kazete to jazyckove rele, je tam nekde i pojistka na zachode, tak mrkni na ni, popripade zmer to rele zda spina
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 10 let
Podívej se jestli se raménko s magnetem volně pohybuje. Jeho pohyb může být omezen močovým kamenem. Pak je třeba kazetu dobře vyčistit s použitím vhodného přípravku. Je-li hůř takkazetu otevřít a jít na to ručně. Mělo by se to ale chemicky dělat preventivně každý rok.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

lusy napsal:

Nesviti mi kontrolka, kdyz je plna kazeta u WC Thetford c200. Koukal jsem na to a v kazete je plovak zrejme s magnetem (predpokladam) a venku vedle kazety je spinac (jazyckove relatko?) a odtud dva cerne draty nahoru k ovladani kde je LED (tam jsem to zatim nerozebiral). Nemate s tim nekdo zkusenost? dikyAhoj,kazetě je pohyblivé raménko s magnetem,je potřeba ,tam přes tu velkou díru strčit ruku jestli tam je a jestli se sním dá pohnout.Někdy může vypadnout,je tam jenom nacvaklé.taky mi to vypadlo a potom to nesvítí.Vyčistit kámen.Je to hrozná práce ,ale opravil jsem to. http://www.karava...pumpou.htm

Lusy
L
lusyČlen
Přidáno před 10 let
Tak nakonec to bylo to nejmene pravdepodobne. Plovak v kazete se pohyboval, jazyckove relatko spinalo, ale odesla led dioda, tedy to co by melo nejdele vydrzet...
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj lidičkové,

právě řeším to samé, ale ...

vidím ulomenou nohu na diodě, no to už nějak udělám/vyměním ji za jinou ...

ale nějaké "prase" tam něco dělalo s elektrikou ... splachuji, to ano ale z kabelového svazku mi tam všechny černé/černé s bílou kablíky ustřihal a zaizoloval, takže ehm ... nevím co kam vede :/ ( jen vidím, že ty černé kabely vedly nahoru k LED diodě ..., vidím i ten magnetický snímač, to všechno jo, jen to vede odnikud nikam :/ )

bohužel jsem nikde nesehnal schema zapojení, milion rozkresů, seznamů náhradních dílů, to vše ano ale toto nikde, prosím o pomoc s hledáním schematu .... děkuji :D

P.S. a parametry té LED diody ? předpokládám, že na 12V to není jen tak, není tam ani předřadný odpor takže to musí mít nějaký "patent" :D

Aha, takže od mých hodin elektrotechniky nějaký čas asi utekl :D dneska se dají běžně koupit diody na 12V ... jo jo stárnu :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 19.08.2016 20:54, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lusy, PetrK, vsazavsky, Pepi, Radek Kaplan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,835 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14439 sekund | Průměrně za: 0.14439 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB