Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Velká Noc: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Velká Noc

Poslední aktualizace před 10 let
B
bohusČlen
Přidáno před 10 let
My sa chystáme na Velkú Noc až nám to počasie dovolí na cyklotúru okolo Neziderského jazera.Má niekto skúsenosti so staním na divoko.
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Do června jsem tam byl několik krát na divoko a žádný problém. Stáli jsme většinou v přístavech na jedné i na druhé straně. Kolařů tam bylo hodně a trajekty jezdily, restaurace a Čardy byly otevřené. Nezkoušeli jsme to v Maďarsku, tam jsou stejně cyklostezky nejhorší. V sezoně jedině STPL, jsou tam tři.
B
bohusČlen
Přidáno před 10 let
A trajekty premávajú aj cez Velkonočné sviatky ?
Alebo až od mája ?
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Trajekty jezdí od 1.4 do 31.10 denně, většinou 2x za den přes jezero. Musíš si opsat jízdní řád, je na internetu.
B
bohusČlen
Přidáno před 10 let
Dakujeme za info moc nám pomohli,vyrážame :_
transit-obytkatransit-obytkaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Vasu napsal:

Do června jsem tam byl několik krát na divoko a žádný problém. Stáli jsme většinou v přístavech na jedné i na druhé straně. Kolařů tam bylo hodně a trajekty jezdily, restaurace a Čardy byly otevřené. Nezkoušeli jsme to v Maďarsku, tam jsou stejně cyklostezky nejhorší. V sezoně jedině STPL, jsou tam tři.


krásný den, nemáte náhodou souřadnice na STLL u jezera? taky se tam chystáme někdy konec května...........díky zdeněk
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
STPL v Podersdorfu Am See se jmenuje Sloboda N 47.85032 E 16.83097 a jsou k němu značky, další Schaller, je ve stejné dědině o 200 m Pak je STPL v Ilmitz N 47.75841 E 16.79600 , ale tam jsem nebyl.
Já tam jezdím mimo sezónu a mohu si vybrat z parkovišť. Jen jednou jsem byl na STPL Sloboda.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bohus, Vasu, transit-obytka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,126,319 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.80045 sekund | Průměrně za: 0.80045 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB