Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Záchod nesplachuje: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Záchod nesplachuje

Poslední aktualizace před 10 let
J
Jirka KnausNováček
Přidáno před 10 let
Nazdar všichni. Mám problém se splachováním záchodu v karavanu. Čerpadlo hučí, vodu v nádrži mám ale záchod nenasaje vodu ke spláchnutí. Dík
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let
A čerpadlo dává vodu???
nebo se jen točí?
POSÁDKA Adria Matrix
J
Jirka KnausNováček
Přidáno před 10 let
Nedává vodu.
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 10 let
Tak bude asi KO,treba mohlo prasknout mrazem nebo vybehany.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
J
Jirka KnausNováček
Přidáno před 10 let
Tak to mám radost. Není mě moc jasno jak se k němu dostanu.
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Vyndej nádobku na toaletní papír a vidíš přímo na čerpadlo ! A hned uvidíš, jestli ti praskla hadička, nebo máš utrženou vrtulku od čerpadla. Čerpadlo je přišroubováno jedním šroubkem, odšroubuješ, vytáhneš ven a uvidíš.
J
Jirka KnausNováček
Přidáno před 10 let
Díky za radu, zítra to vyzkouším.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
Také tatuto závadu někdy způsobuje ucpaný el.ventil. Když vyndáš kazetu tak nalevo nahoře je hadička která vede do toho ventilu. Opatrně jí jako povytáhneš ven aby jsi se dostal na přírubu toko ventilu s plast.převlečnou maticí, tu povolíš, je tam sítko, vyčistíš a áchod by měl opět splachovat,,,,,,,!)
Marian999Marian999Nováček
Přidáno před 10 let
Stalo se mi to samé a měl jsem utrženou vrtulku. Asi tam zůstlalo trochu vody a mráz udělal své:-(. Naštěstí oprava není nákladná :-) a zvládneš jí sám.
jardojardoČlen
Přidáno před 10 let
Měl jsem něco podobného. Doporučuji:
1. Vyndat čerpadlo.
2. Opatrně otočit vrtulkov.
3. Ověřit, zda se vrtulka bude točit. (pravděpodobně s počátku se vrtulka jenom protočí a zas se točit přestane a čerpadlo jenom hučí). Pozor, čerpadlo pouštět jenom v krátkem intervalu, aby si při zastavení vrtulky nespálil motor, nebo při chodu čerpadla naprázdno nezadřel vrtulku.
4. Pokud se vrtulka protočí, několikrát opakovat bod 2, 3.
5. Čerpadlo ponořit do zvláštní nádobky s roztokem vody a sava. (doporučuji savo do bazénu a čerpadlo v roztoku chvíli nechat).
6. Bod 2 a 3 opakovat již s nasáváním roztoku a mne se čerpadlo rozběhlo a vydrželo další sezónu.
Doba trvánu cca 4O minut.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka Knaus, Jirkac, Spajky007, Vasu, jarda77, Marian999, jardo

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,716,246 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16876 sekund | Průměrně za: 0.16876 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB