Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Strach při spaní na divoko: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Strach při spaní na divoko

Poslední aktualizace před 6 let
DunnDunnČlen
Přidáno před 10 let
Zdravíme všechny.Co dělat se strachem při spaní na divoko?Moje dáma se dost bojí a špatně spíme.Hrozí nějaké nebezpečí od zlodějů?Zažil to někdo, že by vám chtěli ublížit?Každý zvuk nás vzbudí.Pro začátečníka to je asi normální, co myslíte?Poraďte, jak být v klidu.
Dušan a Vlaďka-vestavba Opel Vivaro.
Upravil Fun dne 20.03.2014 18:31, před 10 let
Dunn Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
pachtapachtaČlen
Přidáno před 10 let
Na to asi žádná rada není, nebo jezdit ve dvou posádkách ten pocit,že tam nejste samotní dodá víc klidu.Když ani toto nepomůže tak jedině k psychologovi nebo do kempu.
Hanka a Pavel
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let
Jezdíme a spíme teprve rok. Žádný problém se nekonal. Nemáme žádné zabezpečení, ani "zbraně". Nebojíme se, ale mírný pocit nejistoty tam je. Pokud bych se vyzbrojil dle rad v jiných vláknech k tomuto tématu, tak potom bych strach dostal a vystrašil i posádku. Pokud by mne někdo napadl, tak povařuji za vítězství jednat a odejít pryč od majetku zdravý s posádkou pěšky i v trenkách.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 10 let
Strach bych měl na dálničních pumpách ve Frankreichu a v Itálii. Uspávači a Čorkaři.
V lese jsi v bezpečí. Tam potkáš maximálně kopulující dvojici a těch se bát netřeba. To je spíš inspirující. I když mě po pětadvaceti letech s jednou ženskou tahle "inšpirace" už moc nepomáhá...:|
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let
Spime dnes v okolí hostyna.psi tu stekaji
Klid a pohoda.byl krasny zapad slunce
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 10 let
jj,to znám z prvního výjezdu s obytkou :) Již za tmy jsme dorazily na hráz do Jinolic,zhasnu světla a...paní povídá...hele,tady je strašná tma co když na nás někdo přijde :)
Tak abych paní uklidnil jsem přejel do Sedmihorek...no a tam byla taky tma jak v ranci :)
Jinak mám v plánu to řešit přenosnýma senzorama na pohyb co řvou když kolem projdeš,položím je pod auto nebo nějak pověsím na boky auta...to ještě domyslím :)
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
DunnDunnČlen
Přidáno před 10 let
Řeším to proto, že hned poprvé nás v noci sledoval někdo ve křoví a raději jsem to partnerce neřekl, jinak bych nespal ani já.Nejsem hrdina, jen vím, že nemůžu odjet, když mám 5 piv.Bylo to na Slovensku a věřím, že tam je to v pohodě-mimo cikánských osad.Jenže my začínáme a zkušenosti sbíráme a to není jednoduché v této "demokracii"
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
U mě je to jednoduché :) když je to při cestě tak jsem většinou tak unavenej že padnu a spím, když při stání tak po lahvince to samý lehnu a spím,,:) myslet nastrach není kdy,,,,,!) asi jsem ti moc nepomohl ale zatím dobrý,musím to zaklepat,,,,,
JozaJozaČlen
Přidáno před 10 let
v zahraničí se většinou sdružujeme na noc tj. zastavime na spaní tam kde už třeba dvě nebo tři obytky stojí a potom je to v pohodě, instaloval jsem alarm proti uspávačům a kdo má psa tak ten obstará průběžný hlídání. u nás zásadně nespím u hospod- nemám rád když mě bouchají do auta ožraci, jenom jednou jsem odjížděl, protože jsem se necítil bezpečně a to bylo 1996 ve Francii u Marsei na parkovišti u pumpy, tam se tak okatě kšeftovalo s drogama, že jsem zbaběle prchl.
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Jezdíme asi 30 let na divoko a několik krát jsme projeli celou Evropu. Jezdíme dva manželské páry a to nám dává trochu pocit bezpečí. Několik krát se nám stalo, že nás okradli, to bylo většinou ve Španělsku a Francii. Většinou nám rozbili okno spolujezdce, tak jsme na jih několik roků vozili náhradní sklo z plexiskla. Na tom jihu občas, když jde v noci omladina domů, tak nám bouchne do auta, nebo kouká na auto, většinou spustíme houkačky a on odejde. S opilými nekomunikujeme, většinou jsou nevyzpytatelní, nemá to cenu, radši odjedeme. S hodně opilými se setkáváme v pátek na Slovensku a večer se tam motají po cestě. Vloni se nám stalo, že v noci na Donovalech nám chodili kolem auta a hledali 100 E, které ztratili, nás to obudilo. Pak odešli, ráno jsem hledal také a také jsem nic nenašel. Nevyhledáváme benzinové pumpy, raději sjedeme z dálnice, hledáme spíše samoty, kde není z cesty vidět. Nebo už máme svoje místa. Pak jsme si oblíbili Skandinávii a tam parkujeme, kde se dá a tam máme pocit, že i omladina je rozumná. Tam spíše se setkáváme, že nám chtějí pomoci, než ublížit. Česko ještě moc neznáme, teprve teď ho trochu zkoumáme. Teď v poslední době máme navigace, kde se dají nahrát POI body, hlavně všechny STPL a když není šance, vyhledáme a jedeme tam. Máme pocit, že ty STPL ve světě jsou poměrně levné, některé gratis, většinou do 10 E Jen u nás jsou STPL jak šafránu.
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 10 let
Pro tu nebezpečnou Francii doporučuji "france passion" . Je to jistota za pár éček. Mirek
D
dorkaigorČlen
Přidáno před 10 let
Keď sme pred 5 rokmi vyrazili prvýkrát, tiež som mal problém zaspať. Niekedy som aj hodinu dve krúžil po okolí a hľadal vhodné miesto na prenocovanie.

A čo sa zmenilo za tie roky? Viem, kde idem a kde asi budem spať. Alebo ideme dvaja. Obava je vždy.

A ak sa má niečo stať, tak sa to stane.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Předpokládám, že někde v odlehlých místech.popřípadě samotách se potencionální zloději, násilníci a jiní pobertové ( hajzlové) nezdržují.
Větší možnost " napadení " bych jak psal Karel čekal na místech kde se zdržuje pravidelně více lidí.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Dunn napsal:

Zdravíme všechny.Co dělat se strachem při spaní na divoko?Moje dáma se dost bojí a špatně spíme.Hrozí nějaké nebezpečí od zlodějů?Zažil to někdo, že by vám chtěli ublížit?Každý zvuk nás vzbudí.Pro začátečníka to je asi normální, co myslíte?Poraďte, jak být v klidu.
Dušan a Vlaďka-vestavba Opel Vivaro.


Chce to druhou posadku, strach se rozlozi mezi vas oba ;-) Ne, vazne, druhy auto spise agresora odradi pokud agresor neni v tlupe. A co je nejlepsi je PES co slysi kazdej selest. Klasickej hlidac a gaucak v jednom :-) stastnou cestu
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Mame namontovany vcelku slusny alarm, ktery na noc zapiname, kdyz na to po pivu a vinu nezaponeme. Oboji dobre pomaha na psychiku. Maximalni jistotu ti zajisti zustat doma.:_
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
je to jak píše Karel, tam kde se přenocování zdá nejbezpečnější ( velké parkoviště u hlavních cest, benzínové pumpy, centrum měst) je ve skutečnosti nejnebezpečnější, a naopak samoty, hřbitovy lesní cesty jsou nejbezpečnější. Při přenocování to chce použít "selský rozum" a být co možná nejnápadnější.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Zeptám se možná blbě,ale co jsou(kdo jsou)vámi zminovaný úspávači?
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Já mám při cestách po republice u sebe vždy pilulky Sellier-Belot : rychle, levně, účinně.!h
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
D
dagbartosČlen
Přidáno před 10 let
Ahojda, jezdime asi 12 let, už s přívěsem na divoko a teď s OA. Nemá to chybu. kempy jenom termály a občas nějaký sraz s kamarády. Nesmíš se bát. Přepadnout ve spánku Tě můžou i doma.
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

poldaj napsal:

Spime dnes v okolí hostyna.psi tu stekaji
Klid a pohoda.byl krasny zapad slunce


Ale na to se Tě zadavatel témata neptal. Myslím, že je mu úplně jedno kde teď svítí slunce. Řeší úplně jiný problém




Jasný to vim.pro upřesnění i takhle se da nocovat.je to v zapadle vesnicce pod Hostýnem. Spime u kostelu zamku hrbitovu mimo velka mesta.pani poradila.
poldaj Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,705,675 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23545 sekund | Průměrně za: 0.23545 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB